Özgür Kaşif Anaokulu Franchise

Özgür Kaşif Franchise Bire Bir Izlenecek Programlara, Katılım, Değer Yaratma Ve Kar Için Bir Çok Reçeteye Sahip Bir Modelden Ibaret Değildir. Özgür Kaşif Franchise, Ülkemizin Çağdaşlaşma Yolunda..

Özgür Kaşif Anaokulu Franchise Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Özgür Kaşif Anaokulu Franchise Bayilik Şartları

• eğitim İşinin ön Koşulu Olan “sabır” Ve “sevgi”ye Sahip, Yönetim Ve İletişim Becerileri Güçlü, Ekip çalışmasına Yatkın Girişimciler Seçilir.
• franchise Alan, İşletmenin Tüm Yatırım Ve Harcamalarını üstlenir. Yatırım Miktarı Minimum 5000 Bin Tl'dir.
• franchise Giriş Bedeli Olarak 90,000tl öder.
• franchise Kullanım Bedeli Olarak 7,200 Tl öder.

Özgür Kaşif Anaokulu Franchise Bayilik Açıklaması

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

Özgür Kaşif, farklı koşullara uyarlanmış üç değişik işletme modeline sahiptir.

Optimum konseptinde 60- 80 çocuk kapasitesi hedeflenir.

Maksimum konseptinin 80-120 çocuk kapasiteli ve altyapısının geniş fiziksel olanaklara sahip olması aranır.

Premium konseptinde yüksek gelir düzeyinde müşteri potansiyeli olan bölgelerde kurulur.

Kurumiçi konsepti personeli için kendi bünyesinde anaokulu kurmayı düşünen şirketlere franchise vererek know-how transferi sağlar.

Özgür Kaşif işletme sisteminin esasları şunlardır:

  • Özgün eğitim modeli

  • Eğitmenlerin eğitimi

  • Sürekli denetim

  • Etkin yönetim

  • Üstün iletişim

  • Kazandıran tanıtım

Başarısı kanıtlanmış eğitim & yönetim sistemimiz; el kitapları ve şirketiçi eğitimlerle kurucu ve çalışanlara aktarılır.

Özgür Kaşif felsefesi ve kültürü yaşama geçirilir.

 

 

Tüm personel, Özgür Kaşif’teki çalışma yaşamları boyunca eğitimlere, seminer ve atölyelere katılır. Her yeni gün bir öncekinden daha iyi olmaya adanmıştır.

Sürekli denetim Özgür Kaşif kalitesinin garantisidir. Şeffaflık ve sürekli gelişim üzerine kurulan sistem, yararlanan her kesin gözetimi altındadır. Merkezi denetimin yanı sıra ebeveyn, gizli müşteri ve kamera sistemi eliyle de denetim yapılır.

Ama her şeyden önce çalışanların “iç kontrol odaklı, gelişime eleştiriye açık, çalışkan, disiplinli, vicdanlı” adaylar arasından seçilmesine özen gösteririz. Kayıt ve raporlama, yetki ve sorumluluk dağılımı, performans ölçümü ile “adil” ve “herkese kazandıran” bir yönetimin önü açılır. Böylece çalışanlar işini severek yüksek performansla gerçekleştirir.

Özgür Kaşif, yönetişim ilkelerinden asla ödün vermez. Başarılı bir eğitim ve yönetim sisteminin bu sayede gerçekleştiğine inanır.

Sürekli gelişiminin, çağdaş, yaratıcı uygulamalarının özünde özgürleştiren disiplin anlayışı yatmaktadır. Tüm çalışanlar, anne-babalar ve çocuklar düşüncelerini demokratik bir ortamda açıklıkla ifade ederler. İşte bu yüzden kurucularımız 1994’ten bu yana okulöncesi eğitimde gerçekleştirdikleri ilklerle ve sağlam duruşlarıyla tanınırlar.

Özgür Kaşif Anaokulu Franchise Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç