1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Bargello Parfüm

Bargello Parfüm

Temelleri 1950 yılında atılan Bargello Parfüm; ürün çeşitliliği ve ürün kalitesiyle adından söz ettirmeyi başaran bir markadır.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

100000 ₺

Bargello Parfüm Bayilik

Kadın parfümleri, erkek parfümleri, body splash, araç kokusu, kolonya ve oda parfümü gibi geniş ürün yelpazesiyle hem yurt içinde hem de yurt dışında hedef kitlesiyle buluşan Bargello Parfüm; bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 

Kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen ve sağlık için zararı bulunmayan Bargello ürünleri; Bargello bayilikleri arttıkça her geçen gün daha çok kişiye ulaşıyor. Kozmetik ve parfüm ürünleri satarak girişimcilik kariyerine yön vermek isteyenlerin dikkatini çeken marka, müşteri memnuniyetini ön planda tutarken girişimcilere farklı bayilik konseptleri sunarak kazanç yollarını da çeşitlendiriyor. 

Bayilerine satış yetkisi verdiği tüm ürünleri kendi tesislerinde üreten Bargello Parfüm; ürün tedariki konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmayacağının garantisini sunuyor. Ürünlerini kendi ürettiği için bayilerine yüksek karlılık sunabildiğini de vurgulayan firma; 160 mağazası ile Türkiye’de faaliyet göstermenin yanı sıra dünya genelinde toplamda 24 ülkede de varlığını güçlendiriyor. 450 ürün çeşidi satış imkanı ile bayilik veren firmalar arasında özel bir konuma sahip olan Bargello Parfüm markasının ürünleri kalite belgeleri ile de dikkat çekiyor. 

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, GMP Universal Certification, World HELAL Union, OHSAS  18001:2007 belgelerini alarak yolunda hızla ilerlemek istediğinin sinyallerini de güçlü bir şekilde veriyor. 

Bargello Parfüm Bayilik Şartları

Bargello markası; temsilcisi olacak girişimcilerin gerekli yatırım bedeline sahip olmasını talep etmektedir. Yatırım bedeli tercih edilen bayilik konseptine göre, bayilik açılacak il ve lokasyonun metrekare bazında genişliğine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en net bilginin firma yetkilileri ile yapılacak görüşmeler sırasında elde edileceği gerçeği yadsınmamalıdır. 

Farklı internet kaynaklarında Bargello Parfüm bayilik açmak için ortalama olarak 50 bin ila 60 bin TL arasında bir yatırım tutarı gerektiği bilgisi paylaşılsa da bu bilgilerin güncelliği sorgulanmalıdır. 

Bargello Parfüm; Cadde Üzeri Mağaza ve Kiosk konseptli iki ayrı bayilik modeli alternatifi sunmaktadır. Cadde üzerlerinde açılan mağazalar için 20 – 45 metrekarelik bir alan isteyen marka; bu mağazaların en sık alışveriş yapılan, kalabalık ve hedef kitle erişiminin kolay olan lokasyonlarda açılmasını istemektedir. 

Bargello Parfüm olarak girişimcilere sunulan diğer bir bayilik konsepti ise kiosklardır. AVM’lerin dikkat çeken noktalarında 6 ila 12 metrekarelik alana sahip kioskları işletmek isteyen girişimciler bu bayilik modelini tercih edebilirler. 

Bargello Parfüm bayilikleri almak için sadece yatırım bedeline sahip olunması ya da uygun lokasyon bulunması yeterli değildir. Bargello markasının bilinirliği ve değerleri de girişimcilerin uymak zorunda oldukları şartları çoğaltmaktadır. 

Bargello Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

Bargello Parfüm Franchise alma aşamalarını internet sitesinde net bir şekilde açıklamıştır. Bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk olarak ürünlerini incelemesini isteyen firma daha sonrasında tanışma talep formunun talep edilmesi gerektiğini ifade etmektedir. Tanışma formu doldurulduğunda 3 iş günü içerisinde girişimcilere geri dönüş yapılacağı ifade edilmiş ve bu esnada da yatırımcılara kozmetik sektörü, perakendecilik, nakliye kanalları ve gümrük mevzuatları ile ilgili araştırma yapılması önerilmiştir. 

İşletmeleri için alan standartları ve lokasyon gereksinimleri de sunulduğundan firma girişimcilerden dükkan bulmasını, şirket bilgilerini deklare etmesini ve satış bölgesinin kira kontratını ibraz etmesini beklemektedir. Son değerlendirme aşamasında tanışma gerçekleşeceğini ifade eden firma sonrasında bayilerine online anlaşma ve eğitim desteği adımlarını sunacaktır. 

Yüksek karlılığı ve ürün çeşitliliği Bargello Parfüm bayilik başvurusu taleplerini hızla yükseltmektedir. Ürünleri ile çevreye saygı duyan, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapan ve sahip olduğu kalite belgeleri ile hedef kitlesini genişleten Bargello Parfüm her geçen gün büyümektedir. Siz de kozmetik sektörü bayilik ilanları ile ilgileniyorsanız Bargello Parfüm ayrıcalığını hedef kitlenize yaşatabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

  1. Parfüm & Deodorant

Bargello Parfüm Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Bargello Parfüm Şartlar & Koşullar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör