Elmacık Su

Damacana Su Sektöründe Faaliyet Göstermekte Olan Elmacık Su Atatütk Orman Çiftliği Bünyesinde Hizmet Vermekte Olup Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Elmacık Su Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Elmacık Su Bayilik Şartları

Yeterli Mali Güce Sahip Olmak
Ticari Bir Engeli Bulunmamak
İşletmesinin Başında Durabilmek
Ticari Teminat Gösterebilmek

Elmacık Su Bayilik Açıklaması

Elmacık Su Bayilik

Elmacık Su, yeni sayılabilecek markalardan biri olup doğal kaynak suyu çıkarılması ve işlenmesi alanlarında faaliyet göstermektedir. Atatürk Orman Çiftliği bünyesinde hizmet veren Elmacık Su tüm şişeleme gruplarında doğal kaynak suyu şişelemesini gerçekleştirmektedir. Elmacık Su, bayilik veren firmalarile kıyaslandığında kaynaktan çıktığı şekli ile el değmeden ve hiçbir işleme uğramadan, doğadaki en saf ve doğal hali ile tüketicilerine ulaştıran üstün teknolojisi ile öne çıkmaktadır.

Elmacık Su Bayilik Şartları

Elmacık Su bayilik almak isteyen girişimciler markanın güncel yatırım bedeli hakkındaki bilgileri marka yetkililerinden alabilmekte ve markanın internet sitesi üzerinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini markaya iletebilmektedirler. 

Elmacık Su bayilik almak isteyen girişimcilerin yerine getirmesi gereken bazı temel koşullar bulunmaktadır. Elmacık Su bayilik almak isteyen girişimcilerin gerekli maddi yatırım gücüne sahip olmasını ve talep edilmesi durumunda ticari teminat gösterebilmelerini beklemektedir. Elmacık Su bayilikverdiği girişimcilerinin ticari sicilinin temiz olması, işletmelerinin başında durabilmeleri ve insan ilişkilerinde başarılı olmalarına önem vermektedir. Elmacık Su bayiliklerinde su dağıtım işine uygun özellikte ve yeterli sayıda personel bulundurulmasını, Elmacık Su bayilik alan girişimcinin de yönetici olarak işin başında yer almasını istemektedir. 

Elmacık Su bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki formu eksiksiz doldurduktan sonra, marka yetkilileri tarafından ön değerlendirme süreci başlatılmaktadır. Ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan adaylar ile marka yetkilileri arasında yüz yüze görüşmeler gerçekleştirilmekte, karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanarak işletmenin açılış çalışmaları başlatılmaktadır.

Elmacık Su Bayilik Avantajları

Elmacık Su bayilik alan girişimciler müşteri memnuniyetine ve kaliteye üst düzeyde önem veren bir marka ile çalışmanın avantajları ile sektörde faaliyetlerine başlayabilmektedirler. Elmacık Su bayilik alan girişimcilerin de işletmelerinde müşteri memnuniyetinin sağlanması için maksimum özeni göstermesini beklemekte ve bunun sağlanması adına mümkün olan her konuda bayileri ile işbirliği içerisinde hareket etmektedir. Elmacık Su bayilik alan girişimciler sorumlu oldukları bölgenin tümüne hizmet vermekte ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmenin avantajını satışlarındaki ve karlılık oranlarındaki artışlar ile açıkça görebilmektedirler. Elmacık Su bayilik alan girişimciler işletmelerinde yalnızca Elmacık Su ürünlerini satabilmekte, başka markaların ürünlerine yer verememektedirler. 

Elmacık Su Bayilik Destekleri

Elmacık Su bayilik alan girişimciler hiçbir zaman popülerliğini ve müşteri kitlesini kaybetmeyecek bir sektörde yer almakta ve markanın hijyen ve kalite standartlarına verdiği yüksek değer sayesinde başarılı bir işletmeye sahip olabilmektedirler. Elmacık Su bunun yanı sıra bayilik görüşmelerinin başlaması ile birlikte bayi adaylarına söz konusu tüm alanlarda destek olmaktadır. Marka tarafından bayi adaylarına sağlanan destekler bayilik sözleşmesinin imzalanması ve işletmenin açılışından sonraki süreçlerde de kesintisiz olarak devam ettirilmektedir. Elmacık Su bayilik verdiği işletmelerde karşılaşılan tüm sorunlara en hızlı ve etkili çözümün bulunması konusunda bayileri ile işbirliği içerisinde çalışmaya özen göstermektedir. Elmacık Su bayilerinin dağıtım bölgelerinde yer alan müşteriler ile olan iletişim, güncel kampanyalar gibi konularda sürekli bilgilendirmeler ve gerekli görülen durumlarda da eğitimler gerçekleştirilmektedir.

 

Elmacık Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR