1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Bebek ve Çocuk
 3. KIDS EDUCATION ACADEMY KREŞ VE ANAOKULU

KIDS EDUCATION ACADEMY KREŞ VE ANAOKULU

Okul öncesi çocukların ilkokula en donanımlı şekilde yetiştirilebilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bebek ve Çocuk

1500000 ₺

Kids Education Academy Kreş Ve Anaokulları Bayilik 

Kids Education Academy eğitim sektöründe dünya çapında deneyime sahip olup ülkemizde 20 yıldan fazladır hizmet veriyor. Okul öncesi çağda bulunan çocuklarımızı ilkokula mümkün olan en donanımlı şekilde hazırlamayı amaçlıyoruz. Tescilli erken matematik, erken İngilizce ve yetenek gelişimi programlarımız ile Türkiye’nin öncü kurumları arasında yer alıyor ve eğitim sektörü bayilik veren firmalar arasında eğitim kalitemizle dikkat çekiyoruz. Kısa zamanda zincir anaokulları arasında en hızlı ve istikrarlı büyümeyi gerçekleştirmemizin yanı sıra Altın Marka ödülüne hak kazanmış ve bu başarıyı sürdürebilmek için bayilik vermeye devam ediyoruz. Kids Education Academy olarak tüm anaokullarımızda tamamı akademisyenler tarafından hazırlanan, tarafımıza tescilli olan içerikleri ve programları kullanıyoruz. 

Kids Education Academy Kreş Ve Anaokulları Bayilik Şartları

Kids Education Academy bayilik alacak girişimcilerimizden işletmelerinin en az 300 metrekare kapalı alana ve yeterli büyüklükte bahçeye sahip olmasını istiyoruz. Bulunduğu ilde / ilçede geniş bir çevreye sahip olan, başarılı bir iş geçmişi bulunan kişiler ile çalışmayı tercih ediyoruz. Kurulum ve ruhsat bedelimiz işletmenin açılacağı lokasyona göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle yatırımcılarımızın güncel rakamlar ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmelerini istiyoruz. 

Kids Education Academy bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra değerlendirmeye alıyoruz. Değerlendirme sonucuna göre başvuru sahibi ile iletişime geçerek detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz. Lokasyon bilgileri tarafımıza ulaştırıldıktan sonra fizibilite ve ön onay süreçlerini başlatıyoruz. Tüm koşullarda anlaşmaya varıldıktan sonra bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz.

Aynı zamanda bayilik almak isteyen girişimci adaylarımız telefondan numaralarımızdan da markamız yetkilileri ile iletişime geçebiliyorlar. Bu durumda markamız yetkilileri en kısa süre içerisinde girişimci adaylarımıza geri dönüş sağlıyorlar.

Kids Education Academy Kreş Ve Anaokulları Bayilik Avantajları

Kids Education Academy bayilik alan girişimcilerimiz tabela desteği, açılış reklam desteği, promosyonlar, reklam ve kurumsal kimlik paketlerimizden yararlanma avantajı ile eğitim sektörüne adım atıyorlar. Ayrıca Kids Education Academy’nin özgün yayınlarını kullanma hakkına da sahip oluyorlar. Her il ya da ilçede yalnızca bir bayilik veriyor ve bayilerimizin doğru kitleye ulaşabilmesi için merkezi reklam çalışmalarımız ile kendilerine katkıda bulunuyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz 27 yıllık know-how’u ile sektöründe yenilikçi bir marka olan Kids Education Academy ailesinin parçası olarak müşterilerine kaliteli ve sürekli denetlenen bir hizmet sunabiliyorlar. Yatırımların kısa vadeli bir geri dönüş süresine sahip olması da yatırımcılarımıza sunduğumuz avantajlar arasında yer alıyor. Kids Education Academy bayiliği alan işletmecilerimiz risklerini en az seviyeye indirgeyerek kendi işlerinin sahibi olabiliyorlar. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz aynı zamanda sağladığımız kaliteli ve özgün eğitim programları sayesinde bölgelerindeki tek ve rakipsiz eğitim kurumu olmanın avantajlarını da kullanabiliyorlar.

Kids Education Academy Kreş Ve Anaokulları Bayilik Destekleri

Kids Education Academy bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi ve gerekli fizibilite çalışmalarının yapılması sürecinde destek sağlıyoruz. Mimari projelendirme ve resmi makamlara başvuru süreçlerini marka merkezi olarak üstleniyoruz. Ayrıca açılacak olan şubemizde görev alacak olan personelin alımı ve eğitimi süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Gerekli tanıtım faaliyetlerini tamamladıktan sonra şubemizi hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. Hizmet içi eğitim desteklerimiz, ulusal ve lokal reklam desteklerimiz sayesinde bayilerimizin başarısı için gerekli her aşamada yanlarında oluyoruz. Farklılık yaratacak programlarımız ve sürekli denetimlerimiz sayesinde hizmet kalitemizi ve standartlarımızı her zaman en üst noktada tutabilmek adına çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Periyodik desteklerimizin ve bilgi işlem desteğimizin yanı sıra şubelerimize ihtiyaç duydukları her türlü danışmanlık desteğini de sağlıyoruz.

Siz de geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın eğitimine verilmesi gereken önemin farkındaysanız, daha iyi bir eğitim verilmesine katkı sağlamak ve hızla büyüyen zincir anaokulumuzun bir parçası olmak istiyorsanız marka yetkililerimiz ile en kısa sürede iletişime geçmenizi öneriyoruz. 

 1. Kres ve Anaokulu

KIDS EDUCATION ACADEMY KREŞ VE ANAOKULU Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

KIDS EDUCATION ACADEMY KREŞ VE ANAOKULU Şartlar & Koşullar

 • Bizleri temsil edecek bayilerimizin iletişim becerileri kuvvetli olmalıdır.
 • 1. Bayilik için gerekli tüm ekipman eksiksiz olarak temin edilir.
 • 2. Yetki verilen bir bölgeye başka bir yetki verilmez böylece bayii bölgesi korunmuş olur.
 • 3. Gerekli materyallerin ücretleri talep edilen ilin büyüklüğüne ve potansiyeline göre değişmektedir.
 • 4. Ödemelerinizi kısmen vade şeklinde yapabilirsiniz.
 • 5. A’dan Z’ye merak ettiğiniz tüm sorulara istediğiniz zaman cevap alabilirsiniz.
 • 6. Bayilik sonrası tüm resmi evrak işlemleri tarafımızca düzenlenmektedir.
 • 7. Bayilik sonrası yerinde teknik destek hizmeti verilmektedir.
 • 8. Tüm afiş,broşür,bilet, kartvizit gibi baskı işleri tarafımızca bastırılmaktadır.

KIDS EDUCATION ACADEMY KREŞ VE ANAOKULU Fotoğraflar

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör