1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Loris Parfüm

Loris Parfüm

Parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinen firma ürünlerinin kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseğe çıkartmaktadır. Müşteri kitlesini genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

25000 ₺

Loris Parfüm Bayilik

 

Loris Parfüm sektöründe kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen tarzı ile pazar payını giderek artırmaktadır. Teknolojinin tüm olanakları kullanılarak hazırlanan ürünleri ve alanında uzman personelleri ile sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır. Hedefi ürün kalitesini bozmadan ürün yelpazesini geliştirmek ve müşterileri ile olan ilişkisini üst noktaya taşıyarak müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmaktır. Kullanıcı odaklı ürünler geliştirip piyasa ihtiyacını karşılamayı ve uzun yıllara dayanan deneyiminin avantajını kullanarak sahip olduğu pazar payını genişletmeyi hedeflemektedir. Bu amacına ulaşmak için bayilerin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firma Türkiye genelinde bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

Siz de kozmetik ve parfüm sektöründe faaliyet göstererek karlı bir yatırıma imza atmak isterseniz Loris Parfüm bayilik hakkında hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Loris Parfüm Bayilik Şartları

Firma bayilik verdiği girişimcilerden 10 m2’lik bir dükkan talep etmektedir. Yatırımcı tarafından belirlenen lokasyonun işlek bir caddede ya da yoğun olarak alışveriş yapılan bir mevkide bulunması gerekmektedir. Bayilik koşulları ile ilgili olarak firmadan telefonla bilgi alınabilmektedir. Ayrıca internet sitesinde bulunan başvuru formu doldurularak bayilik talebi iletilebilmektedir. Gerekli bilgiler kendilerine ulaşınca firma yetkilileri girişimciler ile temasa geçmektedir. Loris Parfüm girişimcilerinin temiz bir ticari sicile sahip olmasını talep etmektedir. Açılacak olan bayinin tüm resmi izinleri alınmalı ve eksiksiz olmalıdır. Ayrıca firma tarafından girişimcinin kredi notu da önem arz etmektedir. Kesin yatırım miktarı net olarak firma yetkililerinden öğrenilecek olsa da minimum 10.000 TL sermayeye ihtiyaç duyulduğu bilinmektedir.

Loris Parfüm Bayilik Avantajları

Kuruluşu 2006 yılı olan Loris Parfüm açık parfüm sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Piyasada çok sayıda rakibi bulunmasına rağmen ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyatları nedeniyle sıklıkla tercih edilen markaların başında gelmektedir. Hem baylara hem de bayanlara hitap eden deodorant, kolonya, parfüm, duş jeli gibi seçeneklerinin tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak tüketicilere sunulmaktadır. Yeni bir marka ile sektöre girmenin daha riskli olacağı göz önünde bulundurulursa Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ve on ayrı alanda kalite belgesi bulunan Loris Parfüm bayilik almanın girişimcilere büyük bir rekabet avantajı sağlayacağı kabul edilebilmektedir. Sağlık standartlarına uygun, uzman kişiler tarafından denetlenen ve son teknoloji ile üretilen ürünleri ile sektörde kalıcı olmayı hedefleyen firma size de kısa sürede kar edebileceğiniz bir işletme sahibi olabilmeniz için bayilik fırsatı sunmaktadır.

Loris Parfüm Bayilik Destekleri

Loris Parfüm açılacak olan işletmenin yerinin belirlenmesi ve fizibilitenin en doğru şekilde yapılması konusunda girişimcilerine destek olmaktadır. Ayrıca reklam çalışmaları ile de destek verilerek bayilerin müşteri kitlesini geliştirmesine katkı sağlamaktadır. Bayilik için marka bedeli almayan firma, özel kampanya fiyatları ile girişimci bayilerine destek olmaktadır. Ayrıca bünyesindeki satış uzmanları aracılığı ile bayilerine 2 iş günü satış desteği sunmaktadır. Kar marjı oldukça yüksek olan Loris Parfüm, girişimcilerinin yatırım yaptıkları tutarı kısa sürede geri kazanmasına ve kar getiren bir işletmeye sahip olmasına olanak tanımaktadır.

Siz de parfüm sektörü yatırımcıları arasında yer almak isterseniz, Loris Parfüm internet sitesi üzerinden firmaya başvurunuzu iletebilirsiniz. Uygun fiyatları sayesinde her bütçeye ve geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap eden ürünleri ile kısa zamanda büyük bir kitleye ulaştığınızı ve başarı basamaklarını hızla tırmandığınızı görebilirsiniz.

  1. Parfüm & Deodorant

Loris Parfüm Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Loris Parfüm Şartlar & Koşullar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör