Pizza Pizza

1995 Yılında Faaliyetlerine Başlayan Ve Türkiye’de Fast Food Öncüleri Arasında Yer Alan Pizza Pizza, Franchise Vererek Büyümesini Sürdürüyor.

Pizza Pizza Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Pizza Pizza bayilik için gereken toplam yatırım bedeli 350 bin ila 450 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. İşletmenin konumu ve alanı yatırım bütçesini değiştirebilir.

Pizza Pizza Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pizza Pizza Bayilik Şartları

Düzenli Olarak Kar Zarar Tablolarının Hazırlanması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Verilmesi
Personel Ve Finans Yönetiminin Etkinlikle Yapılması
Girişimci Ruha Sahip Olunması

Pizza Pizza Bayilik Açıklaması

Pizza Pizza Bayilik Hakkında

Faaliyetlerine 1995 yılında İzmir’in Alsancak ilçesinde başlayan Pizza Pizza bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Pizza bayilikleri denilince akla ilk gelen markalardan biri olan firma 1999 yılından bu yana franchise veren firmalar arasında bulunuyor. Yüksek marka bilinirliğinin yanı sıra franchise sisteminin oturmuş olması Pizza Pizza bayilik almayı düşünenlerin dikkatini çekiyor. 

Leziz pizza çeşitlerine en olarak hedef kitlesiyle tatlıları ve çıtır lezzetleri buluşturan Pizza Pizza Türkiye genelinde bayilik vererek büyümesini sürdürüyor. Pizza Pizza franchise seçimini titizlikle yürütüyor. Yalnızca yatırım bedeline sahip olunmasını yetki devri için yeterli görmeyen firma yıllardır edindiği marka güvenilirliğine zarar gelmesi ihtimalini ortadan kaldırmayı amaçlıyor. 

Türkiye’nin en büyük pizza restoranları arasında yer alan Pizza Pizza markasının franchiselığını almak istiyorsanız Pizza Pizza bayilik şartları ve Pizza Pizza bayilik başvurusu hakkında yazımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Pizza Pizza Bayilik Şartları

Pizza Pizza franchise almak isteyen girişimcilerin tüm enerjilerini restoranlara ayırması, girişimci bir ruha sahip olması, kar ve zarar tablolarını oluşturabilmesi, düzenli olarak merkeze rapor iletmesi, müşteri memnuniyetine önem vermesi ve restoran hijyenine dikkat etmesi gerekmektedir. 

Pizza Pizza bayilik almak isteyen girişimcilerin bayilik yatırım bütçesini karşılayacak sermaye birikimine sahip olmaları gerekir. Pizza Pizza bayilik alabilmek için bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 350 bin TL sermaye harcanmalıdır. Marka işletmenin dekorasyonunu kendi üstlenmekle birlikte tadilat masraflarını girişimciden tahsil etmektedir. 

Pizza Pizza bayilikleri için seçilecek lokasyonun işlek caddelerde bulunması gerekecektir. Genç nüfusun ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler markanın öncelikleri arasında yer alır. Pizza Pizza markasının marka değeri yüksek lokasyonlarda açılmış olan franchise şubelerine ve bu şubelerin başarılarına  bakıldığında işletme lokasyonu şartının önemi net bir şekilde ortaya çıkar. 

Pizza Pizza restoranlarının alan standartları ile ilgili istenen kriterler değişebilir. Bunun temel sebebi bazı Pizza Pizza şubelerinin işletmeye gelen misafirler; bazılarının ise eve sipariş teslimi özelinde yoğunlaşmasıdır. 

Pizza Pizza Bayilik Almanın Avantajları

Pizza Pizza; önceliği kaliteli malzemeler ile lezzetli pizzalar üretmek ve hedef kitlesine keyifli anlar yaşatmak olan bir markadır. Kurulduğu günden bu yana yeni lezzetler üretmekte ve hedef kitlesini genişletmektedir. Yerli fast food zincirlerinden en çok sevilenlerden biri olmayı başaran Pizza Pizza ile bir nesil büyümüştür desek yalan olmaz. 

Pizza Pizza bayilik almanın en büyük avantajı markanın yüksek marka bilinirliğidir. Pizzanın ülkemizde çok sevilen bir yiyecek olmasında katkısı olan bu firmanın franchise ücretleri dünyaca ünlü pizza franchisorlarına göre oldukça uygundur. Dolayısıyla fast food sektöründe franchise almak isteyen ancak sermayesi göreceli olarak kısıtlı olan girişimciler Pizza Pizza gibi bilinirliğini yüksek bir markayı tercih edebilmektedir. 

Pizza Pizza bayilik verdiği girişimciler şube açılmadan önce destek sunmaya başlar. Eğitim, lokasyon seçimi ve personel seçimi gibi destek kalemlerine büyük önem veren firma şube açıldıktan sonra reklam, bölge koruması ve pazarlama çalışmaları ile yatırımcıların başarılı yolculuğuna destek olmaktadır. 

Pizza Pizza gelenekselleşen lezzetleri, efsane menüleri ve samimi hizmet anlayışıyla geçmişteki başarısını bugün de sürdürmektedir. Siz de yüksek kazanabileceğiniz bir iş fikri arıyorsanız Pizza Pizza bayilik başvurusu yapabilir, firma yetkilileri ile kapsamlı görüşmeler için zemin hazırlayabilirsiniz.

Pizza Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR