Alo Diyet

Firmamız 2018 Yılında Gurme Lezzetlerin Uzman Diyetisyenler Kontrolünde Uzman Aşçılar Tarafından Hazırlanıp Günlük Olarak Müşteriye El Değmeden Gönderilmesi Adına Kurulmuş Inovatif Bir Fikir Ile..

Alo Diyet Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* KURULUM BÜTÇESİ ORTALAMA 200.000 TL TUTMAKTADIR. 7.000 USD İSİM HAKKI BEDELİ ALINACAKTIR.

Alo Diyet Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Alo Diyet Bayilik Açıklaması

Firmamız 2018 yılında gurme lezzetlerin uzman diyetisyenler kontrolünde  uzman aşçılar tarafından hazırlanıp günlük olarak müşteriye el değmeden  gönderilmesi adına kurulmuş inovatif bir fikir ile serüvenine başlamıştır. Geri dönüşlerin son derece olumlu olması üzerine hızla hem istihdam sayısını hem müşteri portföyünü artırmıştır.

Diyetisyen destekli olarak hazırlanan programlar tüm dünya mutfaklarından çeşitli tarif ve reçeteler müşterilerin çok hızlı bir şekilde ilgisini çekmiştir. Kesinlikle tekrarlanmayan ve her gün yenilenen menülerde müşterilerimiz sadece zayıflamak için değil sağlıklı yaşamak için de bizi tercih etmeye başlamıştır.

Üyelik sistemi ile düzenli olarak yemeklerini bizden almayı tercih eden müşterilerimizin haftalık periyotlarda vücut analizi şube tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizin sıkılmadan ücretsiz diyetisyen kontrolü ve vücut analizleri ile şubemize güvenerek istediği kilolara geliyor olması hem bizim hem de müşterilerimiz için son derece mutluluk vermektedir, Firmamız uzun süreli tecrübelerini şubeleri ile paylaşmak adına  profesyonel destekler ve eğitimler ile bayilik ağını genişletmeyi programlamaktadır.  2022 yılı sonunda 20 bölgede aktif hizmet vermeyi planlayan firmamız talepleri karşılamaya başlamıştır. Dünya mutfağına uyarlanmış listeler şubelerimiz ile paylaşılacaktır.

Şubeler baş diyetisyen ve baş aşçımız tarafından sürekli desteklenecek olup hem ofis hem mutfak yönetimi tarafında bütün eksikleri giderilecektir. Ofiste istihdam eden diyetisyen müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yemek ve detoks menülerini kalori hesabı ile hazırlayıp mutfağa aktarır. Mutfağımız müşterinin bir gün içerisinde tüketmesi gereken yemekleri günlük olarak hazırlar. Son olarak kuryemiz müşterimizin adresine teslimatı gerçekleştirir.

Şubelerimizde çalışacak bütün personellerin tarafımızca eğitimleri verilecek olup hizmet max. Kalite ile müşterilerimize iletilecektir. Sistem günümüz şartlarına uyarlanmış olup sadece paket hizmeti veriliyor olacaktır.  Diyetisyen olup kendi işinin patronu olmak isteyen meslektaşlarımıza başvuru durumunda indirim ve öncelik verilecektir.  Markamız sektörde büyüdükçe yerli üretime ve istihdama katkı sağlamaya devam edecektir.

Alo Diyet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR