Fit In Time

Antrenman Salonu Olarak %100 Türk Sermayesi Ile Faaliyetlerine Başlayan Fit İn Time Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Fit in Time Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markanın yatırım maliyetinin 250.000+KDV olduğu bilgilerine ulaşılmakla birlikte kesin rakamlar firma yetkililerinden alınabilmektedir.

Fit in Time Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Fit in Time Bayilik Şartları

Uygun Lokasyon Bulunması
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olunması
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Marka Kültürüne Uyum Sağlayabilmek

Fit in Time Bayilik Açıklaması

Fit in Time Bayilik

Fit in Time spor sektöründe faaliyet göstermeye başladığı 2011 yılından bugüne farklı konsepti ve kullandığı son teknoloji ürünler ile fark yaratmaktadır. Marka uyguladığı stüdyo spor konsepti ile klasik yöntemlerle yapılan egzersizleri daha eğlenceli ve etkili hale getirerek uygulamaktadır.  Aynı anda en fazla iki kişinin uzman eğitmenler eşliğinde antrenman yapabildiği butik ve kişiye özel bir antrenman stüdyosu konsepti sunan Fit in Time franchising yolu ile büyüyen spor salonlarından biri olarak, bu alana yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değerlendirebileceği spor sektöründe bayilik veren firmalar arasındaki yerini almaktadır.

Fit in Time Bayilik Şartları

Fit in Time bayilik almak isteyen girişimciler başvurularını markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak yapabilmektedir. Başvuru formu değerlendirmesi olumlu olan adaylar ile Fit in Time uzmanları iletişime geçmektedir. Karşılıklı görüşmeler sonucunda anlaşmaya varılması durumunda taraflar arasında franchise sözleşmesi imzalanmaktadır. 

Fit in Time bayilik almak isteyen girişimciler için franchise giriş ücreti, makine ve teçhizatlar, antreman stüdyosu ve dekorasyonu maliyet kalemlerini oluşturmaktadır. Tüm bu giderlerin toplamda 250.000 TL civarında bir maliyet oluşturduğu bilinmekle birlikte, Fit in Time bayilik alabilmek için gerekli sermaye tutarı ile ilgili net bilgiler firma uzmanlarından alınabilmektedir. Marka bayilerinden aylık olarak kardan ödeme de almaktadır. 

Fit in Time antreman stüdyosu açılacak olan mekanların 100-120 metrekare arası bir alana sahip olmasını talep etmektedir. 

Fit in Time Bayilik Avantajları

Fit in Time bayilik alan girişimciler yüksek karlılığa sahip bir işletmeye sahip olmaktadır. Ancak işletmeden elde edilecek kazançta işe ne kadar enerji harcanıldığı, seçilen lokasyondaki müşteri potansiyeli ve yapılan tanıtım çalışmaları gibi pek çok farklı değişken etkili olmaktadır. Sağlıklı bir yaşama sahip olmanın yanı sıra fiziki görünümünü iyileştirmek isteyenlerin de tercih ettiği bir etkinliği sunması nedeni ile Fit in Time geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmektedir. Fit in Time bayilik alan girişimciler profesyonel spor hizmeti sunan ayrıcalıklı bir antreman stüdyosunun temsilcisi olarak sektöre rakiplerinden bir adım önde başlamaktadır. Marka uyguladığı özel program sayesinde antremanlar esnasında kasların normal bir spor etkinliğinde mümkün olamayacak şekilde aynı anda çalışmasını sağlamaktadır. Kan dolaşımının hızlanması ve daha hızlı kalori yakılması sayesinde daha hızlı ve kalıcı bir şekilde hedefe ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu da hem zamanı kısıtlı olan hem de kısa sürede kalıcı sonuç almayı isteyen kişilerin markayı giderek daha fazla tercih etmesini ve bayilerin müşteri potansiyeli ile karlılığının artmasını sağlamaktadır. 

Fit in Time Bayilik Destekleri

Fit in Time bayilik alan girişimcilerine müşteri potansiyeli yüksek en uygun lokasyonun seçilmesi konusunda destek olmaktadır. Antreman stüdyosunun dekorasyonundan gerekli teçhizatların temin edilmesine kadar tüm süreçler Fit in Time tarafından üstlenilmektedir. Ayrıca personel kalitesinin çok önemli olduğu bu sektörde marka tarafından bayilerine en yetkin personelin bulunması ve gerekli eğitimlerin sağlanması konusunda da yardımcı olunmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ve bayilerinin karlılığını artırmayı hedefleyen marka bayilik sözleşmesinin imzalanmasından itibaren her alanda bayilerinin yanında olmaktadır. 

Marka ile yapılan bayilik sözleşmesine göre ödenen Franchise giriş paketi kapsamında; mimari projenin çizilmesi, uygulanması, antrenörlerin seçimi ve eğitimi, Fit in Time CRM ve yazılım entegrasyonları, basılı materyallerin temin, kullanılacak görsellerin tasarımı, tüm reklam ve PR hizmetleri de yer almaktadır. 

Fit in Time Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR