Papa John’s Pizza

Amerika Merkezli Bir Marka Olan Papa John’s Türkiye’deki Pazar Payını Artırmak Için Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Papa John’s Pizza Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Markamızın yatırım maliyetimiz 200.000 USD civarındadır. Detaylı bilgi için yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Papa John’s Pizza Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Papa John’s Pizza Bayilik Şartları

Gıda Sektöründe Faaliyet Göstermenin Gerektirdiği Sorumlulukları Taşımak
Gerekli Ekonomik Güce Sahip Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Gerekli Kriterleri Karşılayan Restoran Bulmak

Papa John’s Pizza Bayilik Açıklaması

Papa John’s Bayilik

Papa John’s Amerika’da kurulan bir marka olup otuzdan fazla ülkede dünyanın üçüncü büyük pizza zinciri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Tüm dünyada yüksek bir marka bilinirliğine sahip olan Papa John’s “en taze hamur ve yüksek kaliteli malzeme” prensiplerinden ödün vermiyor. 2008 yılında Türkiye pazarına giren markamız kısa sürede lezzeti ve kalitesi ile ön plana çıkarak gıda sektöründe büyük bir Pazar payına ulaştı. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize karlı bir yatırım olanağı ve çok uluslu bir şirketin güvencesi ile kazanç elde etme imkanı sunuyoruz. 

Papa John’s Bayilik Şartları

Papa John’s bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sahip olması gereken toplam yatırım bedeli 200.000 USD civarında bulunuyor. Bu bedel açılacak işletmenin büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Papa John’s bayilik almak isteyen girişimcilerimizin takım yönetiminde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek kişiler olmasını tercih ediyoruz. Papa John’s bayilik alacak girişimcilerimizden işletmelerini alışveriş merkezlerinde, işlek caddelerde ve insanların yoğun olduğu bölgelerde konumlandırmalarını talep ediyoruz.

Girişimci adaylarımızın bayilik talepleri markamıza ulaşır ulaşmaz markamızın franchisin uzmanları aracılığı ile değerlendirme sürecini başlatıyoruz. Bayi adayımızın seçtiği lokasyon için fizibilite çalışmalarını yürütüyoruz. Lokasyonun uygun bulunmaması durumunda yeni bir yer seçimi için kendilerine destek oluyoruz. Yer seçilip tüm koşullarda anlaşma sağlandıktan sonra bayilerimiz ile franchising sözleşmemizi imzalıyoruz. Ardından mağazalarımızın dekorasyonu ve açılış hazırlıklarını başlatıyoruz. 

Papa John’s Bayilik Avantajları

Papa John’s bayilik alan girişimcilerimiz uluslararası platformda tanınan bir marka ile işbirliği yapmanın sağladığı pek çok avantajdan yararlanabiliyorlar. Bayiliğimizi almak isteyen girişimcilerimize her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sağlıyoruz. Ayrıca bayilerimiz günümüzün en çok tüketilen fast food ürünlerinden olan pizzayı lezzetli, kaliteli ve en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunarak geniş kitlelere hitap edebiliyor. Papa John’s marka değeri ve güvenilirliği sayesinde hazır bir müşteri kitlesine sahip olan bayilerimizin işletmelerinde ihtiyaç duyacakları malzemeleri de temin ediyoruz. Gıda sektörünün karlılığı en yüksek alanlarından olan pizza bayiliğinde maliyet kazanca göre oldukça düşük olup yüksek kar marjı sayesinde bayilerimiz yatırım maliyetlerini kısa sürede geri kazanabiliyorlar.

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz kalitesi ve başarış kanıtlanmış bir marka ile işbirliğine giderek ticari hayata atılarak aldıkları riskleri minimize edebiliyorlar. Papa John’s markasının gıda sektöründeki yıllar süren çalışmaları sonucu elde ettiği marka bilinirliğine ve hazır müşteri kitlesine sahip olmanın avantajlarından yararlanabiliyorlar. Markamız tarafından gerçekleştirilen reklam çalışmaları, promosyonlar ve ürün çeşitlerinin genişletilmesi sonucu daha fazla kişiye ulaşabilme fırsatını elde edebiliyorlar. Papa John’s bayileri ile her konuda işbirliği içerisinde olmayı ve karşılaştıkları her sorunda acil çözümler bulmayı hedefliyor, bayilik alan girişimcilerimiz bu sayede kısa sürede oturmuş ve karlı bir işletmeye sahip olabiliyorlar.

Papa John’s Bayilik Destekleri

Papa John’s bayilik alan girişimcilerimize anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam – tanıtım, pazarlama ve servis – işletme alanlarında destek sağlıyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin açılış kampanyası kapsamında yapılacak promosyonları ve reklam çalışmalarını merkezi olarak yürütüyoruz. Papa John’s bayilik alan girişimcilerimiz ile bayilik sözleşmesi imzaladığımız andan itibaren desteklerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Personele verilmesi gereken tüm eğitimler markamız tarafından veriliyor. Tüm sarf malzemelerin teminini de üstlenen markamız bu konuda yatırımcılarımızın üzerinden büyük bir yük alıyor. Yıl boyu devam eden reklam ve PR çalışmalarımız ile bayilerimizin müşteri kitlesinin ve karlılığının artırılmasını amaçlıyoruz. Açılış süresinde diğer mağazalardaki deneyimli personelimizin ve markamızın uzman kadrosunun da desteğini sağlıyoruz. 

Papa John’s Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR