1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. PİZZA WİNGS

PİZZA WİNGS

Gelişen piyasa koşullarında Pizza wings sizlere eşsiz Franchising fırsatları sunuyor.Gelin bu Markayı birlikte Kanatlandıralım. 'LEZZET BU KANATLARIN ALTINDA'

Fast Food

250000 ₺

Öncelikle, Türkiye nin gelişmekte olan pizza markalarından biri olan Pizza Wings'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Franchise başvurusu yaptığınız andan itibaren doğru lokasyon seçimi, gün geçtikçe artacak eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda tecrübeli ve bilgili profesyonel bir kadronun tam desteği ile faaliyete geçmeden önce tüm süreçler hakkında donanımlı hale gelerek yeni işinize siz de tecrübe ve bilgi sahibi olarak başlayacaksınız.

''Pizza Wings''gelişen hızlı tüketim alışkanlıklarını da göz önüne alarak her yaştan tüketiciye ulaşma hedefi ile günlük taze hamurdan özel olarak üretilen pizzalarıyla birlikte özel formüllü gerçek 'fried chicken' lezzetini bir arada sunabilen,Türkiye'nin ilk ve tek markası olma özelliğini taşımaktadır.

En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz ve Kendi işini kurmak isteyen, işlerinin geleceğine ve karlılığına direkt etki edecek kararlar alabilme şansı arayan işletmeciler için mükemmel fırsatlar sunarız.

Gelişen piyasa koşullarında Pizza wings sizlere eşsiz Franchising fırsatları sunuyor.Gelin bu Markayı birlikte Kanatlandıralım.

'LEZZET BU KANATLARIN ALTINDA'

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: fast food,gıda,restorant
  • Kuruluş Yılı : 2010
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 25
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 25
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı :7

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :

1- Yüz Yüze Görüşme

2- Lokasyon Belirleme

3- İş Planı Hazırlama

4- Eğitim

5- Dükkan Kiralama

6- Açılış Pazarlama Planı

7- Açılış

  1. Pizza

PİZZA WİNGS Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

PİZZA WİNGS Şartlar & Koşullar

  • SÖZLEŞME YOK ŞART YOK KOŞUL YOK

PİZZA WİNGS Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör