1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Panino Pizza

Panino Pizza

Şu an için Ege Bölgesi’nde şubelerini arttıran Panino Pizza, Türkiye’nin her bölgesinde bayilik vermeye devam ediyor.

Fast Food

500000 ₺

Ege Bölgesi’nde gıda sektörünün önde gelen isimlerinden olan Panino Pizza, Türkiye’nin her noktasında müşterileri ile buluşabilmek için bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Katkı maddesi kullanmadığı ürünlerini sunduğu şube sayısını 2019 yılında 50’ye çıkarmayı hedeflemektedir. Doğru iş, doğru yer, doğru işletmeci ve kalite prensiplerini kendisine ilke edinen firma, sistemine dahil olan her yatırımcıyı bu halkanın en önemli zincirlerinden biri olarak kabul etmektedir. 

Panino Pizza Bayilik Şartları

Panino Pizza bayiliği almak isteyen yatırımcılar, markaya ilişkin her türlü işletim sistemini ŞUBAT AYI SONUNA KADAR isim hakkı bedeli ödemeden alabilmektedir. Uygun lokasyonda belirlenen bir restoranın yatırım maliyeti yaklaşık 290.000 TL’dir. Yatırım bedeli bayilik için seçilen bölge doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Panino Pizza, yatırımcılarına bağımsız bir yatırımcı olarak Panino ailesine katılma olanağı sunmaktadır. 

Panino Pizza franchise vereceği girişimcilerden, işinin başında bulunmasını talep etmektedir. Markanın danışma hattından franchise süreci ile detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir. Adaylar başvuruda bulunduktan sonra, firma tarafından değerlendirmeye alınır ve aday sonuç ile ilgili olarak bilgilendirilir. Olumlu sonuçlanan başvurular için; lokasyon belirlenmesi, franchise sözleşmesinin imzalanması, mimari çalışmaların tamamlanması ve şube açılışı süreçleri gerçekleştirilir.

Panino Pizza Bayilik Destekleri

Franchising alarak Panino Pizza ailesine katılan kişi ya da belirleyeceği çalışanlar, Panino Pizza Genel Merkezi’nde gerekli tüm eğitimlerden geçirilmektedir. Ayrıca, firma tarafından şube açılış desteği sağlanmaktadır. Panino Pizza, restoran yeri ve personel seçimi süreçlerinde de yatırımcılarına destek vermektedir. Ayrıca, şehir ve bölge genelindeki reklam çalışmaları ile de sürekli olarak müşteri kitlesini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunmaktadır.

Panino Pizza Bayilik Avantajları

Gıda sektöründe bayilik almak isteyen kişiler, Panino Pizza ile işbirliği yaptıkları takdirde, iş hayatına markanın gücü sayesinde rakiplerinden bir adım önde başlayacaktır. Lezzetli ve ekonomik menüler sayesinde, her gelir grubundaki kitleye hitap ederek geniş bir müşteri kitlesine sahip olabilecektir. Franchise sözleşmeleri 5 yılda bir tarafların anlaşması durumunda yenilenebildiğinden, firma ile olan işbirliklerini ve kazançlarını sürekli hale getirebilmektedir. 

Panino Pizza bayilik alan girişimcilere mali avantajlar da sunmaktadır. Panino Pizza’nın yatırımcılarının cirosundan bir pay almaması yatırımcılar için büyük bir avantaj olarak kabul edilmektedir. Kalite standartlarından ödün vermeyen firma, reklam çalışmaları ile sürekli olarak yeni kitlelere ulaşmakta ve yatırımcılarına sürekli büyüyen fast food sektöründe pay sahibi olma olanağı sunmaktadır. Franchise sözleşmesinin imzalanması ile birlikte yatırımcılara; mal alımında avantajlı fiyatlar, reklam ve promosyon hizmetlerinden faydalanma ve firmanın deneyimlerinden sürecin her aşamasında yararlanabilme gibi haklar tanınmaktadır. Her franchise mağazasındaki faaliyetlerin ve kalitenin standart olması, müşterilerin farklı restoranlarda aynı titiz hizmetten yararlanabilmesini sağlamaktadır.  Yatırımcılarına yüksek kar marjı ile desteklenen kesin bir kazanç sağlayan firma, ürün tedarik sistemindeki devamlılık ile hizmetlerin aksamamasını ve restoranlarda bununla alakalı aksaklıklar yaşanmamasını garanti etmektedir. 

Türkiye’de giderek büyüyen ve sürekli yeni alternatiflerle beslenen gıda sektöründe kaliteyi lezzetle harmanlayan Panino Pizza ile işbirliğine girebilmek için, firmanın internet sitesinde yer alan Panino Pizza Franchise Başvuru Formu’nu doldurabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen ve sürekli büyümeyi kendisine ilke edinen Panino Pizza, müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde bu yolculukta sizlerden desteğini esirgemeyecektir. Hedeflediğiniz ticari başarıya ulaşma yolunda Panino Pizza bayilik alarak, firmanın yatırımcılarına sağladığı desteklerin avantajlarını yaşayabilir ve bunları kısa sürede kazanca dönüştürdüğünüzü görebilirsiniz.

  1. Pizza

Panino Pizza Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Panino Pizza Şartlar & Koşullar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör