1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Ekrem Coşkun Döner

Ekrem Coşkun Döner

Güvenilir bir isim oluşturmuş olan Ekrem Coşkun Döner, birçok girişimcinin bayilik hedefi olmaktadır.

Fast Food

Şoksuz, kaliteli ve hilesiz 0 yaprak et döneri ile dikkat çeken Ekrem Coşkun Döner, kesinlikle dondurulmuş ürün kullanmamaktadır. Kullanılan etler 0 dana eti olmakla birlikte içeriğinde kıyma bulunmamaktadır. Kar ve nakliye bedeli alınmamakta olup yer ve lokasyon seçiminde yardımcı olunmaktadır. 

2013 yılında Konya merkezli olarak başlanılan yolda, bugün 52 ilde 150 şube olarak hizmet verilmektedir. Türkiye'nin en büyük fast-food zincirleri arasında yer alan Ekjrem Coşkun Döner, bayilik için birçok genç girişimcinin ilgisini çekmektedir. Sektör tecrübesi bulunan veya bulunmayan birçok kişi bayilik için başvuru yapabilmektedir.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Avantajları

Bayi sayısını artırmayı ve daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefleyen Ekrem Coşkun Döner, bayilik başvurularına 6-12 ayda geri dönüş sağlamaktadır. Girişimciler ve yatırımcılar, Ekrem Coşkun döner bayilik için öncelikle form doldurmalıdır. Önceliği insan sağlığı olan Ekrem Coşkun Döner, kaliteli döneri ile halkın güvenini kazanmış durumdadır. 

Birçok lokasyon için Ekrem Coşkun döner bayilik başvurusunda bulunmak mümkündür. Döner sektöründen para kazanmak isteyen ve yeterli yatırımı yapabilecek kişilerin başvuruları dikkate alınmaktadır. Bayilik için herkesin yapması gereken ilk işlem, vakit kaybetmeden bayilik başvuru formunu doldurmaktır. Kısa süre içerisinde incelenen bayilik başvurularına, gerekli şartlar taşınıyorsa olumlu olarak dönüş sağlanmaktadır.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Girişimciler ve yatırımcılar, Ekrem Coşkun döner bayilik için bazı şartları kabul etmelidir. Günlük olarak şubelere gönderilen ürünler, şişe takılmalıdır. Sağlıksız gazlı içeceklerin satışı yapılmamalı, dondurulmuş ürün kullanılmamalıdır. Şubeda çalışacak eleman konusunda yaşanacak sıkıntı, profesyonel ustalar ve personeller ile çözülmektedir. Dönerlerde kullanılacak olan ekmek de Ekrem Coşkun Döner tarafından yapılmakta olup şubelere taze olarak gönderilmektedir.

Yapılan cirodan herhangi bir par kayı talep edilmemektedir. Gönderilen hiçbir ürün için nakliye ücreti istenmemektedir. Kusursuz bir hizmet anlayışı prensip edilmeli ve hizmet standartı korunmalıdır. Personel sayısını en aza indirmek için self servis anlayışı benimsenmektedir. İnsan sağlığı ilkesi her koşulda savunulduğundan, şubeler düzenli olarak kontrol edilmektedir. 

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Franchise Bedeli

Türkiye genelinde her geçen gün daha fazla şubeye ulaşan Ekrem Coşkun Döner, 6 ile 12 ayda yapılan yatırımın geri dönüşünün alınmasını sağlamaktadır. Yatırımcılar, bayilik açmak için gerekli olan Ekrem Coşkun döner franchise bedeli merak etmektedir. Personel seçiminden yer seçimine kadar yatırımcılara birçok destek verilmektedir.

Dekorasyon ve kurulum içerisinde olmak üzere Ekrem Coşkun döner franchise bedeli KDV dahil 200.000 TL – 250.000 TL'dir. Ekrem Coşkun Döner'in halk tarafından takdir gördüğü düşünülürse, yatırım bedelinin kısa süre içerisinde geri alınması ve kar elde edilmesi mümkündür. Her ne kadar uygun fiyatlı döner satışı yapılsa da sürümden ciddi anlamda kar elde edilmektedir. 

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Başvuru

Hızlı sipariş servisi ve düşük maliyet göz önüne alındığında, Ekrem Coşkun döner franchise bedeli çok gelmemektedir. Bayi sayısını artırmak isteyen Ekrem Coşkun Döner, yatırım sermayesine sahip olan kişilerin bayilik başvurularını değerlendirmektedir. Bayilik için ilk andan itibaren eşsiz bir destek sağlayan Ekrem Coşkun Döner, anahtar teslim kurulum seçeneği sunmaktadır. 
 
Gıda sektöründe hızlı bir yükseliş sağlayan Ekrem Coşkun Döner, franchising sistemi ile birçok şehirde şube açmaktadır. Küçük illerde sınırlı sayıda bayilik açılmasına izin verildiğinden, yatırımcılar elini çabuk tutmalıdır. Elinde yeteri kadar parası bulunmayan genç yatırımcılar, birçok kişi ile bir araya gelerek Ekrem Coşkun Döner bayilik talebinde bulunabilmektedir. Birkaç kişinin bir araya gelerek Ekrem Coşkun Döner bayi açmak istemesi, olumlu olarak değerlendirilmektedir. 
 

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Ekrem Coşkun Döner Şartlar & Koşullar

  • İŞLETME ÇEVRESİ GENİŞ OLMALIDIR.
  • BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLİYOR OLMALIDIR.
  • DÜRÜST VE AHLAKLI TİCARETİ BENİMSEMELİDİR.

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör