Pasaport Pizza

1998 Yılında İzmir’de Ilk Restoranını Açan Pasaport Pizza Kaliteli Ve Lezzetli Ürünlerini Seçkin Bir Hizmet Anlayışı Ile Müşterilerine Sunmakta Ve Ulaştığı Kitleyi Genişletebilmek Için Bayilik..

Pasaport Pizza Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pasaport Pizza Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Gerekli şartları Karşılayan Lokasyon Bulmak

Pasaport Pizza Bayilik Açıklaması

Pasaport Pizza Bayilik

Pasaport Pizza gıda sektöründeki yolculuğuna İzmir’de başlamış olup, ardından Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye genelinde yayılmaya devam etmektedir. Kalite ile birlikte anılan marka müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kurumsal yapısı ile sektörün en önde gelen isimlerinden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. %100 yerli sermaye ile kurulan Pasaport Pizza gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer almakta ve bayileri ile işbirliği içerisindeki çalışmaları ile lezzetlerini daha fazla kişiye ulaştırmaya devam etmektedir.

Pasaport Pizza Bayilik Şartları

Pasaport Pizza bayilik almak isteyen girişimcilerin başvurularını internet sitesi üzerinden kabul etmekte ve şube açılışlarını koyduğu sıra ile başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Pasaport Pizza bayilik alan girişimcinin açacağı şube müstakil olacak ise 100 m2’den büyük alışveriş merkezinin içinde yer alacak ise 40 m2’den büyük olması gerekmektedir. Seçilen lokasyon ile ilgili olarak Pasaport Pizza tarafından bir fizibilite raporu hazırlanmakta ve uygun bulunması durumunda girişimciye lokasyon onayı verilmektedir. Pasaport Pizza şubelerinin projeleri markanın belirlediği mimar ekibi tarafından yapılmaktadır. Şube maliyeti;  lokasyona, metrekareye ve şubenin fiziki şartlarına göre değişiklik göstermektedir. 

Pasaport Pizza bayilik alan girişimcinin seçtiği lokasyonun coğrafi ve sosyoekonomik yapısını göz önünde bulundurarak bir sisteme katılış payı belirlemektedir. Bayilik almak isteyen girişimcinin Pasaport Pizza’nın belirlediği standartlara uygunluk sağlaması ve karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda 5 yıllık sözleşme imzalanmaktadır. Süre bitiminde tarafların anlaşması halinde 5 yıl daha uzatılmaktadır. Pasaport Pizza bayilik almak için gereken yatırım bedeli marka ile iletişime geçilerek edinilebilmektedir. 

Pasaport Pizza bayilik almak isteyen yatırımcılar Pasaport Pizza internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini marka yetkililerine iletebilmektedir. Ön değerlendirmeden sonra marka yetkilileri ile yüz yüze görüşmeler yapılmaktadır. Bu görüşme olumlu sonuçlandığı takdirde bayilik almak isteyen girişimciden lokasyon bulması talep edilmektedir. Fizibilite çalışmaları marka tarafından gerçekleştirilmekte ve sözleşme imzalanmaktadır. Mimari proje ile eş zamanlı olarak personel ve yönetici adaylarının eğitimine başlanmaktadır. Şubede kullanılacak olan ana ürün ve yardımcı malzemelerin sevkiyatı da tamamlandıktan sonra şube açılışı gerçekleştirilmektedir.

Pasaport Pizza Bayilik Avantajları

Pasaport Pizza bayilik alan girişimciler kalitesi ve başarış kanıtlanmış bir marka ile işbirliğine giderek ticari hayata atılarak aldıkları riskleri minimize edebilmektedir. Pasaport Pizza’nın gıda sektöründeki yıllar süren çalışmaları sonucu elde ettiği marka bilinirliğine ve hazır müşteri kitlesine sahip olmanın avantajlarından yararlanmaktadırlar. Marka tarafından gerçekleştirilen reklam çalışmaları, promosyonlar ve ürün çeşitlerinin genişletilmesi sonucu daha fazla kişiye ulaşabilme fırsatını elde etmektedirler. Pasaport Pizza bayileri ile her konuda işbirliği içerisinde olmayı ve karşılaştıkları her sorunda acil çözümler bulmayı hedeflediğinden bayilik alan girişimciler kısa sürede oturmuş ve karlı bir işletmeye sahip olabilmektedir.

Pasaport Pizza Bayilik Destekleri

Pasaport Pizza bayilik alan girişimcilerine bölge koruması desteği sağlamaktadır. Pasaport Pizza merkezi tarafından yürütülen reklam ve promosyon çalışmalarından şubeler de yararlanabilmektedir. Pasaport Pizza bayilik alan girişimcilerine tecrübelerinden ve bilgi birikiminden yararlanma imkanını sunmaktadır. Pasaport Pizza bayilik alan girişimciler ödedikleri royalty bedeli ile markanın verdiği eğitim ve sürekli yardımlardan yararlanabilmektedirler. 

Siz de sektörün en köklü markalarından biri olan Pasaport Pizza ailesine katılmak için markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

 

 

Pasaport Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR