Pizzaline

İtalyan Mutfağının Eşsiz Lezzetlerini Türk Damak Tadı Ile Birleştiren Pizzaline, Büyümeyi Hedeflemekte Ve Bu Doğrultuda Bayilik Vererek Restoran Ağını Genişletmeye Devam Etmektedir.

Pizzaline Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Pizzaline bayilik bütçesi bayilik konsepti ve restoran alanı doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Pizzaline Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pizzaline Bayilik Şartları

Çalışma Azmine Sahip Olmak
Tercih Edilen Bayilik Konsepti İçin Uygun Lokasyon Bulmak
Tercih Edilen Bayilik Konseptinin Gerektirdiği Sermayeye Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyetini önceliklendirmek

Pizzaline Bayilik Açıklaması

Pizzaline Bayilik Sistemi

 

İtalyan mutfağının ünü tüm dünyaya yayılan lezzetlerini, Türk damak tadı ile harmanlayan Pizzaline, 1999 yılından beri gıda sektörü içerisinde yer almaktadır. 2006 yılından itibaren franchise veren firma tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek için gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

Güçlü markasını, müşteri memnuniyeti ve karlı bir franchise sistemi ile büyütmeyi planlayan firma; Pizzaline franchise zincirinin her halkasında aynı kaliteyi ve başarıyı yakalamayı hedeflemektedir. Bu nedenle sistemdeki her unsurun öneminin farkında olarak, bağımsız yatırımcılara kapısını açmaktadır. Markasını, imajını, reçetelerini ve tüm işletim sistemini belirli bir bedel karşılığında ve belirli standartlara uygun olarak kullanılması koşulu ile franchise anlaşmalarını gerçekleştirmektedir.

Siz de fast food sektöründe bayilik almanın avantajlarını yaşamak istiyorsanız Pizzaline bayilik ve Pizzaline bayilik şartları hakkında hazırladığımız bu yazımızda önemli bilgiler bulabilirsiniz.

Pizzaline Bayilik Şartları

İşletme kurulum bedeli seçilen lokasyona göre değişmekle birlikte ortalama 50.000-70.000 EUR aralığında olmaktadır. 

Paket Servis Dükkanı : Sadece evlere ve iş yerlerine servis yapmaktadır. Yatırım miktarı 10.000-20.000 EUR aralığındadır. En az 70 m2 büyüklüğünde, minimum 4 metre genişliğinde cepheli, insan trafiğinin yoğun olduğu bir lokasyonda olmalıdır. Sokak seviyesinde zemin katta bulunmalı ve motosikletlerin rahatça girip çıkabileceği müsait bir yeri olmalıdır. Arka kapısı olan ve saat 24.00’e kadar açık kalabilecek dükkanlar tercih edilmektedir.

AVM ya da İş Merkezi İçinde Bulunan Dükkanlar : En az 30 m2 büyüklüğünde, minimum 3,5 metre cepheli olmalıdır. Tercihen bulunduğu merkezde pizza satan tek işletme olması istenmektedir. Depo kapasitesi bulunan ve paket servise izin verilen bir merkezde olması talep edilmektedir.

Tam Servis Dükkanı : Hem restoran hem de paket servis  şeklinde hizmet vermektedir. Aylık brüt ciro üzerinden belli bir yüzdenin loyalty olarak aylık bazda Pizzaline’a ödeme zorunluluğu bulunmaktadır. Bu tutar reklam promosyon giderleri olarak harcanmaktadır. En az 150 m2 büyüklüğünde, minimum 6 metre cepheli, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir lokasyonda konumlandırılması talep edilmektedir. Otopark sorunu olmayan ve her gün 24.00’e kadar açık kalabilecek dükkanlar tercih edilmektedir. 

Yatırımcılar, bölge ya da dükkan sayısına göre özel şartlarla anlaşmalar da yapabilmektedir. Bunun için firma ile temasa geçebilirsiniz.

Pizzaline Bayilik Avantajları

Pizzaline bayilik konseptleri ile yatırımcılarına avantajlı bayilik fırsatları sunmaktadır. Kalitesini kanıtlamış bir markaya ve belli bir müşteri kitlesine sahip olması yatırımcıları için büyük bir avantajdır. Üstün lezzetleri ve kalitesi sayesinde mevcut müşteri kitlesini korumasının yanı sıra, reklam çalışmaları aracılığı ile bayilerine sürekli olarak yeni kitlelere hitap etme fırsatını sunmaktadır.

Pizzaline Bayilik Destekleri

Pizzaline bayilik alan girişimcilerine lokasyon seçimi konusunda destek olmakta ve fizibilite çalışmalarından sonra uygunluk vermektedir. Mimari projenin hazırlanması ve standartlara uygun dekorasyon konusunda da tüm süreç boyunca firmanın uzman ekibi destek olmaktadır. Franchise sahibi ya da seçtiği personelin eğitimi Pizzaline tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bayilerine personel seçimi ve açılışla birlikte belirli bir süre için elemanlara yerinde eğitim verilmesi konusunda da işbirliği yapılmaktadır. Bayiler Pizzaline tarafından gerçekleştirilen reklam ve promosyon çalışmalarından da yararlanabilmektedirler. Satın alma, dükkan işletme standartları ve muhasebe konularında da destek alan bayiler, Pizzaline sistemini kullanabilmektedir.

Gıda sektörüne yatırım yapmak istiyorsanız Pizzaline ile iletişime geçerek kendi koşullarınıza en uygun alternatiflerden birini değerlendirebilir ve kısa zamanda kara geçecek bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

Pizzaline Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR