On Numara Döner

2012 Yılında Faaliyete Geçen On Numara Döner Lezzetli Ve Kaliteli Ürünlerini Müşterileriyle Buluşturabilmek Için Bayilik Veriyor.

ON NUMARA DÖNER Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bayilik yatırım maliyetimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ON NUMARA DÖNER Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ON NUMARA DÖNER Bayilik Şartları

İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Kriterleri Karşılayan Lokasyon Bulmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

ON NUMARA DÖNER Bayilik Açıklaması

On Numara Döner Bayilik

Gıda sektörünün en popüler isimlerinden olan On Numara Döner adı altında bayilik vererek markamızı Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bu amaca ulaşabilmek için gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere çok uygun koşullarla yatırım avantajları sunuyoruz. Piyasadaki en kaliteli döneri, en uygun fiyatlarla satan On Numara Döner gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında öncü olarak tanınıyor. Piliç döner üretimi yapan markamız ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı ve giderek büyüyen bu pazardaki payımızı sürekli olarak artırmayı planlıyoruz. Ürünlerimizi en sağlıklı ve hijyenik koşullarda hazırlamaya büyük özen gösteriyoruz. Sektördeki potansiyelin farkında olan ve bizimle birlikte büyüyerek bundan pay almak isteyen girişimcilerimize bayilik fırsatları sunmaya devam ediyoruz. 

On Numara Döner Bayilik Şartları

On Numara Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bize bayilik taleplerini iletebiliyorlar. Bayi adaylarımız ile bir ön görüşme yaptıktan sonra bayilik taleplerini değerlendirmeye alıyoruz. Değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan adaylarımızdan işletmelerini açmayı düşündükleri lokasyonu bizlere bildirmelerini istiyoruz. Lokasyon bildirildikten sonra uzman ekibimiz aracılığı ile fizibilite çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Fizibilite çalışmaları sonucunda seçilen lokasyonun uygunluğuna karar verilirse bayilik sözleşmesinin imzalanmasının ardından işletmenin mimari çalışmalarını başlatıyoruz. Eğer fizibilite çalışması sonucu bayi adayımızın seçtiği lokasyon uygun bulunmazsa kendilerine uygun bir lokasyon bulunması konusunda destek oluyoruz. Bayilerimize işletmelerini işletilmeye hazır halde teslim ediyoruz. On Numara Döner bayilik almak isteyen girişimcilerin ihtiyaç duyduğu sermaye işletmenin açılacağı lokasyon, metrekare cinsinden büyüklüğü ve buna benzer bazı etkenlere göre değişiklik gösterdiğinden yatırım maliyetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen girişimcilerimizin bizimle iletişime geçmelerini öneriyoruz. Açılacak işletmelerimizin alışveriş merkezlerinin yemek katında, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde açılmasını bayilerimize şartlarımızdan biri olarak iletiyoruz.

On Numara Döner Bayilik Avantajları

On Numara Döner bayilik alan girişimcilerimiz kurumsallaşmış ve oturmuş bir sisteme sahip bir marka ile çalışmanın avantajlarından yararlanabiliyorlar. Marka bilinirliğimizin giderek artması sonucunda bayilerimizin müşteri kitlesi de sürekli olarak genişlemeye devam ediyor. Bayilerimize verilen reklam desteği sayesinde bayilerimizin karlılıkları artıyor ve yatırımlarının geri dönüşü kısa sürede gerçekleşiyor. On Numara Döner uzman ekibi sayesinde bayilerimizin karlılığını artırmaya yönelik çözümler üretiyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz bayi toplantıları ile yararlı bir sorun-çözüm ortamı oluşturmaya çalışıyor ve bayilerimizin başarısına öncelik veriyoruz. 

On Numara Döner restoranlarımızı profesyonel mimari ekibimiz aracılığı ile anahtar teslim olarak hazırlıyor ve bu konuda bayilik alan girişimcilerimizin yükünü ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Markamız girişimcilerimize bölge koruması sunuyor ve en yakın bölgeye yeni şube açma hakkını ilk olarak komşu bölgelerdeki yatırımcılarımıza tanıyoruz.  Ürünlerimiz marka merkezimiz tarafından tedarik ediliyor, böylece bayilerimize düşük stok maliyeti ve taze ürün garantisi veriyoruz.

Restoranlarınmızın açılışından itibaren On Numara Döner tarafından defalarca uygulanan ve başarısı kanıtlanmış olan yöntemler ile bayilerimizin karlılığının yükseltilmesi için tanıtım ve pazar payı artırma çalışmalarını uygulamaya başlıyoruz.

On Numara Döner Bayilik Destekleri

On Numara Döner bayilik alan girişimcilerimize doğru lokasyon seçimi, personel işe alımı, eğitim, performans sistemi, ciro-kar raporlaması, hedef belirleme, hedef gerçekleştirmeleri izleme ve pazarlama stratejileri gibi pek çok alanda destek sağlıyoruz. Mağaza açılışından önce ve sonra markamızın deneyimli kadroları ile eğitim desteği veriyoruz. Verilen eğitimler teorik ve pratik bilgilerden oluşuyor. Hizmet kalitesinin kalıcılığının sağlanabilmesi için işletmecilerimize her alanda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Siz de On Numara Döner’in giderek genişleyen bayi ailesine katılabilmek için markamızın internet sitesinde bulunan bayi başvuru formumuzu doldurabilir, kendi işletmenizin sahibi olmak yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

ON NUMARA DÖNER Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR