1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Pizza Tomato

Pizza Tomato

GÜNLÜK TAZE HAMUR - %100 YERLİ MARKA

Fast Food

Pizza Tomato diğer gıda bayiliği veren firmalardan farklı olarak, günlük taze hamur ve taze malzemelerden yapılmış lezzetli ürünleri ile daima kendisini yenileyen, günün her saati size kazanç sağlayan ürün çeşitliliği ile restoran/kafe ve paket servis ağıyla pizza ve fast food sektöründe yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

PİZZA TOMATO, ileri teknoloji restoran işletme satış ekipmanları kullanarak; tüm sosyal ağlarda ve medyada aktif olarak yer almaktadır. Müşteriye daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacı ile Online sipariş sistemlerini verimli olarak kullanmaktadır.

Pizza Tomato; destek birimleri ve profesyonel kadrosu ile akademik, özgün ve kişiselleştirilmiş restoran içi ve sınıf eğitimleri vermekte; franchise bayilerinin iş modelini gerçekleştirmesi amacıyla daimi destek sağlamaktadır.

Pizza Tomato; iş kurmak isteyen franchise bayi adaylarına, diğer pizza ve gıda bayilikleri veren firmalardan farklı olarak ,bütçenize uygun bayilik bedeli ile size sürdürülebilir nakit geri dönüş sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı, fast food ve pizza bayilik sisteminde düzenli destek veren ekibi, lezzetli ürünleri, uygun franchise bedeli ile Franchise bayi olmak için Pizza Tomato’nun mükemmel bir marka olduğu kanıtlanmıştır.

  1. Pizza

Pizza Tomato Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Pizza Tomato Şartlar & Koşullar

  • Ekip kurup yönetebilecek,
  • Girişimci ve vizyon sahibi,
  • Güler yüzlü, çalışkan ve iş ahlakına sahip,
  • Şirketimizi iyi temsil edebilecek,
  • İletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek.

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör