Uçan Balon Anaokulları

Eğitim-Yönetim Modeli Çekirdek Değerlerimiz Eğitim Işine 1994 Yılında Başladık. Bizi Biz Yapan Ilkelerimizden Hiç Taviz Vermedik. Hayatın Temelleri Üzerinde Yükselen Çocuk Merkezli Bir Yapı..

Uçan Balon Anaokulları Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* En İyi Franchise Teklifi Uçan Balon'dan Kuruluş Boyunca Verilen Eksiksiz Danışmanlık Hizmeti ve İsim Hakkıni İçeren Franchise Giriş Bedelimiz: 43 Bin TL Bölge isimleri, Fizibilitesi Yapılmış Cazip Devirlik Anaokulları İçin Hemen Arayın: 546 437 3557

Uçan Balon Anaokulları Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Uçan Balon Anaokulları Bayilik Açıklaması

En İyi Franchise Teklifi Uçan Balon'dan

Kuruluş Boyunca Verilen Eksiksiz Danışmanlık Hizmeti ve İsim Hakkıni İçeren

Franchise Giriş Bedelimiz: 43 Bin TL

 

Bölge isimleri, Fizibilitesi Yapılmış Cazip Devirlik Anaokulları İçin Hemen Arayın:  546 437 3557

 

BAYİLİK GİRİŞ BEDELİ OLARAK 43.000 TL ÖDEYEN YATIRIMCI 

İŞLETMENİN KURULUŞUNA DEK AŞAĞIDAKİ HİZMETLERİ ALMAKTADIR:

 

 • Franchising sözleşmesi öncesinde lokasyonun ve binanın ruhsat almaya elverişli olup olmadığı araştırılacak. Detaylı kuruluş yeri analizi yapılacak.

 

 • Bina çevresindeki yerleşimlerin sosyo-ekonomik, demografik nitelikleri ışığında beklentiler ve potansiyel ortaya konulacak. Optimum fiyat belirlenerek satış bütçesi oluşturulacaktır. Maliyetler buna göre yapılandırılacaktır. Böylelikle 3 yıllık, aylık bazda nakit akış yöntemiyle Başabaş Noktası ve Yatırımın geri dönüş süresi belirlenecektir.

 

 • Ruhsat işlemleri hemen başlatılacak ve bu sürede ve 30 günü geçmeden tüm personel görüşmeleri yapılacak olup Franchise alanın onayı ile 1 psikolog, 2 öğretmen, 1 ahçı belirlenecektir. Yedek adaylar 2 psikolog, 3 öğretmen, 1 ahçı ve 1 temizlik görevlisidir.

 

 • Ruhsat işlemleri takibi sonlandırılması franchise alan veya bir danışman tarafından yapılır ve ücreti franchise alan tarafından ödenir. Biz süreci ve danışmanın işlerini kontrol ederiz.

 

 • Asıl ve yedek personel adayları farklı saatlerde 7 tam gün işbaşı eğitimi görecekler. Hafta sonları ise toplam 30 saat sınıf eğitimine alınacaklardır.

 

 • Okul öncesi bayilik sözleşmesini müteakip binanın tüm dekorasyonu teçhiz edilmesi uçan balon franchising danışmanlığıyla gerçekleşecektir.

 

 • Tanıtım: Tüm tanıtım unsurları birlikte başlayacaktır. Bez afiş, web sitesi, yön tabelaları, stand, site (residence) içinde kukla ve yüz boyama bunlar arasında yer almaktadır. Ürünlerin tasarımları şube kurucusuna istediği formatta teslim edilecektir. Basımı kurucu istedigi tedarikciden elde edebilecektir.

 

 • DVD tanıtım prodüksiyonu, Broşür dizayn, web sitemizde bannerlar ve yer, şirketlere teklif, McDonalds’da kukla ve yüz boyama, anne baba okulu etkinlikleri kuruluş sırasında 2 ay boyunca uçan balon franchising desteğiyle gerçekleştirilecektir. Ayrıca ilk aşamada zaman kazanmak için sınırlı sayıda stoklarımızdan , promosyon malzemeleri, bayrak, balon, müzik cd’si, çanta eşofman, sticker sağlanacaktır.

 

 • Okul öncesi eğitime yönelik tüm doküman, form ve web tabanlı kartoteks programı bilgisayarlara yüklenecek personele eğitimleri uygulamalı bir şekilde verilecektir.

 

 • İlk 3 ay boyunca www.UcanBalon.com.tr   subeismi.iyianaokulu.com facebook.com  twitter.com websiteleri ve sosyal medya hesaplarımızda şubenize yönelik spotlar, haber ve duyurular öncelikli bir şekilde gerçekleştirilecektir.Şubenize websitelerimizde  hemen bir alan tahsis edilecek ve şubenize yönelik bilgileri (haberler çalışanlar videolar fotograflar bina ve iletişim bilgileri) girebilmeniz için admin panel şifresi verilecektir.

 

 • Haftalık mail yoluyla gönderilen  uçan balon E-bültende şubenizin açılışına ve okulöncesine ilişkin çarpıcı haber- duyurular yapılacaktır. Yaklaşık 50bin adrese her hafta mail gönderilmektedir.

 

 • Üç rehber kitapçık eğitimi Kurucu ve Psikoloğa şubede ve merkezde verilecektir. Uçan Balon Okul öncesi - anaokul eğitimi ve yönetimine ilişkin bu eğitimin 18 saat ders ve 12 saat uygulama olması öngörülmektedir.

 

Uçan Balon Anaokulları Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR