Nestle Su

Su Sektöründe Hem Türkiye’de Hem De Dünyada Söz Sahibi Olan Markalardan Biri Olan Nestle Su Hizmet Ağını Genişletmek Için Yatırımcılara Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Nestle Su Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nestle Su Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı çalışabilmek
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Nestle Su Bayilik Açıklaması

Nestle Su Bayilik

 

Nestle Su bayilik veren firmalar arasında sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. Köklü bir geçmişe ve güçlü bir marka bilinirliğine sahip olan marka Türkiye’de 2001 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Hizmet verdiği kitleyi daha da genişletmek için Türkiye genelinde bayilik vermeye devam eden Nestle Su özellikle 19 litre damacana pazarındaki yaygınlığını artırmayı hedeflemektedir. Sektörünün gerektirdiği tüm sertifikalara ve belgelere sahip olan marka üretim hacmini günden güne artırmaktadır. 0,33 ml’den 19 lt’ye kadar ebatlarda gerçekleştirdiği kaynak suyu şişelemesini üstün kalitesi ile tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır.

Nestle Su Bayilik Şartları

Nestle Su bayilik verdiği girişimcilerin yatırım yapabilmek için gerekli sermaye gücüne sahip olmasını beklemektedir. Bayilik açmak için gerekli olan tüm gider ve masraflar bayilere ait bulunmaktadır. Bayilik almak isteyen girişimcilerin herhangi bir ticari engelinin bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca işletme ile ilgili ruhsat ve belgelerin tam olması gerekmekte ve yerel yönetimlerden alınacak izinler bayilerin sorumluluğunda bulunmaktadır. Nestle Su bayilik alan girişimcilerin yöneticilik vasfına sahip olmasını ve işletmelerinin başında durmalarını talep etmektedir. Bayilerde su dağıtım işine uygun personel çalıştırılması ve tüm bayilerin müşteri memnuniyeti odaklı çalışması beklenilmektedir. Nestle Su bayilerin sorumlu olduğu bölgelerde markanın hizmet ve kalite standardını yakalamasına büyük önem vermektedir.

Nestle Su bayiliği alan girişimcilerin siparişlerini tüketicilere ulaştırmaları için kapalı bir araca sahip olması gerekmektedir. 

Nestle Su bayilik almak isteyen girişimcilerin başvuruları bire bir görüşme ile alınmaktadır. Nestle Su bayilik almak için gereken yatırım bedeli ile ilgili en güncel bilgilere firma yetkilileri aracılığı ile ulaşılabilmektedir.

Nestle Su Bayilik Avantajları

Nestle Su bayilik alan girişimciler en temel ihtiyacımız olan tüketim maddesini tüketicilere sunarak popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyecek bir pazarda yer alma avantajını yaşamaktadırlar. Nestle Su bayileri telefonlar sipariş alarak hizmeti müşterilerinin ayağına götürmekte ve üstün hizmet kalitesi ile kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmektedir. Marka bilinirliği yüksek olan Nestle Su sağlığa ve hijyene verdiği önemin yanı sıra tüketicilerde uyandırdığı güven ile de sektördeki rakiplerinden birkaç adım öne çıkmaktadır. Bu durum Nestle Su bayiliği alan girişimcilerin yatırımlarını kısa sürede geri kazanmasını ve karlı bir işletmenin sahibi olmasını mümkün hale getirmektedir. Su bayiliklerinde karlılığın %100 ile %300 arasında olduğu bilinmekle birlikte bu oranda işletmenizi açtığınız lokasyonun büyük ölçüde etkisi olduğu da kabul edilmektedir.

Nestle Su Bayilik Destekleri

Nestle Su bayilik almak isteyen girişimcilere görüşmelere başladıkları andan itibaren her alanda destek olmakta ve bu durum işletmelerin açılışından sonra da devam etmektedir. Özellikle merkez tarafından yürütülen reklam kampanyaları ve promosyonlar ile bayilerin yeni müşteri edinmeleri konusunda büyük bir avantaj sağlanmaktadır. Bayilerin işletmelerinde karşılaştıkları her sorunda marka girişimcisinin yanında olmakta ve düzenli olarak yapılan denetlemeler ile bayilerin hizmet kalitesi ve karlılığının artırılması hedeflenmektedir. Su firmalarının uymaları gereken yasal yükümlülükleri ve hijyenik standartları tamamen karşılayan Nestle Su müşteri hizmetleri aracılığı ile tüketicilerinin önerilerini ve şikayetlerini değerlendirmektedir. Böylece hem gerekli düzenlemeler yapılmakta hem de müşteri beklentileri dikkate alınmaktadır. 

 

Nestle Su Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR