1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. o pilavcı

o pilavcı

Gıda sektörüne yeni bir konsept kazandıran O Pilavcı yeni bayilikler vermeye devam ediyor.

Fast Food

250000 ₺

O Pilavcı Bayilik

2011 yılında girdiği gıda sektöründe yeni bir konsept oluşturan O Pilavcı, sektörün büyümesine büyük katkı sağlayan firmalar arasında yer alıyor. Yeni markaların da çıkmasına öncü olan O Pilavcı, yeni proje ve yatırımları ile sektördeki faaliyetlerini sürdürmeyi ve yeni bayilikler vermeyi planlıyor. Yenilikçi tarzı, lezzeti, kalitesi ve ekonomik fiyatları ile dikkat çeken O Pilavcı sağladığı avantajlı yatırım fırsatları ile gıda sektöründe bayilik almak isteyen yatırımcıların ilk tercihlerinden biri olarak kabul ediliyor.

O Pilavcı Bayilik Şartları

O Pilavcı bayilik almak isteyen girişimcilerimizin başarılı bir iş geçmişine ve yönetim tecrübesine sahip olmasını tercih ediyoruz. Girişimcilerimize KOSGEB desteklerinden yararlanabilmeleri için yol gösteriyor ve bayan girişimcilerimizi de özellikle destekliyoruz. O Pilavcı bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sahip olması gereken yatırım bedeli; uygulamaya, yere ve iş modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle girişimci adaylarımızın yatırım maliyetleri ile ilgili en doğru bilgileri edinebilmeleri için bizimle iletişime geçmeleri gerekiyor. Bayilik alan girişimcilerimize 5 yıllık lisans veriyoruz. Ve bunun için 690 TL sabit royalty bedeli alıyoruz. Açılacak işletmelerimizin yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, alışveriş merkezlerinde, okulların yakınlarında ve fast food işletmeciliğine uygun olan ana arterlerde konumlandırılmasını tercih ediyoruz. Açılacak işletmelerin giriş katında olmasını, en az 40 metrekare toplam kapalı alanın en az 30 metrekare ve ön cephe genişliğinin en az 5 metre olmasını yatırımcılarımız markamızın şartlarından biri olarak belirtiyoruz. Ayrıca açılacak olan işletmenin lokasyonunun markamız yetkilileri tarafından onaylanmasını şartlarımız arasında bulunduruyoruz.

30 – 50 metrekare arası bir işletme için yatırım maliyetimiz 115.000 TL + KDV; alışveriş merkezlerinde yer alacak 9 – 1 4 metrekare arası alana sahip kiosk için yatırım bedelimiz 82.000 TL + KDV civarında olmakla birlikte son teklifi kişi değerlendirmesi ile belirliyoruz. Açık alanda sabit noktada stant bedelimiz 15.000 TL + KDV olarak uygulanıyor. Mobil O Pilavcı bayiliği ise araç cinsine ve modeline göre  50.000 TL – 150.000 TL + KDV aralığında değişiklik gösterebiliyor. 

O Pilavcı bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesindeki formu doldurarak başvuruda bulunabiliyorlar. Girişimci adayı markamız yetkilileri tarafından değerlendiriliyor ve olumlu bulunması durumunda karşılıklı görüşmeye davet ediliyor. Tüm konularda anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanıyor. Ve belirtilen süre içerisinde tüm hazırlıkları tamamlanan işletme kendisine teslim ediliyor.

O Pilavcı Bayilik Avantajları

O Pilavcı bayilik alan girişimcilerimiz ülkemizin vazgeçilmez lezzetlerinden olmasının yanı sıra tüm dünyada da farklı şekillerde tüketilen pilavı, kendine has yorumları ile tüketicilerine sunma fırsatını yakalıyor. Hem ekonomik hem de hızlı tüketilebilen bu lezzet çok geniş kitlelerce tercih ediliyor; böylece bayilerimiz karlılığı yüksek bir iş sahibi olmanın avantajından yararlanabiliyorlar. O Pilavcı, menüsünde yer alan kalitesi ve lezzetli çeşitleri en uygun fiyatlar ile tüketicilerine sunuyor. Bayilik alan girişimcilerimiz de markamızın gücünün ve bilinirliğinin yanı sıra kalite-fiyat performansındaki başarımız sayesinde de büyük bir müşteri kitlesine ulaşabiliyorlar. O Pilavcı’nın sektördeki çalışmaları ve sahip olduğu pay sayesinde bayilik alan girişimcilerimiz sadık bir müşteri kitlesine sahip olarak faaliyete başlayabiliyorlar.  Müşteri memnuniyetine üst düzey önem veren markamız bayilerimizden de aynı yaklaşımı beklemekte olup müşterilerimizden gelen geri bildirimleri titizlikle değerlendiriyoruz. 

Pilavcı Bayilik Destekleri

O Pilavcı bayilik alan girişimcilerimiz işletmelerinin yerinin bulunması, fizibilite çalışmasının yapılması, işletmenin hizmet vermeye hazır hale getirilmesi, personel eğitimi, operasyonel kampanyalar düzenlenmesi, açılış çalışmaları, açılıştan sonra satış performansının artırılması, temizlik, hijyen ve kıyafet standartlarının uygulanması gibi pek çok alanda markamızın desteklerinden yararlanabiliyorlar. Bayilik almak isteyen girişimcilerimizin seçtiği lokasyonu markamız yetkilileri aracılığı ile değerlendiriyoruz. Yer maliyet analizini yapıyor ve belirtilen bütçenin tahsilatını yaptıktan sonra inşaat sürecini başlatıyoruz. Açılışa hazır olarak teslim ettiğimiz işletmelerimizde hem personele hem de işletme sahibine gerekli eğitimleri veriyor ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek adına tüm işletmelerimizde standartlarımızı üst noktaya taşımayı hedefliyoruz. 

  1. Döner
  2. Aperatif
  3. Kumpir

o pilavcı Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

o pilavcı Şartlar & Koşullar

  • Müşteri ilişkileri güçlü
  • Marka degerimizi en üst düzeyde tutabilecek
  • İşinin başında durabilecek tüm süreçleri kontrol edebilecek

o pilavcı Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör