Bianchi Bisiklet

Sektörün En Kaliteli Ve Köklü Isimlerinden Biri Olan Bianchi Bisiklet, En Son Teknoloji Kullanılarak Üretilen Ürünlerini Geniş Kitlelere Ulaştırabilmek Için Bayilikler Vermektedir.

Bianchi Bisiklet Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bianchi Bisiklet Bayilik Şartları

Değişikliğe Ve Gelişime Açık Olmak
Yeterli İşletme Sermayesine Sahip Olmak
Kurum Kültürüne Uygun Davranmak

Bianchi Bisiklet Bayilik Açıklaması

Bianchi Bisiklet Bayilik 

Bianchi Bisiklet Türkiye’nin en modern bisiklet üretim tesislerinden birine sahip bulunmaktadır. 16.500 m2 kapalı alan olmak üzere toplamda 37.000 m2 üzerine kurulmuş olan tesislerinde, farklı kullanımlara uygun kaliteli bisikletler üretilmektedir. Merkezi Manisa’da bulunan firmanın; İzmir, Ankara ve İstanbul’da satış bölge müdürlükleri faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin pek çok yerinde çok sayıda yetkili bayisi ve yetkili servisi bulunmaktadır. Bianchi Bisiklet Avrupa’da lider olan ve dünyada da ilk beş grup arasında yer alan Accell Grubu’na dahil olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İstikrarlı büyümesini sürdürebilmek için bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

Firmanın ürettiği tüm bisikletler, profesyonel ve amatör kullanıcılardan gelen veriler ile yeniden değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Hız, güç, emniyet ve kullanım şartlarını da içeren tüm kriterleri kapsayan çalışmalarla bisiklet tasarımları şekillendirilmektedir. Tüm bisiklet modelleri özel metal borulardan ve kalitesi onaylanmış tedarikçilerden alınan parçalardan oluşmaktadır. 

Bianchi Bisiklet Bayilik Şartları

Bianchi dünyanın en eski bisiklet üreticileri arasında yer almaktadır. Bu nedenle tüm Bianchi bayilik alan girişimcilerin bu prestijden kaynaklanan sorumlulukların yerine getirmesini beklemektedir. Bayilerinin güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşıma sahip olmasını talep etmektedir. 

Bianchi Bisiklet bayilik alacak iş yerlerinin işlek caddeler üzerinde bulunmasını, girişimcilerin de temiz bir adli sicile sahip olmasını talep etmektedir. Yaklaşık olarak 450.000-750.000 TL’lik bir yatırım ile Bianchi Bisiklet bayiliği alınabilmektedir. Firmanın bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgileri telefon ile edinmek mümkündür. 

Bianchi Bisiklet Bayilik Avantajları

Bianchi Bisiklet tarafından 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmesi, bayilerin karşılaşabileceği tüm sorunların en kısa sürede çözümlenmesini ve kusursuz müşteri memnuniyetine ulaşılmasını sağlamaktadır. Firma tarafından gerçekleştirilen kaliteli satış pazarlama hizmetleri sürekli büyüyen bir kitleye ulaşılmasını ve bayilerin karlı birer işletmeye dönüşmesini mümkün kılmaktadır. Bianchi Bisiklet sektörde köklü bir yere sahip olmasının yanı sıra müşterilerine yüksek kalitede ürünler sunması nedeni ile de sektörünün en çok tercih edilen markaları arasında yer almaktadır. Kar marjı tatmin edici seviyede olan firma ürün yelpazesini genişletmekte ve bayilerinin satışlarının artmasında etkili olmaktadır. Çevre ve insan sağlığını her zaman ön planda tutan firma, bisikletlerinin üzerindeki tüm etiketleri su bazlı boyalarla üretmektedir. Böylece doğa dostu olmak konusundaki sorumluluklarını da fazlasıyla yerine getirmektedir. Başlangıç seviyesinden profesyonel bisikletlere kadar üretilen her bisiklet, belirlenen tüm gereksinimleri karşılamak ve maksimum performansa ulaşmak zorunluluğu taşımaktadır. Böylece markayı tercih eden tüketiciler en yüksek kalitede ürünlere ulaşmakta ve ödedikleri tutarın karşılığını maksimum performans ile alabilmektedirler. Bu da firmanın ürettiği bisikletlerin bu kadar çok tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Bianchi Bisiklet Bayilik Destekleri

Firma bayilerine her türlü reklamcılık, satın alma ve lojistik desteği sunmaktadır. Personel eğitimleri de firma tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Bisiklet konusundaki deneyimlerini aktarmak ve bisiklet tutkusunu paylaşmak isteyen Bianchi Bisiklet, tüm bölgelerde bayilik vermeye devam etmektedir. Bisiklet tutkusunu bir yaşam tarzı haline getiren kemikleşmiş bir kitle için ihtiyaçlarını en iyi şekilde yanıtlayacak bisiklet markalarını üretmekte olan firma ile iletişime geçerek firma bayileri arasında yer alabilir ve köklü bir markanın adı altında ticari hayata adım atmanın avantajlarını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Bianchi Bisiklet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR