Domino's Pizza Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Domino's Pizza Bayilik Şartları

Domino’s Franchise şubesi Açmak İsteyen Kişilerin İlk Olarak İnternet Sitesi üzerinden Başvuru Yapıyor. Bu Başvuruda Cv, İş Deneyimleri Ve Referans Bilgileri Yer Alıyor.
Referansları Ve Cv’si Uygun Olan Adaylar İse Başvuru Tarihinden Yaklaşık Olarak 2 Hafta İle 2 Ay Aralığında Geri Dönüş Alıyor.
İnternet Başvurusu Kabul Edilen Adayların Domino’s Türkiye Ana Bayiliği’nde Bayilik Sunumu Yapması Gerekiyor.
Sunumda Adaylardan Detaylı Bir İş Planı Ve Bölge Pazar Araştırması İsteniyor. Bu Sunumu Başarılı Olan Adaylar İse Domino’s Franchise şubesi Açmak İçin Eğitime Alınıyor.
Şubenin Yer Alacağı Dükkanın 90 Metrekareden Küçük Olmaması Gerekmektedir. Şube Seçilirken özellikle Kalabalık Alanlar Ve Alışveriş Mağazalarının Olduğu Yerler Tercih Edilmektedir.
Şube Ortaklık Yoluyla Da Açılabilmektedir Ancak Ortaklardan Bir Kişinin şubenin Başında Durması Gerekmektedir. %51 Hisse Oranına Sahip Olan Bir Kişi De şube Faaliyetlerini De Yürütebilmektedir.

Domino's Pizza Bayilik Açıklaması

Dünyaca ünlü Domino’s Pizza’nın günümüzde 65 ülkede 13.000’den fazla restoranı bulunuyor. 1960 yılında Amerika’da faaliyet göstermeye başlayan firma bugün dünyanın en büyük pizza zinciri olarak biliniyor. Domino’s ülkemizde ise yaklaşık olarak 15 yıldır faaliyet gösteriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’de 67 ilde 488 şube ile pizza sektöründe öncü konumunda. Ayrıca Domino’s’un dünyada açılan 10.000. şubesi de ülkemizde yer alıyor. Şirketin ülkemizdeki büyüme faaliyetleri de tüm hızıyla devam ediyor. Domino’s Franchise avantajlarından yararlanan birçok franchisee Türkiye’nin dört bir yanında büyük başarılara imza atıyor. Yılların getirdiği deneyimle beraber güçlü operasyon modeli, yenilikçi yapısı ve dünyaca marka bilinirliği ile Domino’s Franchise yatırımcıların ilgisini daima üzerine çekiyor.

Domino’s Franchise Bedeli

Domino’s Franchise şubesi açmak isteyen adayların işin başında bizzat bulunmasına yönetim kadrosu tarafından karar veriliyor. Domino’s Franchise şubesi açmak isteyenler önce bir ön protokol imzalıyor ve isim hakkı bedelinin 10.000$’lık kısmını ön ödeme olarak ödüyor. Bu anlaşmadan sonra ise aday ve çalışacak olan personel 12 haftalık bir eğitime alınıyor. Eğitim alacak olan kişilerin bu eğitime katılımları zorunlu. Eğitim sürecinde aynı zamanda Domino’s Franchise şubesinin yer alacağı dükkanın bulunması, onaylanması, kiralanması ve dekorasyonu gibi adımlar da hallediliyor. Daha sonra şubede pratik ve teorik eğitimler de veriliyor. Bu süreci başarı ile atlatan kişiler Domino’s Franchise şubesi çalışmaya başladıktan sonra franchise sözleşmesi yapmaya hak kazanıyor. Firma, yatırımcıya her açılıştan önceki süreçte her türlü desteği sağlıyor. Bu süreçte yatırımcılar asla yalnız kalmıyor. İsim hakkı bedeli, bayiliğin kuruluş bedeli ve bütün ek masraflar ile beraber bir Domino’s Franchise şubesi yaklaşık olarak 205.000$’a mal oluyor. Markanın bunlardan ayrı olarak royalty ve reklam gideri uygulamaları da bulunuyor. Domino’s Franchise başvurusu yaklaşık olarak 6 aylık bir süreçte tamamlanıyor.

Domino's Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR