Pizza Tomato

Günlük Taze Hamur - %100 Yerli̇ Marka

Pizza Tomato Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pizza Tomato Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Ve Başarma Hırsına Sahip Olan,
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Olanaklara Sahip Olan,
İşletmeyle Özveriyle Ve Sürekli İlgilenecek, Franchise Adaylar Tercih Edilmektedir.

Pizza Tomato Bayilik Açıklaması

Pizza Tomato diğer gıda bayiliği veren firmalardan farklı olarak, günlük taze hamur ve taze malzemelerden yapılmış lezzetli ürünleri ile daima kendisini yenileyen, günün her saati size kazanç sağlayan ürün çeşitliliği ile restoran/kafe ve paket servis ağıyla pizza ve fast food sektöründe yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

PİZZA TOMATO, ileri teknoloji restoran işletme satış ekipmanları kullanarak; tüm sosyal ağlarda ve medyada aktif olarak yer almaktadır. Müşteriye daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacı ile Online sipariş sistemlerini verimli olarak kullanmaktadır.

Pizza Tomato; destek birimleri ve profesyonel kadrosu ile akademik, özgün ve kişiselleştirilmiş restoran içi ve sınıf eğitimleri vermekte; franchise bayilerinin iş modelini gerçekleştirmesi amacıyla daimi destek sağlamaktadır.

Pizza Tomato; iş kurmak isteyen franchise bayi adaylarına, diğer pizza ve gıda bayilikleri veren firmalardan farklı olarak ,bütçenize uygun bayilik bedeli ile size sürdürülebilir nakit geri dönüş sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı, fast food ve pizza bayilik sisteminde düzenli destek veren ekibi, lezzetli ürünleri, uygun franchise bedeli ile Franchise bayi olmak için Pizza Tomato’nun mükemmel bir marka olduğu kanıtlanmıştır.

Pizza Tomato Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR