Little Caesars

Türkiye’nin En Büyük Pizza Markaları Arasında Yer Alan Little Caesars Franchise Ailesini Genişletmeyi Hedeflemekte Ve Bunun Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Little Caesars Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Markanın anahtar teslim bayilik bedeli ortalama 470.000 TL +KDV’dir. Bu rakam değişiklik gösterebilir, kesin bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Little Caesars Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Little Caesars Bayilik Şartları

Kriterleri Karşılayan Restoran Bulmak
Yeterli Sermayeye Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Marka Hedefleri Ve Değerleri İle Uyumlu Olmak

Little Caesars Bayilik Açıklaması

Little Caesars Bayilik

 

Little Caesars gıda sektörü içerisinde en büyük pizza markalarından biri olarak faaliyet göstermektedir. Hizmet ve ürün kalitesindeki farkını ortaya koyarak sektörünün lideri olmayı hedefleyen Little Caesars gıda sektöründe bayilik veren firmalar içerisinde bayilerinin sektörel rekabette daha güçlü olması adına verdiği pazarlama destekleri ve operasyonel destekler ile dikkat çekmektedir. 1959 yılından beri gıda sektöründe yer alan Little Caesars dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri olarak bilinmektedir. Hem dünya hem de Türkiye genelinde bayilik fırsatları sunan Little Caesars’ın Türkiye’deki ilk restoranı 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Little Caesars Bayilik Şartları

Little Caesars bayilik almak isteyengirişimciler ile öncelikle yüz yüze gerçekleştirmekte ve girişimcilere Little Caesars sistemi hakkında ayrıntılı bilgiler sunmaktadır. Little Caesars bayilikalmak isteyen girişimciler markanın belirlemiş olduğu büyüme stratejileri dahilinde hedeflenen bölgelerden seçim yapabilmekte ya da şube açmak istedikleri lokasyonları belirtebilmektedirler. Restoranın açılmak istediği alanla ilgili fizibilite çalışması yapılıp marka ile bir iş planı paylaşılması talep edilmektedir. Marka başarılı bulduğu adaylarından 10.000 USD protokol bedeli almakta ve eğitim süreci başlatılmaktadır. Eğitim sürecini başarı ile tamamlayan girişimci adayları için markanın iş geliştirme departmanının desteği ile dükkan kiralama süreci başlatılmaktadır. Restoranın dekorasyon süreci tamamlandıktan sonra Little Caesars pazarlama departmanı tarafından bayilik alan girişimci ile açılış pazarlama planı paylaşılmaktadır. 

Little Caesars Bayilik Avantajları

Little Caesars bayilik alan girişimciler markanın tecrübesi ve bilgisi sayesinde ilk andan itibaren sektördeki rakipleri karşısında avantajlı durumda bulunmaktadır. Franchise başvurusu yapıldığı andan itibaren Little Caesars profesyonel kadrosunu bayilik alan girişimcilerinin hizmetine sunmaktadır. Marka sağladığı destekleri iş ortaklığı süresince devam ettirmekte ve bayilerinin kazançlarını artırmak için katkı sağlamaktadır. Yüksek gelir ve fayda sağlamak isteyen girişimcilerin Little Caesars bayileri arasında yer alması kendileri için en kazançlı alternatifler arasında bulunmaktadır. Kendi işinin patronu olmak, karlı bir yatırımda bulunmak ve yatırım sermayesini kısa sürede geri kazanabilmek isteyen girişimciler Little Caesars bayileri arasındaki yerlerini alarak hedeflerine ulaşabilmektedir. 

Little Caesars anahtar teslim bayilik alabilmek için gereken yatırım miktarı 470.000 TL+KDV’dir.

Little Caesars Bayilik Destekleri

Little Caesars bayilik alan girişimcilerine 4 haftalık bir eğitim programı uygulamakta ve Little Caesars sistemini öğretmektedir. Girişimcilerin eğitim esnasında yapılacak uygulamalarda başarılı olması ve bunları kendi restoranlarında uygulaması beklenilmektedir. Teorik ve pratik olarak uygulanan eğitim sürecine tüm bayi adaylarının eksiksiz olarak katılması gerekmektedir. 

Dükkanın kiralanması aşamasında ticari, hukuki ve dekorasyon analizi dahil olmak üzere tüm danışmanlık hizmetleri Little Caesars iş geliştirme departmanı tarafından sağlanmaktadır. 

Little Caesars tarafından girişimci ile paylaşılan açılış pazarlama planı restoran açıldıktan sonraki 8 hafta boyunca haftalık olarakve lokasyona özel hazırlanmakta ve marka tarafından gerekli pazarlama materyallerinin siparişleri verilmektedir. 

Açılacak olan restoranda tüm ekipmanlar açılış için hazır hale geldiğinde çevredeki potansiyel müşterilere dağıtılacak “İkram Pizza” kuponları aracılığı ile öncelikle test satışı yapılmaktadır. Bölge sorumlusu tarafından restoranın test satışındaki performansı onaylandıktan sonra satışa başlanılmaktadır. 

Little Caesars hem müşteri memnuniyetinin hem de bayilerin karlılığını korumak amacı ile restoranlarını sürekli olarak denetlemekte ve iyileştirme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 

Restoranlarda kullanılacak olan tüm ürünler marka ya da markanın çalıştığı tedarikçiler tarafından sağlanmaktadır. 

Little Caesars tarafından bayilik alan girişimcilerine satış artırıcı faaliyetler, operasyonel yönetim ve hizmet standartlarının uygulanıp geliştirilmesi konusunda danışmanlık hizmetleri sağlanmaktadır.

 

Little Caesars Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR