1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. HAPPY JUNIOR

HAPPY JUNIOR

Çocuğunuz İçin Aşkla

Bebek ve Çocuk

  1. ADIM : BAŞVURU Taleplerinizi web sitesi üzerinden veya telefonla  ve posta yoluyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz

        2 ADIM : BAŞVURUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ (BIR GÜN) Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Franchising bölümü tarafından değerlendirilir

        3 ADIM : ADAY EMLAK’IN ZİYARET EDİLEREK DEĞERLENDİRİLMESİ (3 GÜN)  Başvırurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak       ziyaret   edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.

         4 ADIM : FRANCHİSE ADAYININ DEĞERLENDİRİLMESİ (3 GÜN  Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising bölümü tarafından, franchise adayına randevu verilerek, yüz yüze görüşme yapılır.Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.

          5 ADIM : FRANCHİSE SÖZLEŞMESİ’NİN İMZALANMASI Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Franchising sözleşmesi imzalanır.

          6 ADIM : MİMARİ UYGULAMANIN BAŞLATILMASI Ortalama bir proje uygulaması on beş gün içerisinde tamamlanır.

          7 ADIM : PERSONEL ALIMI VE EĞİTİM Açılacak Happy Junior mağazası için gerekli eleman listesi ve nitelikleri Happy Junior insan kaynakları bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri Happy Junior eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır

           8 ADIM : REKLAM VE TANITIM MALZEMELERİN HAZIRLANMASI Açılıştan bir hafta önce  Happy Junior   mağazasına ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri Happy Junior tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir

            9 ADIM : ÜRÜN SİPARİŞLERİN VERİLMESİ Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.

            10 ADIM : AÇILIŞ  Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 30 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur.Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlar.

 

 

  1. Bebek Arac ve Gerecleri
  2. Parti ve Oyun Evi
  3. Bebek Giyimi

HAPPY JUNIOR Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

HAPPY JUNIOR Şartlar & Koşullar

  • Eğitim sektöründen gelen kişilere öncelik verilecektir.

HAPPY JUNIOR Fotoğraflar

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör