1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. Oyuncak xml bayiliği

Oyuncak xml bayiliği

Firmamız Oyuncak sektöründe xml ve normal bayilikler vermektedir.

Bebek ve Çocuk

5000 ₺

Oyuncak xml  bayiliği

Tecrübemizi bayilerimiz ile paylaşıyor ,  Oyuncak kategorisinde bayilik ve Xml bayiliği Veriyoruz .

Birden fazla farklı sektörde faaliyet gösteren firmamız oyuncak departmanındaki ürünlerini bayi kanalı ile son kullanıcıya ulaştırıyor. Firmamız  her zaman yenilikçi bakışa sahip olarak , sektörel bazda bir çok adımın öncüsü olmuştur. Uzun yıllar hizmet vermenin kazandırmış olduğu ; disiplinli çalışma ve iş anlayışı ile hareket ederek  başarılarını arttırarak yoluna devam etmektedir. Kendini toptancılık ve e-ticaret alanında geliştiren, tüm yatırımlarını bu yönde yapan oyuncakbayisi ,oyuncak  bayiliği xml veren firmalar arasında bir adım öne çıkıyor.  Oyuncak tedarik ettiğimiz  tüm bayilerimize gerekli tüm teknik desteği sağlayarak, daha fazla satış yapma hedeflerini  gerçekleştirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bayilik için bize  u laşabilirsiniz…

GENİŞ ÜRÜN YELPAZEZİ 

Oyuncak kategorisinde  ihtiyaç  duyulan ve   internetten satışa uygun  hemen tüm çeşitleri  bayilerimize sunarak  ,sitenizin oyuncak ihtiyacını   tamamen  karşılıyoruz. Bayilerimize tek noktadan tüm oyuncak  ürünlerini tedarik etmenin keynini yaşatıyoruz.

PROFOSYONEL ÜRÜN RESİMLERİ DETAYLI AÇIKLAMA

Bizimle çalışan bayilerimiz ilk andan itibaren profosyonel ve tecrübeli bir ekiple çalıştığının farkına varacak.Bayilerimize sunduğumuz ürün   görselleri ve açıklamaları  detaylıca hazırlanmıştır.İnternetten satış yapabilmenin en temel  prensiplerinden biri olan detaylı açıklama ve kaliteli görsel resimleri  sitenizede profosyonellik katacak

STOKTAN - AYNI GÜN – MÜŞTERİNİZE GÖNDERİM

Oyuncak bayisi olarak ekonomik gücümüzü  sonuna kadar kullanarak ürünleri stoklarımızda tutuyoruz. Bayilerimizden gelen siparişler hiç bekletilmeksizin büyük bir hızla ve titizlikle  hazırlanarak aynı gün kargoya verilmektedir.Siparişleriniz isteğe bağlı olarak  anlaşmalı olduğunuz kargo ile anlaşmanız yok ise  kendi kargomuz  ile  sizin adına  müşterinize gönderilmektedir.

Not :Stoklarımızı düzenli takip ederek  azalan ürünler  bitmeden satışa kapatılarak bayilerimizin asla  mağdur olmamasına özen gösteriyoruz.

KARLILIK

*Tedarik  maliyeti  *Stok maliyeti niz yok   az bir yatırım ile anında satışa başlayabilirsiniz.Belirlenen bazı ürünlerin dışında istediğiniz  kar oranı ile satış yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

SONUÇ

Oyuncak sektöründe ki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor,yeni ürünleri anında portföyümüze katmaya çalışıyoruz. müşteri ve piyasa ihtiyaçlarını analiz ederek % 100 müşteri memnuniyeti için çabalıyoruz.

Oyuncak sektöründe dikkat ettiğimiz başlıca kurallar ise ;

✓ sağlıklı ürün

✓ uzun ömürlülük 

✓ ekonomik  fiyat

E-ticaretle ilk kez tanışan bireysel girişimcilere yönelik olarak ortaya çıkan Dropship yada türkçe adı ile deposuz satış tekniği ile, (firma ismi ) sağladığı oyuncak xml hizmeti ile size sağladığı avantajlar ;

▪ Yatırım gerektirmez

▪ stok tutma ve stok takibi yapmazsınız

▪ Satılan ürün sizin adınıza müşteriye kargolanır

▪ lojistik sorunu yaşamazsınız

▪ satın alma ve depolama hizmetleri tamamen bizim tarafımızdan yürütülür ( SİZ SADECE ÜRÜN SATIŞI YAPIN )

▪ Sitenizde ürünleri istediğiniz gibi fiyatlandırabilirsiniz

▪ Yüksek kar marjı ile yaptığınız işin tadına varacaksınız

▪ hiçbir operasyonel faaliyet yürütmeden tamamen kar elde edebilirsiniz

▪ İş yükünüzün hepsini sizin için biz üstleniyoruz

  1. Oyuncak

Oyuncak xml bayiliği Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Oyuncak xml bayiliği Şartlar & Koşullar

  • Bölgeye hakim alanında tecrübeli firmalar tercihimiz olacaktır.

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör