1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. ÇİĞKÖFTE YERİ

ÇİĞKÖFTE YERİ

2009 yılında kendi mağazası ile hizmet vermeye başlayan marka bayilik vererek yoluna devam ediyor.

Gıda

10000 ₺

ÇiğköfteYeri Bayilik     

Marka olarak 2009 yılından bu yana gıda sektörü içerisinde faaliyette bulunuyoruz. Geçmişten gelen tecrübemizi geleneklerimizde yer alan benzersiz tadımızla birleştirerek sektörün önde gelen markalarından biri olmak yolundaki hedefimize hızlı adımlarla ilerliyoruz. 2014 yılında lezzetimizi Türkiye’nin her noktasına yayma kararı aldığımızdan beri marka yönetimi ve kurumsallaşma konusundaki faaliyetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz. 300 metrekare kapalı alandan oluşan tesisimizde günde 3 tonluk üretimimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sektörün en iyisi olmaya giden yolun bayilerimizle yürüttüğümüz uyumlu çalışmadan geçtiğinin farkında olarak gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimiz ile giderek büyüyen bir aile haline geliyoruz. Lezzetli ve kaliteli ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı anlayışımız ile sunmayı ve hem satış rakamlarımızı hem de karlılığımızı artırıp sergileyeceğimiz istikrarlı büyüme ile yenilikçi ve fark yaratan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Çiğköfte Yeri Bayilik Şartları

ÇiğköfteYeri bayilik almak isteyen girişimcilerimize 3 farklı bayilik paketimizden birini seçme imkanı sunuyoruz. Ek gelir yan ürün bayilik paketimizi 4.950 TL, ekonomik kendi işim bayilik paketimizi 6.950 TL, patron bayilik paketimizi ise 9.950 TL’ye girişimci adaylarımıza sunuyoruz. ÇiğköfteYeri bayilik almak isteyen girişimcilerimiz web sitemizde yer alan Bayilik Başvuru Formu’nu doldurarak bayilik taleplerini markamıza iletebiliyorlar. Bayi adaylarımızın başvurularının ulaşmasının ardından ön değerlendirme sürecini başlatıyor ve ön görüşmelerimizi yapıyoruz. ÇiğköfteYeri bayilik almak isteyen girişimcilerimize bayilik koşullarımız ve maliyetlerimiz ile ilgili bilgilendirmeleri yapıyor ve tercih ettikleri bayilik paketimizi öğreniyoruz. Açılacak olan şubelerimizin; yaya trafiğinin yoğun aldığı yerlerde, iş merkezlerinin bulunduğu lokasyonlarda, alışveriş merkezlerinde ya da okullara, çarşılara yakın merkezlerde konumlandırılmasını istiyoruz iki şubemiz arasında en az 500 metre mesafe bulunmasını ve açılacak şubelerimizde tabela cam görselleriyle insertler gibi çalışmaların markamız standartlarında yapılmasını istiyoruz.

Çiğköfte Yeri Bayilik Avantajları

ÇiğköfteYeri bayilik almak isteyen girişimcilerimizin işletmelerini açacakları lokasyon ile ilgili olarak keşif çalışmalarını, fizibilite çalışmalarını ve kar tablolarını marka merkezi olarak ücretsiz çıkartıyoruz. ÇiğköfteYeri bayilik alan girişimcilerimiz karşılarına ekstra ödemeler çıkarılması gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmıyorlar. Kurumsal ve büyüme potansiyeli yüksek bir marka ile çalışabiliyor ve markamızın her alanda sağladığı olanaklardan yararlanarak kendi işletmelerini de büyütebiliyorlar. Ayrıca Türkiye’de ilk kez hem acılı hem de acısız çiğ köfteyi bir arada sunabiliyor ve bu sayede rakiplerine fark atabiliyorlar. İhtiyaç duydukları her konuda markamızın uzman ekibinin desteklerinden yararlanabiliyorlar. Ürünleri şubelerimizin kapısında kadar gönderiyoruz. Bunun yanı sıra herhangi bir isim adı altında ücret ödemedikleri gibi reklam katkı payı ya da cirolarından pay talep etmiyoruz.

Çiğköfte Yeri Bayilik Destekleri

ÇiğköfteYeri bayilik alan girişimcilerimize, işletme personeli için ihtiyaç duydukları eğitimleri markamız eğitmenleri aracılığı ile sağlıyoruz. Ulusal ve yerel basın kuruluşlarının yanı sıra yazılı ve görsel medya aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz reklam kampanyalarından ve merkezi promosyonlarımızdan tüm şubelerimiz yararlanabiliyor. Bunun için ÇiğköfteYeri bayilik alan girişimcilerimizden herhangi bir katılım payı ya da bedel talep etmiyoruz. ÇiğköfteYeri bayilik alan girişimcilerimiz markamız standartlarında bir dükkanın kurulumunu kendileri yapmak isterse kendilerine yardımcı oluyoruz. Açılış günü şubelerimize bedelsiz ürün gönderimi yapıyoruz. Ayrıca bölge koruması desteği de veriyoruz.

 

  1. Hazır Gıdalar
  2. Yatak

ÇİĞKÖFTE YERİ Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

ÇİĞKÖFTE YERİ Şartlar & Koşullar

  • Hizmet sektörlerinde en az 3 yıl tecrübesi olan.

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör