1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. GENÇ SHOP BAYİLİK

GENÇ SHOP BAYİLİK

Hadi Birlikte Markanı Büyütelim

Bebek ve Çocuk

5000 ₺

 

Genç Shop Bayilik Hakkında


1. Girişimci Bayilik
İster dükkan açın, isterseniz de internette birşeyler satın, İsteklerinize göre bayilik modelleri bulunan Genç Shop size istekleriniz konusunda aradığınız cevapları tam olarak verecektir.


Genç Shop Girişimcilere hem reklam desteği sağlıyor, hem de gelişmiş yazılım alt yapısıyla İnternette kolayca bulunmanıza ve yeni müşteriler kazanmanıza olanak tanıyor.

Henüz internetten sipariş vermeyen Türkiye Nüfüsunun %50 'lik kesmi Pandemi ile internetten sipariş vermeyi ve ürün aramayı öğrendi,

Şuan artık dükkanlardan çok internet siteleri iş yapmaya başlamış durumda, Tam da burada mevcut dükkanımızın ürünlerini satmak veya Dükkan açmadan ürünlerimizi internette yeni müşterilerle buluşturabilmemiz için Genç Shop devreye giriyor, Gelişmiş C2C Pazar Yeri yazılımı ile hem tüketicilerin ürün satmasına hemde ustaların tamir müşterisi bulmasına olanak tanıyor.


Bu sistem de en basit tamir işimiz için bile usta bulmamız artık çok kolay, Türkiye de öncü projelerde yer alan Genç Shop Pazar Yeri Alt yapısı için bu yıl 2 milyon TL net yatırım yaparak sektörde ustalar ile tüketicileri bir araya getirecek genc.shop sitesini baştan sona yeniledi.

Şuan sektörde bilinen Pazar Yeri sitelerin %25 - 30 'lara dayanan komisyon aldığı bir dönemde sadece %2 komisyonla Tüketiciye ürünlerini 12 ay taksitle satabilmelerine olanak tanıyacak.


Ekonomimize can verecek bu yatırım sayesinde özellikle Kadın Girişimciler ev de yaptığı ürünleri kolayca Tüketiciye ulaştırabilecek.
Proje de Genç Girişimciler ve Ticarete yeni adım atmak isteyen kişiler de elbette unutulmadı, Onlar için de hem Teknoloji Mağazası açmaları hem de E-Ticaret sitesi kurmanın yolu kolaylaştırıldı.

 

Dropshipping Bayilik

Stok tutmamıza ve ürün almamıza gerek kalmadan direk firmanın kargo sistemini ve stoklarını kullanarak ürün satışı yapabildiğimiz iş modelidir,

 

Bu iş modelinde Tedariğe ve Ürüne para bağlamadığımız için Bütçemize daha doğru bir şekilde reklama ayırabiliriz ve Reklama ayırdığımız bütçe artacağı için daha fazla yeni müşteri bulmamızın yolu açılmış oluyor,

 

Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı ürün ihtiyaçlarımızda GENÇ SHOP Tedarik ağını ücretsiz kullanabiliriz.

 

2. E-Ticaret Bayilik
Birşeyler satmak istiyorsunuz ama site açmak ve ofis açmak müşteri bulmak sizin için zor mu O Halde Genç Shop Pazar Yeri Bayilik size göre. Genç Shop Ticarete yeni adım atmak isteyen Yatırımcılara Hem Yazılım, Hem de Teknoloji Pazarında Yeni müşteriler kazanmaları noktasında destek sunuyor.

 


- Doğrudan Satış
Direk müşterilerinize ulaştığınız satış modelidir. Aracı olmadan satış yapmanıza imkan tanır.

 

- B2B Bayilere Satış
Doğrudan bayilerinize özel fiyat belirleyip satış yapabileceğiniz satış modeli, Bireysel müşterilerinize de satış yapabilirsiniz.


- Reklam Verme Bayilik
Doğrudan Tüketiciye ulaşmak için Sosyal Medya ve Google arama motorunda reklam verilmesine yönelik çalışmalarınızın olmasını istiyorsanız Genç Shop Marka Danışmanlık Hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Genç Shop Marka Danışmanlık Hizmetini almanızın en büyük faydası Tüketiciye çok daha kolay anlamaya başlamanızda size destek olması, Unutmamak gerek ki doğru iletişim bize Müşteri kazandırır, İletişim kuramadığınız bir müşteriye satış yapamazsınız.

- C2C Pazar Yeri Satış Sistemi
Hem siz hem  de son kullanıcınında ilan açıp ürün satabileceği platform, Burada hem müşteriniz ürün satar hem de bayileriniz ürün satışı yapar, Size de kar dan pay almak kalır.

3. Mağaza Bayilik
Müşterilerinize canlı satış yapabileceğiniz dükkan mağaza bayilik modelidir. Bu bayilik modelinde yayalara satış yapabildiğiniz gibi internetten de satış yapma olanağınız mevcuttur, Bu bayilik modelinde Genç Shop Avantajı size yeni müşteriler yönlendirilmesi konusunda kendi sitesinden destek sağlamasıdır, Ortalama günlük 5.000 üzerinde yeni ziyaretçisi bulunan genc.shop size yeni müşteriler kazanmanızda oldukça yarar sağlayacaktır.

 

Peki Neler Satılacak Mağaza da  ?

- Genç Shop Dükkanı açan bayi adayları İnternette Satılabilecek her türlü ürünü rahatlıkla satabilecek, 

Genç Shop Kendi bayilerine 21 Gün Vadeyle Ürün Desteği sağlamakta ve Ayrıca Tutulacak Dükkanın Kira ve Personel Giderlerini, Vergisel Giderlerini de Genç Shop kendi kasasından karşılamaktadır, 

Size kalan da mağazayı işletmek ve kazançtan Pay almak,

Dükkan tutmadan da E-Ticaret Sitesi açarak stok tutmaya gerek kalmadan Ticaret yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

 

Kazancım Ne Olacak  ?

- Ürün alıp satmayı kolaylaştıran Genç Shop İÇ VE DIŞ Ticaret olarak kurulan bir firma olduğu için her türlü ürünü aracı olmadan Direk Bayisine kendisi tedarik etmektedir. Çok daha uygun fiyata ürün alabildiğimiz için Sektör de ki büyük oyuncular ile Rekabet etmemiz münkün olacak.

 

Bu sayede ortalama Mağaza açılışı için yapaacağınız yatırımı 6 ay gibi kısa bir sürede amorti etmemiz münkün.


4. Servis Bayilik
Tamir işi yapıyorsunuz ama Yetkili Teknik Servis olmadığınız için doğru müşteriyi bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz ? Dükkan açtığınız semtte fazla arıza işi çıkmıyor mu ? 

Evet doğru yerdesiniz çünkü artık Tüketicilerin %99 dükkanlar yerine internette usta arıyor ve Yetkili Servis olmayan yerleri artık ne yazık ki tercih etmiyor, Toplumumuz her geçen gün bilinçlenmeye devam ediyor, Bizim de artık kendimizi yenilememiz gerek, 


Bunun için yapmamız gereken Genç Shop 'un gelişmiş servis ağına katılmak, İster Elektrikçi olun, İsterseniz Oto Tamircisi veya Telefon  - Bilgisayar Tamirici olun Hiç fark etmez, genc.shop üye olduğunuz zaman Arızaları için Teklif almak isteyen binlerce müşteriye ulaşacaksınız, 

Unutmamak gerek ki Genç Shop 'un size kazandırdığı her yeni müşteriye dürüst Tamir yaparsak yeni müşteriler kazanmış olacağız, 


Genç Shop Servis Ağına katılmanın diğer bir artısı da Genç Shop tarafından sağlanan Yetkili Teknik Servis Belgesi alıyor olmamız, Bu belge sayesinde Genç Shop 'un anlaşmalı olduğu onlarca markanın da eş zamanlı servisini vermeye başlıyor olacağız, 


Günümüz yetkisiz servislerin her geçen gün iş yapamayıp kapatmaya gittiği bir ortamda artık merkezi iş yönlendirmesi olan firmalara bağlanmamız temel ihtiyaç olmuş durumda,

Şöyle ki firmaya gelen müşteriler senkonize şekilde bayiye direk ulaştırılıyor,

Kapımızdan bugün 10 kişi geçer ama belki bir tanesinin Tamir işi vardır ama Genç Shop 'a gelen müşteri Tamir yaptırmak için geldiği için her başvurumuz gerçek müşteri oluyor.

Bayilik Çeşitleri
- Mevcut Dükkana Bayilik
- Satış Noktası Bayilik
- Servis Noktası Bayilik
- E-Ticaret Bayilik
- Pazar Yeri Bayilik
- Marka Danışmanlık Bayilik
- Reklam Verme Bayilik

 

 

 

Destekler - Eğitimler
Diğer firmalardan farklı olarak Genç Shop kendisine bayilik başvurusu yapan her adaya hem canlı eğitim sağlıyor hem de satış sonrası ve satış öncesi karşılacakları zorluklar konusunda eğitimler vererek destek sağlamakta.


Genç Shop 'un diğer bir artısı da Servislerini belgelendirerek Yetkilendirmesi, Bu sayede çok daha kaliteli hizmet Tüketiciye ulaştırılmış olmakta.

Pazar da Satıcı olarak yer bulabilmemiz ve Yeni müşteriler kazanabilmek için Genç Shop Marka Danışmanlık Hizmetine gerçekten ihtiyacımız bulunmakta,

Google ve sosyal medya da reklam vermek yetmiyor artık, Doğru Reklam stratejileri ile Tüketicinin isteğine doğru cevapları veriyor olmamız çok daha önemli hale gelmiştir.

Başvuru Koşulları
Vergi Levhanız olmasa da Genç Shop 'tan bayilik almanız münkün ister Marka Danışmanlık Hizmeti alın, İsterseniz de Kendi işinizi Geliştirmek isteyin size bu konuda Genç Shop çok daha fazla imkan ve Destek sağlayacaktır,

 

Fikirlerinizi ve Projenizi Geliştirebilmemiz için Başvuru Formunu Doldurmanız Yeterli olacaktır.

Projeniz de bize yer ayırdığınız için şükranlarımızı sunarız;


Genç Shop 'un İnsan Kaynakları İdari İşler Ünitesi
Saygı ve Sevgilerimizle;

 

 

Diğer sorularınız için;

Canlı Yardım

WhatsApp - Vikipedi

 
 
 
  1. Bebek Arac ve Gerecleri
  2. Parti ve Oyun Evi
  3. Bebek Giyimi

GENÇ SHOP BAYİLİK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

GENÇ SHOP BAYİLİK Şartlar & Koşullar

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör