İntersport

İntersport Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İntersport Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Dünyanın önde gelen spor markalarını bir araya getiren INTERSPORT, Türkiye’de 24 Mağazası ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Konya şehirlerinde hizmet  vermektedir.

En iyi markalarla en kaliteli alışveriş hizmetini benimseyen INTERSPORT International Corporation, 1968 yılında, 10 satın almacı şirketin müşteri odaklı bir spor malzemeleri organizasyonu kurmak için bir araya gelmesi ile parekende sektöründe yerini almıştır.  INTERSPORT’un ilk kurucuları Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Norveç, İsveç ve İsviçre’den oluşmaktadır.

44 ülkede 5,600’den fazla mağazasıyla dünyanın en yaygın zincir spor perakandecisi INTERSPORT, 2006 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir.

Intersport dünyanın en seçkin markalarını spor tutkunlarıyla buluştuyor:  Adidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, New Balance, O'Neill, Salomon, The North Face, Columbia, Spyder, Merrell, Jack Wolfskin, Arena, Speedo, Wilson, Head, Babolat, McKinley, Protouch,Firefly, Techno Pro, Etirel.

Manifestomuz & Felsefemiz

Son yıllarda, insanlar ve spora karşı tutumları değişti - ve INTERSPORT onlarla değişiyor.

INTERSPORT’un “Kişilere Spor” adlı marka mesajı INTERSPORT’un özünü, sade ve duygusal olarak ifade ediyor.

Sport to the people:

Bir şey yapmayı ne kadar çok seviyorsanız, o kadar çok yaparsınız. Size maksimum keyif verecek ekipmanı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Ne yaptığınız, ne kadar hızlı ya da yavaş yaptığınız önemli değil, aktif bir yaşam tarzının faydaları herkesin tadını çıkarması için ücretsizdir. Spor, her yaştan insana çok sayıda avantaj sunar. Yeni başlayanlardan profesyonel sporculara kadar, herkes için doğru fiziksel aktivite vardır.

INTERSPORT olarak, müşterilerimize en iyi markaları en iyi fiyat / kalite oranında en iyi ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimizin mükemmel ayakkabı çiftini bulmalarına, doğru giysiyi ve en iyi ekipmanı seçmelerine yardımcı olmaya her zaman hazırız.

İntersport Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR