1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. COİ PİZZA

COİ PİZZA

Şehrin en İyi Pizzası

Fast Food

1000000 ₺

Coi Pizza Bayilik

COİ 2015 Yılında Bursa’nın en keyifli semti olan Kükürtlü ’de faaliyetine başlamıştır. Kısa sürede Bursa halkının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanarak pizza sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. İnce hamurlu, orijinal İtalyan Pizzaları ve birbirinden enfes İtalyan Yemekleri o kadar çok beğenilmiştir ki, 8 ayda yoluna 9 şube ile devam etmiştir. Bu süreçte müşterilerinin önerisi ve ısrarı nedeniyle “Şehrin en iyi pizzası” sloganını tanıtım materyalleri arasına eklemiştir.

2022 yılı itibariyle, Bursa, İstanbul, İzmir ve Tekirdağ olmak üzere 4 farklı şehir ve 18 şube ile yolumuza devam etmekteyiz.

Düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızla geri dönen bir yatırım imkanı sunan COİ, franchise konusunda dengeli paylaşımı ve eksiksiz hizmetini ve yıllarca kazandığı zengin deneyimlerini Türkiye’deki girişimcilere aktarmaktadır. Franchise alarak yatırım yapan girişimcilere, en uygun donanımı, en mükemmel pişirme sistemi ile sunan COİ uzman kadrosu ile işi yerinde öğretip denetlemektedir.

 

·         Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda

·         Kuruluş Yılı: 2015

·         Toplam Çalışan Sayısı: 138

·         Merkez Ülke: TÜRKİYE

·         Toplam Şube Sayısı: 18

·         Merkeze Ait Şube Sayısı: 1

·         Franchise / Bayi Şube Sayısı: 17

·         Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı: 5

·         Hedeflenen Şube Sayısı: 100

Girişimcide Aranan Özellikler: “Başında durmadığın iş senin işin değildir” felsefesini ilke edindik, buna istinaden de tüm işletmeci adaylarından tek isteğimiz bu ilkeyle hareket etmek. Zaten işin zor ve yorucu kısmını biz üstlendik, size keyifli tarafını bıraktık.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası: Telefon Aracılığıyla Yatırımcı Adayına Franchise Sistemi Hakkında Bilgi Verilmesi - COİ Merkezinde Yüz yüze Görüşme - Avukat Nezdinde Sözleşme İmzalanması - Mimari Çizim Ve Render Onayı – Proje Uygulaması – Proje Teslimi – Şube Açılışı

Bayilik / Franchising Şartları: Açılacak COİ restoranları yaklaşık 50 m2 ile 120 m2 arasında olmalıdır. Restoranlar anahtar teslim olarak, firmamız bünyesinde bulunan mimarlar tarafından yapılmakta ve yaklaşık inşaat süresi 40-45 iş günü arası sürmektedir. İnşaat aşamasında ekipman yerleşimleri ve dizaynları operasyonu kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır. İşletmecilerimiz ve restoranda çalışacak personeller, inşaat aşamasında belirlediğimiz restoranlarda oryantasyon eğitim almaktadırlar. Açılış aşamasında ve daha sonra şubelerde eğitim desteğimiz devam etmektedir.

·         Hedef Bölgeler: Tüm Türkiye

·         İsim Hakkı Bedeli: 10.000.-USD

·         Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti: 600.-USD

·         Minimum Şube Açılış Maliyeti: 500.000.-TL

·         Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 650.000.-TL

·         Ortalama Şube Kurulum Süresi: 45 Gün’dür.

·         Reklam Katılım Ücreti: Şube Sayısına Eşit Olarak Bölünmektedir. 

·         Gelirden Pay: Alınmamaktadır.

 

COİ Pizza Bayiliği Kazanç Tablosu

·         Ortalama Kar Marjı: %30

·         Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi: 12-18 Ay

·         Girişimciye Verilen Destekler: Personel Desteği, Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

·         Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli: Bu Maliyetlere COİ Den Daha Güzel, Daha Şık, Daha Karlı Bir İş Kuramazlar.

  1. Pizza

COİ PİZZA Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

COİ PİZZA Şartlar & Koşullar

COİ PİZZA Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör