Bebek ve Çocuk Ürünlerinde Bayilikler

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk

Bebek ve çocuklara yönelik ürün ve hizmetlerde bayilik veren markalar ve firmalar tarafından sunulan bayilik fırsatları.

Filtrele
“Bebek ve Çocuk Ürünlerinde Bayilikler” sektöründe 23 adet bayilik ilanı bulunuyor.

Rafus Academy

Akıllıca öğrenin!

Kukla Maskot Fabrikası

Firmamız Organizasyon Alanında prodüksiyon, maskot kukla üretimi, oyun yazımı sahne planlaması alanlarında faaliyet göstermektedir.

5.000 ₺

GENÇ SHOP BAYİLİK

Hadi Birlikte Markanı Büyütelim

Son Eklenen Firmalar

Rafus Academy

Akıllıca öğrenin!

Kukla Maskot Fabrikası

Firmamız Organizasyon Alanında prodüksiyon, maskot kukla üretimi, oyun yazımı sahne planlaması alanlarında faaliyet göstermektedir.

5.000 ₺

GENÇ SHOP BAYİLİK

Hadi Birlikte Markanı Büyütelim

100.000 ₺

Enigma Odyssey

Enigma Odyssey: Heyecan dolu maceralar, yaratıcı bulmacalar ve unutulmaz deneyimler sunan oyun şirketi. Gerçek dünyada oynanan kaçış oyunlarıyla ekip çalışması becerilerinizi geliştirin.

GÜVEN SERTİFİKA

Güven Sertifika ; Genel Merkezi BOLU'da Olan Bir Sertifikalandırma merkezidir. 2017 Yılından günümüze kadar ,başta MYK olmak üzere 2000 den fazla sektör için sertifika vermektedir. Kurumumuz e-sertifika ile mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlama

Özgür Kaşif Anaokulu Franchise

Özgür Kaşif Franchise bire bir izlenecek programlara, katılım, değer yaratma ve kar için bir çok reçeteye sahip bir modelden ibaret değildir. Özgür Kaşif Franchise, ülkemizin çağdaşlaşma yolunda girişimci adaylarına samimi bir davettir.

Uzman Psikolog İlker Küçük Eskişehir Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Uzman Psikolog İlker Küçük Eskişehir Psikoloji Pedagoji Psikoterapi Aile Danışmanlığı

Gökkuşağı Kreş ve Gündüz Bakımevi

Eğitim, öğretmenlerin çocuklara sözcüklerle anlattıklarıyla değil, çocukların fiziksel ve sosyal çevrede geçirdikleri yaşantılarla gerçekleşir.

100.000 ₺

Soul Kitchen Organik Ürünler

Sertifikalı Organik ve %100 Yerli

HAPPY JUNIOR

Çocuğunuz İçin Aşkla

250.000 ₺

Kukla Fabrikası

Dünya'ya Karakter Yapıyoruz

500.000 ₺

(PGEMS) Kiddy Family Club - Hayat Boyu Ebeveyn Akademisi

Türkiye'de ilk ve Tek 2017 den beri faaliyette olan tescilli psikolojik ve gelişimsel erken müdahale amaçlı oluşturulmuş hayat boyu ebeveyn danışmanlığı sistemi.

500.000 ₺

SÜPERBABA OKULLARI

Süperbaba Okulları bünyesinde; kreş, gündüz bakımevi ve anaokulunu kapsayan çocukların çok yönlü ve bütünlemesine bir eğitim almasını amaçlayan eğitim kurumlarıdır.

500.000 ₺

CARNAVALKİDS

İstanbul’da faaliyet gösteren CARNAVAL KİDS firmamız, 0-12 yaş grubu çocuklarımızın tekstil, ayakkabı, oyuncak ve aksesuar gruplarında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tekstil alanında imalat yapan tedarikçi bir firmayız.

5.000 ₺

Gelir360

Türkiye'de birçok sektörde faaliyet gösteren işletmeler ile online sipariş vermek isteyen müşterileri bir araya getirerek zaman ve enerji tasarrufu sağlayan mobil platformdur. Kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

CIT Alacak Yönetimi Ve Risk Danışmanlık

Kendi yazılım programları olan, bunları satan ve bayilikler vererek satış ağını genişletme sistemiyle işleyen çözüm ortağı firmasıyız. 6 yıllık firma geçmişine sahip, iş tecrübesi olarak 25 yıllık bir tecrübemiz vardır.60 Kişilik bir aileyiz.

TİDOO Organik Bebek Bezi

Tidoo Fransa'da 2013 yılından bu yana üretilen organik bebek bezi markasıdır. Yeşil Akhisar firması Tidoo’nun Türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.

1.500.000 ₺

Uçan Balon Anaokulları

Uçan Balon Anaokulları olarak 1994 yılında başladığımız faaliyetlerimizi Türkiye’nin farklı illerinde verdiğimiz bayilikler ile genişletmeye devam ediyoruz.