Taşkesti Su

Taşkesti Su Bayilik Açıklaması

Taşkesti Su Bayilik

Taşkesti Su Bayilik Hakkında : Taşkesti yöresi tarihi ipekyolu güzergahında bulunması nedeniyle Frigya dönemine kadar uzanan bir tarihi geçmişe sahiptir. Bölge Kaplıcalara uygun jeolojik bakımdan sıcak su kaynaklarına sahiptir ve su sıcaklığı 68 c dir. Ormanlarla kaplı dağların üst seviyelerinde yer alan Pürenli, Kızaklı, Balıklı, Hirayayla ve Gölcük yaylaları flora ve fauna zenginliği açısından büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Belde çevresinde Karamurat Gölü (6km), Sarı Göl(18km),Sünnet Gölü (31km), Abant Gölü(16km) bulunmaktadır. Yine beldemiz çevresinde ,Pireni, Balıklı, Alıçlı, Gölcük, Öküz Ovası, Koca, İçme yaylaları bulunmaktadır. 

Taşkesti Su Bayilik ve Bayilik ŞartlarıBeldenin Taşkesti ile anılmasının nedeni ise Sakarya Nehri'nin bir kolu olan Mudurnu Çayı beldenin içinden geçmektedir. Arpaseki ve Taşkesti Mahallelerini birbirine bağlayan aynı zamanda Abant Gölü istikametine giden Mudurnu Çayı üzerindeki köprünün bulunduğu yerdeki taşlar kesilerek Mudurnu Çayına geçiş verilmiştir. Bu tarihten itibaren bölge ve dolayısıyla beldenin adı TAŞKESTİ olarak anılmaya başlanmıştır.

Taşkesti Su Bayilik ve Bayilik Şartları 

Firma ismi: TAŞKESTİ SU 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 250 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İSTANBUL K.ÇEKMECEDEN SİLİVRİYE OLAN BÖLGEDELERDE SU BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR. 

Üretim Tesisimiz : Tesisimiz, eşsiz Bolu doğasının bulunduğu Taşkesti Beldesi Karaçomak yaylasına kurulmuştur. Kaynağının saflığını ve doğallığını yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve doğanın içinde dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeden üretimini gerçekleştirmektedir. Kaynağı korumak amacıyla suyun çıktığı bölüm koruma altına alınmıştır. Kaynağından çıkan su, gıda tüzüğüne uygun döşenmiş özel boru sistemine alınmakta, Su Bayilikleri borular içerisinde doğal akışıyla kısa bir yolculuk sonrasında dolum tesislerine ulaşmaktadır.

Fabrikaya, ilk ulaştığı anda, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği'ne göre uygun dizayn edilen depolara alınarak tamamen kapalı ve hijyenik bir ortamda depolanmaktadır. Taşkesti Su, üretim tesislerimiz içerisinde, kademeli filtrelerden geçirilmekte, steril hava uygulanan hijyenik ortamlarda, tam otomatik makinelerde, el değmeden; hijyen, sağlık ve kalite prensipleriyle doldurularak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Kendi bünyemizde bulunan laboratuvarlarda saatlik ve Sağlık Bakanlığı tarafından aylık olarak testlerden geçirilmekte ve su değerleri ölçülmektedir. Ayrıca fabrikamız il sağlık müdürlüğü ve yetkili makamlarca dönemsel olarak denetlenmektedir. 

Hijyen ve Ambalaj Standartları : Taşkesti Doğal Mineralli Suyunda kullanılan kapak, damacana ve tüm ambalaj malzemeleri, kullanılmadan önce fiziksel, kimyasal, duyusal ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmiş olarak üretimlerimizde kullanılmaya başlanır. Dış yüzey temizliği sonrasında doluma uygun olan şişeler tam otomatik makinelerde yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutulmaktadır.

70°C’deki sıcak su ve alkali deterjan ile yıkanan şişeler, dezenfektanlı ve ozonlu su ile işleme tabi tutularak, doğal kaynak suyu ile durulanır ve hijyenik koşullar garanti altına alınır. Steril dolum ünitesine gönderilen yıkanmış boş şişelere, üst düzeyde teknolojiye sahip makinelerde kaynak suyunun dolumu gerçekleştirilmektedir. Daha sonrasında, doldurulan şişelere, otomatik kapaklama, tarih kodlama ve kapak alanının güvenlik emniyet bandı ile çevrelenmesi işlemleri yine el değmeden otomatik makineler ile gerçekleştirilmektedir. 

Müşteri memnuniyeti : Öncelikli hedef, Taşkesti suyun doğallığını ve sağlık standartlarına uygunluğunu denetlemek ve sağlık koşullarının seviyesini korumak. Bayilerimiz için, dağıtım noktasının müşteri iletişimi, kampanya standartları konularında bilinçlendirilmesi, gerekli eğitimlerin verilmesi, belirlenen standartların uygulanıp uygulanmadığının kontrolü ve sürekli iyileştirme çerçevesinde yönlendirilmesidir. Yıllık olarak denetim raporları oluşturmak ve müşteri anketleri tutularak bunlar sonucunda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. 

Kalite Politikamız : Kalite, şirketimizin temelidir. Yüksek kalitede sunduğumuz hizmet ve suyumuzun kalitesi şirketimizin sektörde öncü gruplar arasında gösterilmesini sağlamıştır. Sağlık bakanlığının suyumuz üzerine yapmış olduğu analizler sonucunda Taşkesti markası, ürününü güvenle tüketebileceğinizin, ilgili tüm yasal gerekliliklere uygunluğunun ve yüksek kalite standartlarına sahip olduğunun taahhüdüdür.

 

Taşkesti Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR