1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Maydonoz Döner

Maydonoz Döner

Afyon’da 2 şube ile başladığımız yolculuğumuzu Türkiye genelinde yeni bayilikler vererek sürdürüyoruz.

Fast Food

500000 ₺

Maydonoz Döner Bayilik

Gıda sektörü içerisinde yer aldığımız 2010 yılından bu yana müşterilerimizin beğenisini kazanmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Lezzetimizin ve kalitemizin giderek yaygınlaşması sonucunda şubeleşme faaliyetlerimizi bayilik verme yolu ile sürdürüyoruz. Tüm Türkiye’de şubeleşmek ve özel soslu dönerinin lezzetine geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Maydonoz Döner gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında da en karlı alternatifler arasında kabul ediliyor. Maydanoz Döner adı altındaki markamızı Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırma çalışmalarımızın yanı sıra yurt dışında da şubeleşme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Maydonoz Döner Bayilik Şartları

Maydanoz Döner bayilik almak isteyen girişimciler başvurularını markamızın internet sitesinde yer alan Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak yapabiliyorlar. Açılacak şubelerimizin işlek lokasyonlarda konumlandırılmasını ve en az 50 metrekare alana sahip olmasını talep ediyoruz. Başvurularını ileten girişimci adaylarımızı yüz yüze görüşmeye davet ediyoruz. Karşılıklı mutabık kalınması durumunda yer seçimi sürecinin tamamlanmasının ardından bayilik sözleşmesini imzalıyoruz. Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 250.000 TL’den başlamakla birlikte kesin rakamlar hakkında bilgiyi girişimci adaylarımızın bizimle temasa geçmesi durumunda kendileri ile paylaşıyoruz. Şubelerimizi ortalama 20 gün içerisinde açılışa hazır hale getiriyoruz. Yatırımcılarımıza bayilik almak için kullandıkları yatırım sermayelerini ortalama 18 – 24 ay arasında geri kazanmasına imkan veriyoruz. 

Maydonoz Döner Bayilik Avantajları

Maydonoz Döner olarak bayilerimize düşük yatırım tutarları ile yüksek karlılığa sahip bir iş kurma fırsatını veriyoruz. Marka bilinirliğimizin yüksek olması ve sektörel tecrübemiz sayesinde bayilerimiz sektöre iddialı bir giriş yapıyor ve her alandaki uzmanlığımızdan yararlanabiliyorlar. Pazarlama ve tanıtım gücümüz sayesinde tüm şubelerimizin müşteri sayısındaki artışın sağlanmasına katkıda bulunuyoruz. Bayilerimiz toplu satın alma imkanı sayesinde maliyetlerini azaltabiliyorlar. 

Maydonoz Döner Bayilik Destekleri

Maydanoz Döner olarak tüm bayilerimize personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destekler sağlıyoruz.

Maydonoz Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimiz açmak istedikleri işyerinin konumunu tarafımıza gönderdikten sonra TÜİK verileri yardımı ile lokasyonun analizini gerçekleştiriyoruz. TÜİK verileri doğrultusunda lokasyonun 500 – 1000 – 1500 metre çevresindeki demografik yapıyı, müşteri potansiyelini, aylık hane harcamalarını, cadde reytingini ve benzer pek çok faktörü göz önünde bulunduruyor ve analiz sonucunda lokasyonun yatırım için uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Açılacak işletmelerimiz için reytingi yüksek kalabalık caddeleri tercih ediyoruz. Eğer yatırımcının önerdiği lokasyon uygun bulunmazsa kendilerine uygun lokasyon önererek danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Lokasyonun ve dükkanın uygunluğu durumunda, mimari proje mimari ekibimizce çiziliyor ve yatırımcımıza fiyat teklifi sunuyoruz. Mutabakata vardığımız takdirde inşaat ve tadilat işlemlerini ardından da konsept montajı süreçlerini başlatıyoruz. İşletmenin açılışından 1 hafta önce hem işletmecimize hem de şube personeline seçilen pilot işletmede ön eğitim veriyoruz. Eğitimin ve konsept montajının tamamlanmasının ardından işletmede 1 hafta süre ile demo satışı yaptırarak eksiklikleri tespit ediyoruz. Tespit edilen eksiklikler giderilip hizmet kalitesi mükemmelleştirildikten sonra resmi açılışı gerçekleştiriyoruz. Açılışta 1 usta ve 1 Bölge Satış Müdürü girişimcimizin yanında yer alıyor. Bölge müdürlerimiz süreç içerisinde değişiklikler ve yenilikler olduğu sürece eğitimlere devam ediyorlar. 

 

 

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

Maydonoz Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Maydonoz Döner Şartlar & Koşullar

  • İnşaat Sektörü hakkında Bilgili
  • Pazarlama Elemanı desteği
  • Çelik Kapı Montaj Ekibi

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör