Taşkesti Su

Modern Tesisiyle Suyun En Doğal Halini Tüketiciye Ulaştırmayı Hedefleyen Taşkesti Su, Kalitesini Daha Geniş Kitlelerle Paylaşabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Taşkesti Su Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Taşkesti Su Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Su Dağıtımı İçin Araca Sahip Olmak
Değişikliğe Ve Gelişime Açık Olmak
Yeterli İşletme Sermayesine Sahip Olmak

Taşkesti Su Bayilik Açıklaması

Taşkesti Su Bayilik

Taşkesti Su doğal mineralli kaynak suyu alanında faaliyet göstermekte ve son yıllarda bu sektörün en önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Merkezi İstanbul’da yer alan firma, özellikle cam şişe ve damacana ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Doğal kaynak suyu çıkaran, işleyen ve şişeleyen firma insan sağlığının ve kalitenin ön planda tutulduğu ürünlerini tüketicilere sunmakta ve daha fazla sayıda tüketiciye ulaşabilmek için Türkiye genelinde bayilik veren firmalararasında yer almaktadır.

Bolu’nun Taşkesti mevkiinden doğal kaynak suyu çıkaran ve şişelemesini el değmeden yapan Taşkesti Su sektöründe en yüksek marka bilinirliğine sahip olan firmalar arasında yer almaktadır. Firma faaliyet alanı ile ilgili olan tüm belge ve sertifikalara sahip bulunmaktadır. Türkiye genelinde yüzlerce şubesi bulunan Taşkesti Su tüm şubelerini bayilik şeklinde açmaktadır. 

Taşkesti Su Bayilik Şartları

Taşkesti Su bayilik almak isteyen yatırımcılarının girişimci bir ruha sahip olmasını beklemektedir. Sorumluluk sahibi ve yeniliğe açık kişiler ile çalışmayı tercih eden firma, bayilerinin temiz bir ticari sicile sahip olmasını istemektedir. Bayilerin kurulum giderleri yatırımcılara ait olup, işletme için yerel yönetimden ve belediyelerden alınacak olan izin ve belgeler bayilerin sorumluluğu altında bulunmaktadır. Taşkesti Su bayiliklerinde fiziki bir şube açılması gerekliliği bulunmaktadır. Bayilerin müşteri odaklı olması ve müşteri memnuniyetine önem vermesi firma için en önemli ilkeler arasında yer almaktadır. Bayilerinin firmanın kalite ve hizmet standartlarını eksiksiz olarak yerine getirmesi ve firmayı en iyi şekilde temsil etmesi beklenmektedir. Girişimcinin işletmenin başında durması ve müşterilere verecekleri hizmeti hiçbir şekilde aksatmamaları istenilmektedir.

Taşkesti Su bayilik almak için ilk olarak firmanın internet sitesindeki ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvurular firma tarafından değerlendirilmekte ve ön başvurusu olumlu sonuçlanan adaylarla mülakat yapılmaktadır. Mülakatlarda mutabakat karşılanan girişimciler ile bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Bayilik almak için gereken yatırım miktarı ile ilgili detaylı bilgi firmadan alınabilmektedir.

Taşkesti Su Bayilik Avantajları

Taşkesti Su Sağlık Bakanlığı tarafından içerdiği mineraller ve kalsiyum nedeni ile içme suyunun dışında “Doğal Mineralli Su” olarak adlandırılmaktadır. İçtiğiniz suyun sağlıklı, mineral yapısı dengeli ve yapısını bozacak hiçbir işleme tabi tutulmadığını gösteren bu ibare, firmanın ürünlerinin kalitesine dair en büyük kanıtlar arasında yer almaktadır. Firmanın kullandığı cam gıdaların tadını, kokusunu ve aromasını değiştirmeden uzun süre saklanmasını sağlamaktadır. Doğa dostu olan cam madde yapısı nedeni ile 0 steril olarak temizlenebilme özelliğine sahip bulunmaktadır. Lezzetli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla tüketicilerine ulaştıran firma, geniş bir müşteri kitlesine erişmektedir. Hayatımızın olmazsa olmazı olan suyu en sağlıklı şekilde şişelemesi sayesinde ulaştığı kitle ve firmanın sahip olduğu müşteri memnuniyeti oranı da sürekli olarak büyüme göstermektedir. Su bayiliği almak isteyen yatırımcılar için kalitesi ve üretim koşulları tescil edilmiş bir firma ile işbirliğine gitmek kısa sürede yatırımını karlı bir işletmeye dönüştürme avantajı sağlayacaktır. Su bayiliği avantajlarından yararlanmak için siz de Taşkesti Su yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Taşkesti Su Bayilik Destekleri

Taşkesti Su bayilik alan girişimcilerine bölge koruması, reklam ve pazarlama destekleri sunmaktadır. Bayilerin dağıtım noktasındaki müşteriler ile iletişimi ve kampanya standartları konularında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Gerekli görülen konularda firma tarafından eğitimler verilmektedir. Ayrıca belirtilen standartlara uyulup uyulmadığı düzenli olarak kontrol edilmekte ve iyileştirmeler yapılarak bayilerin hizmet kaliteleri yükseltilmektedir. 

Taşkesti Su bayilik almak için siz de firmanın internet sitesinden ön başvuruda bulunarak, giderek genişleyen bu ailede yer almanız mümkündür.

Taşkesti Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR