Pizza Time

%100 Yerli Sermaye Ile Kurulan Ve 2007’De Ankara’da Faaliyetlerine Başlayan Pizza Time Franchise Sistemi Ile Lezzetini Daha Geniş Kitlelere Ulaştırmaya Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Pizza Time Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pizza Time Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Markanın İstediği özelliklere Sahip İşletme Mekanını Bulabilmek
Bu İşi Ana İşi Olarak Kabul Edip, İşinin Başında Durabilmek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Pizza Time Bayilik Açıklaması

Pizza Time Bayilik

Pizza Time gıda sektörü içerisindeki faaliyetlerini 2007 yılından bu yana sürdürmektedir. Ankara’da %100 yerli sermaye ile kurulan marka sağladığı üstün hizmet anlayışı ve lezzetli ürünleri sayesinde kısa sürede büyük bir gelişme kaydederek gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında dikkat çekenlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.. Uyguladığı franchise sistemi sayesinde en kaliteli ve en doğal ürünler ile hazırlanan ürünlerini geniş kitlelere ulaştırmaya devam etmektedir. 

Pizza Time Bayilik Şartları

Pizza Time bayilik almak isteyen girişimciler ihtiyaç duyulan yatırım miktarı ile ilgili detaylı bilgileri marka ile doğrudan iletişime geçerek alabilmektedirler. Marka girişimcilerini kendi ailesinin bir parçası olarak görmekte ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutacak, iletişim yönü kuvvetli kişiler ile çalışmayı tercih etmektedir. Pizza Time restoranlarının insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, paket servis potansiyeli bulunan iş merkezi çevresi gibi alanlarda yoğunlaştırılmasını istemektedir. Restoranların kurulum bedeli seçilen lokasyona ve metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Pizza Time restoranlarda depo kapasitesinin bulunmasını ve paket servise izin verilen bir merkezde olmasını istemektedir. Karşılıklı tüm koşullarda anlaşılması durumunda franchising sözleşmesi imzalanmakta ve yer seçimi için bayilere yapılan fizibilite çalışmaları ile yol gösterilmektedir. 

Pizza Time Bayilik Avantajları

Pizza Time bayilik alan girişimcilerine hazır, güçlü bir marka ve iş fırsatı ile sektöre girme avantajını sağlamaktadır. Marka restoranın inşaatı ve dekorasyonu sırasında sağladığı desteklerle standarda uyulmasını sağlamakta ve zincir mağazalarının imajının her restoranda ortaya koyulmasını sağlamaktadır. Kalitesi kanıtlanmış bir markaya ve belli bir müşteri kitlesine sahip olması yatırımcıları için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Üstün lezzetleri ve kalitesi sayesinde mevcut müşteri kitlesini korumasının yanı sıra, reklam çalışmaları aracılığı ile bayilerine sürekli olarak yeni müşteri kitlesine ulaşma fırsatını sunmaktadır. Bunun sonucunda bayilerin gelirleri düzenli olarak artırılmakta ve gerekli görüldüğünde merkez tarafından belirlenen yenilikler ile oluşabilecek aksaklıklara müdahale edilmektedir. Firma tüm restoranlarındaki hizmet kalitesinin ve ürün lezzetlerinin standart olmasını talep etmekte ve bu şekilde üst düzeyde bir müşteri memnuniyeti anlayışı ile sadık bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Gıda sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler, Pizza Time bayilik alarak güçlü bir isme sahip bir markanın desteği ile sektöre adım atmanın avantajını yaşayacaktır. 

Pizza Time Bayilik Destekleri

Pizza Time bayilik alan girişimcilere ürün, eğitim, pazarlama, dekorasyon, sunum, denetim, tabela, bölge koruma ve fiyat birliği konularında destekler sunulmaktadır. Marka restoranlarının tasarımı ve kurulumu konusunda belirlediği standartlar doğrultusunda girişimcilerine yol göstermektedir. Talep edildiği takdirde inşaatın idaresi ve modüler teçhizatın montajı da Pizza Time tarafından gerçekleştirilmektedir. Pizza Time reklama ve marka bilinirliğine büyük ölçüde yatırım yapmaktadır. Pizza Time bayilikalan girişimciler de aynı tasarıma sahip olarak bu isimden ve yapılan reklamlardan faydalanmaktadır. Marka bayilik verdiği işletmelerin merkez tarafından belirlenen ilkelere uymasına çok önem vermektedir. 

Gıda sektörü içerisinde yer almaya karar verdiyseniz siz de bayilerini her alanda desteklemeyi ve restoranlarının gelirini artırmayı ilke edinen Pizza Time bayileri arasına katılabilirsiniz. Bunu yaparken müşteri memnuniyetinden, kalitesinden ve lezzetinden asla ödün vermeyen Pizza Time bayilik alan girişimcilerden biri olabilmek için markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak, talebinizi markaya iletebilirsiniz.

 

Pizza Time Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR