Bayilik Veren Pizza Firmaları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Bayilik Veren Pizza Firmaları

Bayilik veren pizza markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak pizza bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Bayilik Veren Pizza Firmaları” sektöründe 37 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Domino's Pizza 1.000.000 ₺

Domino's Pizza

1960 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzde yaklaşık 14 bin restoranla hizmet veren Domino’s dünyanın en büyük franchise zincirlerinden biridir

Pizza Tomato

Pizza Tomato

GÜNLÜK TAZE HAMUR - %100 YERLİ MARKA

PİZZA WİNGS 250.000 ₺

PİZZA WİNGS

Gelişen piyasa koşullarında Pizza wings sizlere eşsiz Franchising fırsatları sunuyor.Gelin bu Markayı birlikte Kanatlandıralım. 'LEZZET BU KANATLARIN ALTINDA'

Panino Pizza 500.000 ₺

Panino Pizza

Şu an için Ege Bölgesi’nde şubelerini arttıran Panino Pizza, Türkiye’nin her bölgesinde bayilik vermeye devam ediyor.

SE'FOOD 25.000 ₺

SE'FOOD

Donuk hızlı tüketim ürünleri bayiliği

Pizza diyarı 500.000 ₺

Pizza diyarı

2005 yılından itibaren pizza sektöründe bulunan pizza ustaları tarafından 2019 yılında İzmir'de kurulan pizza diyarı tüm Türkiye ye bayilik veriyor .Sende lezzet ağına katıl avantajlı tekliflerden yararlan ..

COİ PİZZA 1.000.000 ₺

COİ PİZZA

Şehrin en İyi Pizzası

Pizza Hut 1.000.000 ₺

Pizza Hut

Gıda sektörünün en büyük isimlerinden biri olan Pizza Hut karlı bayilik fırsatları sunuyor.

Papa John’s Pizza 1.000.000 ₺

Papa John’s Pizza

Amerika merkezli bir marka olan Papa John’s Türkiye’deki Pazar payını artırmak için bayilik vermeye devam ediyor.

Pizza Pizza 500.000 ₺

Pizza Pizza

1995 yılında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’de fast food öncüleri arasında yer alan Pizza Pizza, franchise vererek büyümesini sürdürüyor.

Little Caesars 1.000.000 ₺

Little Caesars

Türkiye’nin en büyük pizza markaları arasında yer alan Little Caesars franchise ailesini genişletmeyi hedeflemekte ve bunun için bayilik vermeye devam etmektedir.

Pizza Time

Pizza Time

%100 yerli sermaye ile kurulan ve 2007’de Ankara’da faaliyetlerine başlayan Pizza Time franchise sistemi ile lezzetini daha geniş kitlelere ulaştırmaya ve bayilik vermeye devam etmektedir.

Pasaport Pizza

Pasaport Pizza

1998 yılında İzmir’de ilk restoranını açan Pasaport Pizza kaliteli ve lezzetli ürünlerini seçkin bir hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmakta ve ulaştığı kitleyi genişletebilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Pizzaline 500.000 ₺

Pizzaline

İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerini Türk damak tadı ile birleştiren Pizzaline, büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda bayilik vererek restoran ağını genişletmeye devam etmektedir.

Tadım Pizza 250.000 ₺

Tadım Pizza

Ankara’da küçük bir restoran olarak hizmet vermeye başlayan Tadım Pizza daha geniş kitlelere ulaşabilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Son Eklenen Firmalar

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO 1.500.000 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Kahveci Efendi 39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır

Türkiye’de fastfood gıdalara karşı tüketim oranı her geçen gün artış göstermekte! Peki, fastfood üzerine restoran işleten kitleler, bu alanda ne kadar gelir elde ediyorlar? Son dönemlerin en çok merak edilen sorusu, pizza bayilikleri satın almanın ne kadar mantıklı olup, olmadığından geçiyor. Bilindiği gibi bu tarz işletmeler artık yüksek gelir elde etmekle beraber, ülkemizde ise pizza türü yiyeceklerin her yaş grubuna hitap etmesinden dolayı birçok bölge de pizza restoranları görmek söz konusu!

Sizleri bu alanda bilgilendirmek ve fikir almanıza yardımcı olmak bakımından çalışan web sitemiz, pizza bayilikleri veren firmalar kapsamında bir liste hazırladı ve kategorilere istinaden tanıtımları tarafınıza ulaştırdı. Ülkemizde bu kadar fazla ilgi ve alaka gören restoranlar, sizlerin daha yüksek oranda kazançlar elde etmesi ve aynı zamanda popülerliğinizi ileri seviyelere taşıyabilmeniz bakımından önemlidir. Büyükşehirler başta olmak üzere artık Türkiye’nin her bir noktasında, yeni işletme kuracak olan kişiler için ücretsiz pizza bayiliği veren firmalar ile karşılaşmak mümkündür! Eğer siz de gıda sektörüne “pizza” alanında giriş yapmak istiyorsanız, mutlaka Franchise isim hakları sunan firmalar ile iletişime geçebilir ve kendi markanızı oluşturmak / var olan markanın ismini / konseptini kullanma hususunda ise seçimler yapabilirsiniz.

Pizza bayilikleri son dönemlerin en revaçta işletme türleri arasında yer almaktadır. Konulara istinaden sizlerin bilgi edinmesini amaçlayan web sitemiz, bu sayede ise pek çok işletme üzerinden kar marjlarını ve bir pizza işletmesi kurabilmeniz bakımından merak edilen tüm detayları kaleme almaktadır. Böylelikle hem pizza bayilikleri veren firmalar alanında bilgiler edinebileceğiniz gibi, hem de kazançlarınızı kısa sürede sağlayabileceğiniz bir ortam zemini oluşturulmaktadır.

Sizlere daha detaylı fikirler sunabilmek ve konulara ilişkin bilgi olanaklarından faydalanma şansları sağlamak bakımından çalışan web sitemiz, binlerce restoran işletmecisinin adım adım fikirler almasına ve konulara istinaden bilgi sahibi olmasına yardımcı olmuştur. Ücretsiz pizza bayiliği veren firmalar başta olmak üzere, Franchise isim hakları satan markaları da araştırabilir; bulunduğunuz mevkide ki rakiplerinize göre kendi işletmenizi oluşturma şanslarına sahip olabilirsiniz.