1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Adıyaman Çiğköfte

Adıyaman Çiğköfte

Sektörün öncü isimlerin Adıyaman Çiğ Köfte ürün çeşitlerini artırıp her kesime ulaşabilmek için bayileri ile çalışmaya devam ediyor.

Fast Food

10000 ₺

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik

Adıyaman Çiğ Köfte gıda sektöründe faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana ürün portföyünü zenginleştirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmek ve lezzetlerini geniş kitlelere ulaştırmak için çalışıyor. Bu doğrultuda da titizlikle seçtiğimiz bayilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilen ürünlerimizi açılan yeni bayiliklerimiz ile birlikte en ekonomik fiyatlarla tüketicilerimize ulaştırarak hem gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere iş olanağı sağlıyor hem de sektördeki pazar payımızı artırıyoruz.

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Adıyaman Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayiliğimizi 12.00 TL’ye alabiliyorlar. Bayilik almak isteyen girişimcilerimizin işletmelerini yaya trafiğinin yoğun olduğu işlek caddelerde açmalarını ve dükkanlarını markamız görselleriyle marka konseptimize uygun olarak hazırlamalarını istiyoruz. Adıyaman Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinde bulunan formu doldurarak bayilik talepleriniz tarafımıza iletebiliyorlar. Ardından bayi adayımızın talebi ile ilgili değerlendirme sürecini başlatıyoruz. Bayi adayımız bize işletmesini açmak istediği lokasyonu bildirdiğinde fizibilite çalışmalarımızı başlatıyoruz. Lokasyon uygun bulunursa bayilik sözleşmemizi imzalıyor aksi takdirde bayilerimizin kendileri için kazançlı olacak bir lokasyonu tespit etmelerine yardımcı oluyoruz. 

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Avantajları

Adıyaman Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayi ağını ve pazar payını sürekli olarak genişleten ailemizin bir parçası olarak ticari faaliyetlerine başlayabiliyorlar. Marka olarak bayilerimizin çıkarlarını ön planda tutuyor ve başarımızın anahtarı olarak bayilerimizi görüyoruz. Hem dış dizayn hem de iç dizayn konusunda kendimizi geliştiriyor bayilerimizi müşterilerimizin kendilerini rahat hissedecekleri mekanlar haline getirmeye yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul ve Kocaeli ile başlayan bayi ağımızı ülkemizin her noktasına yaymak için bayilerimizi titizlikle seçiyoruz. Bayilerimizin herhangi bir şekilde zaman harcamasına gerek kalmadan her türlü çalışmayı profesyonel ekibimiz aracılığı ile yürütüyoruz. Böylece bayilerimizin satışa, müşteri memnuniyetine ve işletmelerinin başarısına odaklanmaları için gereken zamana sahip olmalarına katkıda bulunuyoruz. 

Adıyaman Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimize son derece ekonomik fiyatlar ile kendi işlerinin sahibi olma fırsatını sunuyoruz. Hijyenik koşullarda ve Türk damak tadına uygun olarak üretilen ürünlerimizi müşterilerine sunan bayilerimiz yatırım sermayelerini yüksek karlılık oranlarımızın da etkisi ile kısa sürede geri kazanabiliyorlar. 

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

Adıyaman Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilerimize personel desteği, eğitim desteği, pazarlama, lokasyon seçimi ve benzer pek çok alanda marka merkezi olarak destek sağlıyoruz. Bayilik alan girişimcimizin diğer bayilerimiz ile aralarında belirli bir mesafe bulunmasına özen gösteriyoruz. İşletmelerin markamız kurumsal dekorasyonuna uygun olarak düzenlenmesini talep ediyoruz. Uzman kadromuz aracılığı ile bayimize ve personeline gerekli eğitimleri veriyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin açılış organizasyonlarını düzenliyor, kendilerine açılışa özel 200 kg bedelsiz çiğ köfte gönderimi yapıyoruz. Marka merkezimizin düzenlediği ulusal ve yerel reklamlar aracılığı ile bayilerimizin satışlarını artırmalarına da katkıda bulunuyoruz. Türkiye genelinde sabit fiyat politikası uyguluyor, bayilik sözleşmesi imzaladığımız girişimcilerimizin işletmelerini en kısa sürede en kaliteli hizmeti verebilir duruma getiriyoruz. 

Siz de gıda sektörünün her zaman kazandıran alanlarından olan çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız markamız bayilik başvurusunda yapabilir, sektördeki pazar payımız arttıkça siz de işletmenizin satışlarını artırabilir ve uygun yatırımlarla karlılığı yüksek bir iş sahibi olabilirsiniz.

 

  1. Çiğ Köfte

Adıyaman Çiğköfte Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Adıyaman Çiğköfte Şartlar & Koşullar

  • Sağlık sektöründe çalışıyor olmak yada daha önce çalışmış olmak.
  • Özel sağlık sektörü hakkında bilgi sahibi olmak, sahada aktif bir ekiple çalışmak

Adıyaman Çiğköfte Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör