Bayilik veren firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

aramanızda 50 adet sonuç bulundu.

Türkiye’de birçok girişimci, fazla yatırım olanakları sunmadan kendi işletmelerini kurmak ve aynı zamanda satış olanaklarını ele almak bakımından damacana su bayilikleri sektörüne sıcak bakmaktadır. Onlarca farklı markadan Franchise isim hakları satın alabileceğiniz gibi, yıllık ödeme sistemleri sayesinde markanın konseptini ve ürünlerini satışa sunabileceksiniz.

Tabii ki bunun için ilk adım olarak işletmenizin mevkisi netleştirilmeli, daha sonrasında ise civar bölümlerde yer alan diğer damacana su bayiliği veren firmalar hususunda ise araştırmalar yapmalısınız. Türkiye’de binlerce Franchise işletmecisi, damacana satışı ile ciddi kar oranları elde etmekte ve bayilik sistemi oluşturarak civar mahalleler ve bulunduğu muhit üzerinden satışlar gerçekleştirmektedir. 19 litre olarak sabitlenmiş satışları gerçekleştirmek ve kurye dağıtımı ile müşterilerinize geniş bir lokasyon ağı sunabilmek bakımından alternatif olarak ücretsiz damacana su bayiliği veren firmalar konusunda da araştırmalar yapmak söz konusu olabilmektedir. Sizleri bu tip noktalara istinaden bilgilendirmek ve aynı zamanda fikir almanızı sağlamak bakımından çalışıyor, aynı zamanda ise markaların sunmuş olduğu hizmet olanaklarını doğrudan ele alma şansları veriyoruz.

Türkiye’de Erikli, Saka, Kovanpınar, Hayat, Nestle gibi birçok marka; doğrudan girişimcilere damacana su bayilikleri adı altında hizmetler sunmaktan geri kalmıyor! Tabii ki bu konulara istinaden net fikirler elde etmeniz ve var olan marka değerinizi öne çıkartmanız bakımından araştırmalar yapmayı ihmal etmeyin. Bu araştırmalar ise;

  • Marka seçimi yapılırken ülkede yer alan popülerlik,
  • Sosyal ağlar üzerinden markaların araştırması,
  • Hangi su markasının daha güvenilir olduğu,
  • Hangi su markasının daha çok tüketildiği
  • Seçtiğiniz markanın civar mahalle veya bölümlerde başka şubesinin olup, olmadığı.

Gibi konuları netleştirdikten sonra, damacana su bayiliği veren firmalar ile iletişim kurabilir ve kendi markanızı öne çıkartma şanslarına erişebilirsiniz. Bu tip bir hizmet anlayışını sizlere sunmak ve aynı zamanda konulara istinaden bilgi sahibi olmanızı sağlamak bakımından buradayız! Onlarca farklı markanın Franchise isim hakları satışı, konsept hizmetleri ve aynı zamanda ücretsiz damacana su bayiliği veren firmalar kıyaslamalarını da web sitemiz üzerinden gerçekleştirmek mümkün! Hemen kategoriye göz atabilir, girişimci olarak daha net fikirler elde edebilirsiniz.

YATIRIM MALİYETİ