Fit in Time Bayilik Açıklaması

Fit in Time Bayilik

Fit in Time Bayilik Hakkında : Fit In Time stüdyo spor konsepti, klasik yöntemlerle yapılan egzersizlere teknolojik yenilik getiriyor. Spora gerekli zamanı olmayan özellikle de bebeklerinin gelişim dönemlerinde onları yalnız bırakamayan yeni anneler, Fit In Time merkezinde uygulanan teknoloji odaklı egzersiz programı sayesinde hamilelikten kalan fazla kilolarını atıp, daha hızlı biçimde form tutabiliyor. Sistem, özellikle doğum sonrasında pek çok bayanda görülen inkontinans (idrar kaçırma) probleminde de pelvik zemindeki kasları güçlendirerek, etkili bir tedavi yöntemi sunuyor. Ayrıca, yine hamilelik boyunca zayıflayan bel ve sırt kaslarını güçlendirerek bu bölgedeki kas güçsüzlüğüne bağlı ağrı ve duruş bozukluklarını gideriyor, bölgesel yağ yakımı ve sıkılaşma sağlıyor.

 Fit in Time Bayilik ve Bayilik Başvurusu Fit In Time spor stüdyo konseptinin temelinde yatan Miha Bodytec teknolojisi, kişinin vücudundaki tüm ana kas gruplarını aynı anda aktive ederek, özgür iradenin çok üzerinde bir antrenman etkisi yaratıyor. Fit In Time programını uygulamak da oldukça kolay ve keyifli.

Spor hocanız size üzerinde her kas grubuna yönelik pedlerin olduğu özel bir ceket giydiriyor ve bu ceketi Miha Bodytec cihazına bağlıyor. Bu teknoloji sayesinde vücuttaki tüm kas grupları ve hatta en derin kas dokuları bile aktive oluyor. Böylece kaslar, hiç çalışmadığı kadar etkili çalışıyor ve enerji tüketimi artıyor. Kan dolaşımı, kalori yakımı, hormonel ve enzimsel salınım hızlanıyor. 25 dakikalık program boyunca bireysel antrenörünüzle birlikte müzik eşliğinde son derece etkili ve keyifli bir antreman yapıyorsunuz.

Fit in Time Bayilik Başvurusu

Sevdiğiniz İşi Yaparken Başkalarına Yardım Edin! Türkiye’de bir ilk olan Fit In Time Stüdyo Konseptinin Bir Temsilcisi de Siz Olun! Eğer personal training yoluyla hayatları değiştirmeye kararlıysanız ve birçok kişisel idman sınırlarının ötesine geçerek kendi hayatınızı değiştirmek istiyorsanız. Kendi Fit In Time stüdyonuzda kendi işinizin sahibi olmak sizin için çok iyi olabilir. Bugün başlayın! Düşündüğünüzden kolay olabilir! 

Kendi stüdyomu kurmak için atmam gereken adımlar nelerdir? 

1.Franchise Bilgisi Talep Edin Başlamak için sağdaki "Bilgi Talebi" formunu doldurun. 

2.Değerlendirme Görüşmesi Fit In Time konsepti ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak üzere bir danışmanımız sizi arayacak ve ortak faydanın sağlanabilmesi adına ihtiyacınız olan tüm şartlar hakkında bilgilendirileceksiniz. 

3.Franchise Başvurusunda Bulunma Kendi Fit In Time bayiliğinize sahip olmanın ilk adımı Güvenli Başvuru formunu tamamlayıp bize ön kabul için yollamanızdır. 

Fit in Time Bayilik Başvurusu yapmak istiyorsanız bu Fit in Time Bayilik Başvuru Formu linke tıklayınız. 

Fit in Time Bayilik ve Fit in Time Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından Spor Salonu Bayilik Veren Firmalar dan olan Fit in Time ile iletişim kurabilirler.

 

Fit in Time Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR