Ti̇doo Organik Bebek Bezi

Tidoo Fransa'da 2013 Yılından Bu Yana Üretilen Organik Bebek Bezi Markasıdır. Yeşil Akhisar Firması Tidoo’nun Türkiye Distribütörü Olarak Hizmet Vermektedir.

TİDOO Organik Bebek Bezi Bayilik Açıklaması

Fransa da imal edilen tidoo ekolojik bebek bezleri 12 saat boyunca sızıntıyı önler. Bebeklerin hassas ciltlerini koruyan antialerjik özelliğe sahiptir. FSC sertifikalı olup ağaçtan üretilmiştir. Zararlı kimyasallar (Klor, parfüm, losyon, lateks, renklendirici ve petrol ürünü) içermemektedir. Laboratuvar analizlerinden tam not almıştır. Yeni doğan bebek bezlerinde göbek bağı koruması bulunmaktadır.

Ayrıca yeni annelere yardımcı olmak amacıyla alt değiştirme zamanını gösteren ıslaklık göstergesi bulunmaktadır. Tuvalet eğitim başlangıcı için külot bez seçeneği, rahat yüzme ve banyo için mayo bez çeşitleri mevcuttur. Külot bezlerde kolay yan açma sabitleme tırnağı ve yukarı aşağı çekme açısından kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mayo bezlerde sızmayı önleyici bariyer bulunmaktadır ve suda şişmez özelliğine sahiptir. Çocukların hareket kabiliyetini etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır. İnce ve nefes alabilen ped yapısına sahiptir. İç ve dış ambalajı doğaya geri dönüşümlüdür.

TİDOO Organik Bebek Bezi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR