Korkmazbey Mutfak

Poğaça, Kayseri Kaşık Mantısı, Kır Pidesi,Börek Çeşitleri, Keçi Peyniri Gibi Birçok Leziz Ürünü Ile Kalitesini Hedef Kitlesiyle Buluşturan Korkmazbey Mutfak Ürünlerinin Tazeliği Ile Fark Yaratan..

Korkmazbey Mutfak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Korkmazbey Mutfak Bayilik Şartları

Korkmazbey Mutfak Bayilik Şartları Bayilik Almak İsteyen Girişimcilerin Hizmet Sektöründe Deneyimli Olması Tercih Ediliyor. İşletme Standartlarının Karşılanması, Hijyenin Maksimum Seviyede Tutulması Ve Hedef Kitleye Güler Yüzlü Hizmet Sunulması Markamızın önem Verdiği şartlar Arasında Yer Alıyor. korkmazbey Mutfak Bayilik Almak İsteyenlerden Kısa Süreliğine Franchise İsim Bedeli Talep Etmiyor. aylık Cirodan Pay Almayan, Royalty ödemesi Talep Etmeyen Ve Sunduğu Desteklerle Yatırımcıların Başarısını Teşvik Eden Korkmazbey Mutfak Bayilik Yatırım Tutarı; Bulunan İşletmenin Metrekare Cinsinden Alanına Göre 30 Bin İla 50 Bin Tlarasında Değişiyor. Firma Bu Bedelleri Sağlayan Girişimcilere İşletmeyi Anahtar Teslim şekilde Hazırlıyor. standartları Sağlayan Bir Dekorasyon Yapılması Adına Firma Her Bayisi İçin İşletme Dekorasyonunu Kendi Ekibiyle Gerçekleştiriyor. korkmazbey Mutfak Bayilikleri İçin Gereken Diğer Bir şart İse Lokasyon Seçimi İle İlgili. bulunacak İşletmenin Minimum 30 – 60 Metrekarelik Alana Sahip Olması Firmanın Talepleri Arasında Yer Alıyor. Elbette İşletmenin Bulunduğu Konumun Kalabalık Olması Da Gereksinimlerden Biri Olarak ön Plana çıkıyor. firmamız Bayilerinden Teminat Bedeli İstemiyor. Yapılan Franchise Sözleşmesinin Bir Süresi Yok. Tüm Bunlara Ek Olarak Satış Kotamızın Bulunmaması Da Girişimcinin Stresini Azaltıyor. Eğitim, Bölge Koruması, Reklam, Pazarlama, Yer Seçimi Gibi Destekler De Sunan Marka İşletme Açıldıktan Sonraki 15 Gün İçerisinde Bayisine İşi öğretmek Amacıyla İşletmenin Yönetiminde Aktif Rol Alıyor.

Korkmazbey Mutfak Bayilik Açıklaması

Franchise isim bedeli ücretsiz olan Korkmazbey Mutfak bayilikleri için yatırım tutarı 30 bin ila 50 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

  • 30 – 60 M2 Alana Sahip İşletme Bulmak
  • Franchise  Yatırımı İçin Gerekli Sermaye Sahip Olmak
  • Korkmazbey Mutfak Hizmet Standartlarını Sağlamak

 

Korkmazbey Börekçi Bayilik Avantajları

Korkmazbey Mutfaktan bayilik alan yatırımcıların en büyük gücü firmamızın güçlü keçi çiftliğinin tüm imkanlarından faydanlanmka , leziz ve günlük gelen taze ürünlerini hedef kitlesiyle buluşturmak.
Markamızın cirodan pay istememesi, royalty fee talep etmemesi ve satış kotası koymaması gibi kriterler de girişimcilerin avantajlarını arttırıyor.
Markanın azmi  ve oturmuş hedef kitlesi bayilik alan girişimcilerin karlılığını arttırıyor.

Siz de Korkmazbey Mutfak bayilik avantajlarından yararlanmak isterseniz bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkilileriyle irtibata geçebilirsiniz.

0552 842 05 90

Korkmazbey Mutfak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç