1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. D&P Parfüm

D&P Parfüm

Türkiye’nin önde gelen açık parfüm markalarından olan Dp Parfüm Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

50000 ₺

D&P Parfüm Bayilik

D&P Parfüm açık parfüm sektörü bünyesinde faaliyet gösteren öncü markalar arasında yer almaktadır. DP Parfüm açık parfüm sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcılar için uygun yatırım koşullarının yanı sıra sektörde büyük bir pazar payına sahip olması nedeni ile de cazibesini korumaktadır. Uygun fiyata yüksek kalitede parfüm üretimini ilke edinen D&P Parfüm hem ülkemizin hem de Avrupa Birliği’nin standartlarına uyumlu üretim yapan % 100 sermayeli bir Türk şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurt içi yatırımların yanı sıra ihracata da önem veren D&P Parfüm en yüksek hacimli parfüm ihracatçısı konumunda yer almaktadır.

D&P Parfüm Bayilik Şartları

D&P ParfümTürkiye’nin her noktasında hizmet vermek için bayilik sistemi ile büyümekte ve tüm iller için gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almaktadır. Hemen hemen her sektörde olduğu gibi açık parfüm sektöründe de işletmenin karlılığı ve satış hacmi üzerinden etkili olan en önemli faktörlerin başında lokasyon seçimi  gelmektedir. D&P Parfüm bayilik alan girişimcilerinden işletmelerinin insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, işlek caddelerde ve alışveriş merkezlerinde açmalarını beklemektedir. Ayrıca alışveriş merkezlerinin önemli noktalarında açılan standların da yüksek cirolara ulaşmayı mümkün kıldığı bilgisi D&P Parfüm bayilik almak isteyen girişimciler ile paylaşılmaktadır. D&P Parfüm bayilik alan girişimcilerin seçeceği işletmelerin en az 10 metrekare olması koşulunu aramaktadır. D&P Parfüm yüksek karlılık ve düşük maliyet oranlarına bağlı olarak yatırımcılar tarafından büyük talep görmektedir. Marka bayilik almak isteyen girişimcilerin işletmelerini açacakları lokasyonda bir başka DP Parfüm bayiliğinin bulunmamasına özen göstermektedir. D&P Parfüm bayilik almak isteyen girişimciler marka ile iletişime geçerek yatırım koşulları ile ilgili detaylı bilgi alıp bayilik taleplerini markaya iletebilmektedirler.

D&P Parfüm Bayilik Avantajları

D&P Parfüm bayilik alan girişimcilerinin aldıkları riski minimize etmek adına minimum stok seviyesi ile en yüksek karlılık oranına erişilmesini hedeflemektedir. Açık parfüm sektöründe çok fazla alternatif marka bulunsa da DP Parfüm ürün çeşitliliği, yüksek kalitesi ve ekonomik fiyatları ile sektörde büyük bir Pazar payına sahip bulunmaktadır. Sağlık ve kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünleri müşterilerine sunmanın avantajını yaşayan DP Parfüm bayileri aynı zamanda DP Parfüm marka bilinirliğinin yüksek olmasından dolayı da büyük bir kitleye ulaşabilmektedirler.

D&P Parfüm Bayilik Destekleri

D&P Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerin karlılığını belirleyen en önemli konu olan yer seçimi konusunda fizibilite çalışmaları ile destek olmaktadır. Marka merkezi tarafından düzenlenen reklam çalışmalarından ve kampanyalardan bayiler de yararlanmakta bu şekilde satış hacimlerini artırabilmektedirler. D&P Parfüm bayilik alan girişimcilerine ayrıca eğitimler ile destek olmakta satış ve pazarlama destekleri de sağlamaktadır. DP Parfüm kar marjı oldukça yüksek olup bayilik alan girişimcilerin yatırım sermayelerini kısa gürede geri kazanmalarını ve karlı işletmeye sahip olmalarını mümkün hale getirmektedir.

Siz de Türkiye’de büyümesini sürdüren sektörlerden biri olan açık parfüm sektöründe yer almak isterseniz D&P Parfüm bayilik koşullarını öğrenebilir markanın bayi ağı içerisindeki yerinizi alabilirsiniz. Markanın her bütçeye hitap eden kaliteli ürünleri sayesinde satış ağınızı giderek genişletebilir ve karlı bir iş sahibi olabilirsiniz

  1. Parfüm & Deodorant

D&P Parfüm Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

D&P Parfüm Şartlar & Koşullar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör