Pizza Hut

Gıda Sektörünün En Büyük Isimlerinden Biri Olan Pizza Hut Karlı Bayilik Fırsatları Sunuyor.

Pizza Hut Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Markamızın yatırım maliyeti yaklaşık 250.000 USD’dir. Detaylar için yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Pizza Hut Bayilik Şartları

Ticari Sicili Temiz Olmak
Yeterli Ekonomik Güce Sahip Olmak
Bir Ticari Geçmişe Ya Da Kurumsal İş Deneyimine Sahip Olmak
Ekip çalışmasına Yatkın Olmak

Pizza Hut Bayilik Açıklaması

Pizza Hut Bayilik 

Pizza Hut gıda sektöründe faaliyet gösteren en popüler firmalardan biri olarak gıda sektöründe bayilik almak isteyen yatırımcıların da en çok tercih ettiği markalar arasında bulunuyor. Tüketiciler arasında da büyük bir popülaritesi olan markamız pazarda en hızlı büyüyen işletmelerden biri olmaya devam ediyor. Güçlü markamızı müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız ve bayilik sistemimiz ile birlikte daha da büyütmeyi hedefliyor, markamızdan bayilik alan girişimcilerimizi markamızın başarısına giden yolun anahtarı olarak görüyor ve her konuda kendileri ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

Pizza Hut Bayilik Şartları

Pizza Hut bayilik almak isteyen girişimcilerimizden 40.000 USD giriş bedeli talep ediyoruz. Ortalama işletme sermayemiz de 250.000 USD civarında oluyor. Reklam katkı payı olarak ciro üzerinden % 6 alıyoruz. Sürekli bayilik ödemesi olarak da % 6 alıyoruz. Ayrıca Pizza Hut bayilik almak isteyen bireysel girişimcilerimizin en az üç yıllık restoran işletmeciliği deneyimi olmasını talep ediyoruz. Dev bir pizza zincirinin halkası olan işletmelerini yönetebilmeleri için bayi adaylarımızın işletme becerilerine sahip olmasını istiyoruz. İş tecrübesi olmayan girişimcilerimiz de gıda sektöründe deneyimli bir ortak bularak bayilerimiz arasında yer alabiliyorlar. açılacak olan restoranlarımızın alışveriş merkezlerinde, şehrin işlek caddelerinde, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını ve en az 200 metrekare alana sahip olmasını istiyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcileriniz taleplerini tarafımıza ilettikten sonra marka yetkililerimiz aracılığı ile kendileri ile iletişime geçiyoruz. 

Pizza Hut Bayilik Avantajları

Pizza Hut bayilik alan girişimcilerimiz gıda sektörünün en büyük zincirlerinden birinin parçası olarak sektörel rekabette büyük bir avantaj elde ediyorlar. İşletmelerimizin karlılık oranlarının yüksek, müşteri potansiyellerinin ise fazla olması bayilik alan girişimcilerimize yatırım bedellerini 3 – 5 yıl arasındaki bir süreçte geri kazanma olanağı sağlıyor. 

Franchise başvurusu yapıldığı andan itibaren Pizza Hut’ın profesyonel kadrosununu bayilik alan girişimcilerimizin hizmetine sunuyoruz. Markamız sağladığı destekleri iş ortaklığı süresince devam ettiriyor ve bayilerimizin kazançlarını artırmalarına katkı sağlıyoruz. Yüksek gelir ve fayda sağlamak isteyen girişimcilerimizin Pizza Hut bayileri arasında yer alması kendileri için en kazançlı alternatifler arasında yer alıyor. Kendi işinin patronu olmak, karlı bir yatırımda bulunmak ve yatırım sermayesini kısa sürede geri kazanabilmek isteyen girişimci adayları markamıza bayilik başvurusunda bulunup giderek büyüyen ailemizin bir parçası olarak kısa sürede hedeflerine ulaşabiliyorlar. 

Kalitesini kanıtlamış bir markaya ve belli bir müşteri kitlesine sahip olması markamız yatırımcıları için büyük bir avantaj olarak kabul ediliyor. Üstün lezzetlerimiz ve kalitemiz sayesinde mevcut müşteri kitlemizi koruyor bunun yanı sıra, reklam çalışmaları aracılığı ile bayilerimize sürekli olarak yeni kitlelere hitap etme fırsatını da sağlıyoruz.

Pizza Hut Bayilik Destekleri

Pizza Hut bayilik alan girişimcilerimize bir eğitim programı uyguluyor ve markamızın başarısı kanıtlanmış sistemini öğretiyoruz. Girişimcilerimizden eğitim esnasında yapılacak uygulamalarda başarılı olmalarını ve bunları kendi restoranlarında uygulamalarını bekliyoruz. Teorik ve pratik olarak uygulanan eğitimlerimize tüm bayi adaylarımızın eksiksiz olarak katılmasına özen gösteriyoruz. 

Dükkanın kiralanması aşamasında ticari, hukuki ve dekorasyon analizi dahil olmak üzere tüm danışmanlık hizmetleri markamızın uzman ekibi tarafından sağlanıyor. 

Pizza Hut hem müşteri memnuniyetini hem de bayilerinin karlılığını korumak amacı ile restoranlarını sürekli olarak denetliyor ve iyileştirme çalışmalarını düzenli olarak gerçekleştiriyor. 

Restoranlarımızda kullanılacak olan tüm ürünler markamız ya da markamızın çalıştığı tedarikçiler tarafından sağlanıyor. 

Pizza Hut olarak bayilik alan girişimcilerimize satış artırıcı faaliyetler, operasyonel yönetim ve hizmet standartlarının uygulanıp geliştirilmesi konusunda danışmanlık hizmetleri de veriyoruz.

Pizza Hut Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR