Pi̇zza Wi̇ngs

Gelişen Piyasa Koşullarında Pizza Wings Sizlere Eşsiz Franchising Fırsatları Sunuyor.gelin Bu Markayı Birlikte Kanatlandıralım. 'Lezzet Bu Kanatlarin Altinda'

PİZZA WİNGS Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bütçe lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

PİZZA WİNGS Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

PİZZA WİNGS Bayilik Şartları

İş Ortaklığımız Süresi İçerisinde Yatırımcımızın İşletmesini üstleneceği Pizza Wings şubesine Gereken özveri Ve Emeği Harcaması İlk Koşuldur.
Bunun Yanı Sıra Franchising Zincirine Dahil Olacak Olan Girişimcinin Pizza Wings Standart Ve Kalitesinde Servis Vermesi Ve Hizmet üretmesi Gerekmektedir.
Franchisor Tarafından Uygulamaya Konacak Olan Kampanya Ve/veya çalışmalara Uyulması Gerekmektedir.
Girişimci Gerekli Yatırım Gücüne Sahip Olup, Yaptığı Yatırımı Kısa Sürede Kara Dönüştürme İstek Ve Arzusunda Olmalıdır.
Günümüz Ticari Koşullarında Tecrübeli Ve Bilgili Olmak Sizi Her Zaman Bir Adım öne çıkaracaktır.

PİZZA WİNGS Bayilik Açıklaması

Öncelikle, Türkiye nin gelişmekte olan pizza markalarından biri olan Pizza Wings'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Franchise başvurusu yaptığınız andan itibaren doğru lokasyon seçimi, gün geçtikçe artacak eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda tecrübeli ve bilgili profesyonel bir kadronun tam desteği ile faaliyete geçmeden önce tüm süreçler hakkında donanımlı hale gelerek yeni işinize siz de tecrübe ve bilgi sahibi olarak başlayacaksınız.

''Pizza Wings''gelişen hızlı tüketim alışkanlıklarını da göz önüne alarak her yaştan tüketiciye ulaşma hedefi ile günlük taze hamurdan özel olarak üretilen pizzalarıyla birlikte özel formüllü gerçek 'fried chicken' lezzetini bir arada sunabilen,Türkiye'nin ilk ve tek markası olma özelliğini taşımaktadır.

En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz ve Kendi işini kurmak isteyen, işlerinin geleceğine ve karlılığına direkt etki edecek kararlar alabilme şansı arayan işletmeciler için mükemmel fırsatlar sunarız.

Gelişen piyasa koşullarında Pizza wings sizlere eşsiz Franchising fırsatları sunuyor.Gelin bu Markayı birlikte Kanatlandıralım.

'LEZZET BU KANATLARIN ALTINDA'

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: fast food,gıda,restorant
  • Kuruluş Yılı : 2010
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 25
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 25
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı :7

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :

1- Yüz Yüze Görüşme

2- Lokasyon Belirleme

3- İş Planı Hazırlama

4- Eğitim

5- Dükkan Kiralama

6- Açılış Pazarlama Planı

7- Açılış

PİZZA WİNGS Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR