1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Doğa Maturella

Doğa Maturella

Tabiatın tam kalbinde doğan Doğa Naturela®, sağlığa yararlı mineral yapısını,içimine keyif katan yumuşaklığını ve lezzetini bulunduğu coğrafyadan alıyor. Doğa Naturela® Doğal Kaynak Suyu, suyun tazeleyen, rahatlatan, yenileyen eşsiz gücünü, en sağlıklı

Gıda

25000 ₺

Doğa Naturela Lezzetli…
Sağlıklı yaşam kaynağımız olan suyun lezzeti ve yumuşak içimli olması, su tüketimimizi kolaylaştıran son derece önemli bir faktördür.
Nisan 2011’de faaliyete başlayan Doğa Naturela tesislerinde, Türkiye’nin en lezzetli kaynaklarından biri olan Aydın Sultanhisar kaynağından çıkan doğal kaynak suyu şişelenerek sizlerin beğenisine sunulur.
Doğa Naturela, sahip olduğu lezzeti, yapısında doğal olarak bulunan minerallerden ve bulunduğu bölgenin zengin bitki örtüsünden alır..

Doğa Naturela Sağlıklı…
İçtiğimiz suyun temizliği ve sağlığı, yaşam kalitemize önemli ölçüde katkı sağlar. Doğa Naturela, modern teknolojik donanıma sahip tesislerde, el değmeden, hijyenik koşullarda şişelenir. Suyun kalite standartlarının korunması amacıyla, üretim sürecinin her aşamasında, fiziksel ve mikrobiyolojik analizlerden geçirilir. Doğa Naturela Doğal Kaynak Suyu, size ve ailenize sağlıklı su tüketme güvencesi sunmaktadır.

Doğa Naturela Size Çok Yakın…
Bayii ağını çok kısa bir süre içerisinde genişleten Doğa Naturela Doğal Kaynak Suyu, hizmet kapsamına giren bölgelerde hız, hijyen ve kalite misyonu ile servis sunmaktadır. Doğa Naturela bayileri, su siparişlerinize, eğitimli servis elemanları ile en hızlı ve kaliteli biçimde yanıt vermeye hazırdır. Damacanalar, servis noktalarında özel su saklama standlarında muhafaza edilmekte ve kapalı kasalı araçlarla size ulaştırılmaktadır.

  1. Su Bayiliği

Doğa Maturella Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Doğa Maturella Şartlar & Koşullar

Doğa Maturella Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör