1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. Dastini Bebe

Dastini Bebe

2004 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Dastini Bebe 0-6 yaş arası bebeklerin ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalarını sürdürmekte ve bayilik vermeye devam etmektedir.

Bebek ve Çocuk

250000 ₺

Dastini Bebe Bayilik

 

Dastini Bebe bebek ürünleri sektörü öncü markaları arasında yer almaktadır. 2004 yılında kurulan Dastini Bebe şu anda pek çok farklı ilde faaliyet göstermektedir. Sektördeki büyümesini franchise yolu ile gerçekleştiren Dastini Bebe bebek ürünleri sektöründe bayilik veren firmalar arasında sunduğu bayilik şartları ile özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgi odağında bulunmaktadır. Tüm ülke genelinde mağazalaşmayı hedefleyen Dastini Bebe en kaliteli bebek ürünlerini en uygun fiyatlar ile tüketicilere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Dastini Bebe Bayilik Şartları

Dastini Bebe bayilik alan girişimcilerin markanın kurumsal şirket politikasına uygun olarak aynı dekor ve tabelayı kullanması gerekmektedir. Bayilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay almayan Dastini Bebe şubelerinin ortalama kurulumu 20 gün sürmektedir. Dastini Bebe bayilik almak isteyen girişimcilerden isim hakkı bedeli olarak Dastini Bebe Market için 30.000+KDV, Dastini Bebe Shop için 20.000+KDV talep etmektedir. Ortalama 60 metrekare alana sahip bir mağaza için yaklaşık olarak 25.000 TL dekorasyon ve 50.000 TL civarında ilk ürün alım maliyeti oluşmaktadır. İsim hakkı bedeli ile birlikte yaklaşık 110.000 TL civarı yatırım bütçesine ihtiyaç duyulmaktadır. Dastini Bebe ödemeleri peşin almakta bununla birlikte kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır. 

Dastini Bebe bayilik alan girişimcilerinden mağazaların en az 60 metrekare olmasını talep etmektedir. Mağazaların şehir merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde ya da ana caddelerde bulunması tercih edilmektedir. Ayrıca mağazanın 3 metre ya da daha geniş vitrine sahip olması gerekmektedir. Dastini Bebe mağazalarının en doğru şekilde yönetilmesi, sağlıklı bir alt yapı ile merkezle olan bağlantılarının sağlanabilmesi için belirlenen Mağazacılık Programının kullanılmasını istemektedir. 

Dastini Bebe Bayilik Avantajları

Dastini Bebe bayilik alan girişimciler yaptıkları yatırımı ortalama 8 ile 14 ay arasında geri kazanabilmektedirler.    Markanın kar marjı ürün çeşitlerine göre %30 ile %100 arasında değişiklik göstermekte ve bayilik alan girişimciler için oldukça karlı bir yatırım olduğu görülmektedir. Bebek ürünleri sektörüne ilk kez giriş yapacak olan yatırımcılar Dastini Bebe bayilik aldıklarında faaliyetlerine geniş bir müşteri potansiyeline sahip olarak başlamaktadırlar. Markanın yıllardır yer aldığı sektörde yaptığı yatırımlar sonucu elde ettiği marka bilinirliği bayilik alan girişimcilerin de iş hacmini ve müşteri potansiyelini olumlu yönde etkilemektedir. Dastini Bebe bayilik alan girişimciler sipariş, sevkiyat, ödeme, iade gibi tüm konularda yalnızca kendilerinin en büyük destekçisi olan Dastini Bebe ile muhatap olmaktadır. Ayrıca Dastini Bebe bayilik alan girişimcilerin stoksuz çalışma avantajı sağlamakta ve kotasız ticaret imkanı ile oluşabilecek ticari riski minimuma indirmektedir. Bebeklerin sürekli gelişim ve değişim içerisinde olması ve ihtiyaçlarının her ay değişiklik göstermesi bebek ürünleri sektöründe her zaman hareketliliğe yol açmakta ve sektörün büyümeye olan eğilimi mağazaların karlılığının ve iş hacminin artmasına da yol açmaktadır.

Dastini Bebe Bayilik Destekleri

Dastini Bebe bayilik alan girişimcilerine personel desteği, proje desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, el kitabı, ortak reklam ve bölge koruması destekleri sunmaktadır. Personel istihdamı, personelin eğitimi, stok yönetimi, satış teknikleri ve mağaza yönetimi konularında sürekli olarak sağlanan operasyonel destek mağazalarda karlılık artışına katkıda bulunmaktadır.

 

  1. Bebek Arac ve Gerecleri
  2. Bebek Giyimi

Dastini Bebe Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Dastini Bebe Şartlar & Koşullar

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör