1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Mad Parfüm

Mad Parfüm

Mad Parfüm bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mad Parfüm bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kozmetik ve Kisisel Bakim

Hakkımızda

Mad parfüm,2000 yılından itibaren açık parfüm sektöründe faaliyet göstermektedir. Başarının en  önemli şartı olarak  ürün kalitesi  ve koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen Mad parfüm, tüm ürünlerini dünyanın en büyük kompoze esans üreticisi olan firmalardan temin etmekte  ve müşterilerine  sunmaktadır.

Mad parfüm ‘ün tüm ürünleri, IFRA (international Fragrance Assaocation) EFFA (European Flower Fragrance Assocation) ve RFIM(Research Institutefor Fragrance  Mateils) kuruluşlarının belirlediği standartlarda uygun olarak ithal edilmektedir.

Parfümlerimizin üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak, uzman kimyagerler kontrolünde , orijinal parfümlerin oranlarına birebir sadık kalınarak yapılmaktadır.

Misyonumuz

Sektöründe Türkiye’nin köklü firmaların önde gelenlerinden olan Mad parfüm, faaliyetlerinin sorumluluklarını yerine getirmeyi kendisine misyon edinmiştir. Firmanın politikası olan “koşulsuz müşteri memnuniyeti”nin gereği olarak ürünlerinde, sağlık ve hijyen Mad parfüm’ün vazgeçilmez kriteridir.

Uluslar arası standartlarda ithal edilen hammaddeler. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı”nın şartlarına göre üretilmekte, hiçbir şekilde bu kriterden taviz verilmemektedir. Mad parfüm; insanın kimyasını harekete geçiren ürünlerin sağlık ve hijyen şartlarında uygun olması için gerekli bütün şartları yerine getirmektedi

Vizyonumuz

2000 yılından buyana hizmet vermeye devam eden Mad parfüm,2009 yılında başlattığı yeniden yapılanma süreciyle,”Türkiye’nin parfüm Markası” olmayı hedeflemektedir. Uluslar arası standartlardaki kalitesi, sağlık ve hijyene verdiği önem ile  sağladığı  koşulsuz  müşteri  memnuniyeti anlayışı Mad parfüm’ün hedefine ulaşmasında yardımcı olmaktadır. İnovatif yaklaşımla ve dünyada gelişen trendleri takip eden  ve tüketicilerin  ihtiyaçlarına uygun ürünleriyle hizmet veren Mad parfüm,2009 yılından itibaren Türkiye’de bayi yapılanması çalışmalarına  başlamıştır. Yakın bir süre içinde Dünyanın  tüm bölgelerinde hizmet verecek olan Mad parfüm, yaygın bayi ağı ile ”Dünya’nın parfüm Markası” olmayı hedeflemektedir.

 

  1. Parfüm & Deodorant

Mad Parfüm Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Mad Parfüm Şartlar & Koşullar

Mad Parfüm Fotoğraflar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör