Paristore Parfüm

Paristore Markasıyla Kurumsal Alanda Tescilli Bir Marka Olmayı Tercih Ettik. Bunu Kalite Standartlarını Önemsediğimiz Için Yaptık.paristore Olarak Sadece Parfüm Odaklı Bir Marka Olma Yolundayız...

PariStore Parfüm Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* ÜRÜN ADET , MAĞAZA METRE KARESİNE,KONSEPTİNE,CEPHE ÖLÇÜSÜNE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR

PariStore Parfüm Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

PariStore Parfüm Bayilik Şartları

Mağazanın Yaya Akışının Yoğun Olduğu BÖlgelerde olmasına Özen GÖsterilmesi.
Mağazanın Minumum 10m2 Olması.
Parfüm Olarak Sadece Kendi Markamızın Bulunması.
Azami Mağaza Dış Cephe Ve Dekor Konseptine Uyulması. (naturel Bold Çelik Mavi Kompozit Dış Cephe,ahşap Kaplama Stand Ve Banko 250 Ral630-6 Mavi ,beyaz Tonlarında Kalın Raf ,duvar Beyaz Tonlarında Kağıt Kaplama, zemin Floorpan C33 Beyaz Kayın Laminant Parke).
Bayilik Hususunda Ağır şartlarımız Olmadığından Arzu Edildiğinde Eğitimsel Bilgi Desteği Verebiliriz. yeniliklerle İlgili çalışmalarımızı Ortaklarımızla Paylaşıyoruz.
Sınırlı Sayıda Bayi çalışması Yapılacaktır…isim Hakkı Bedeli Talep Edilmeyecaktir..
Bu İşi Meslek Olarak öğrenmeyi Düşünüyorsanız Yatırım Yapın.Öğrenmeden Yapamazsınız!!

PariStore Parfüm Bayilik Açıklaması

Paristore Parfüm açık parfüm sektörü içindeki payını giderek artıran markalardan biri olarak en kaliteli ve sağlıklı ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Kurumsal alanda tescilli bir marka olan Paristore Parfüm bayilik veren firmalar arasında yüksek standartlara sahip ürünleri ve uluslararası mevzuatlara uygunluğu sağlamak konusundaki titiz tavrı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Paristore Parfüm Bayilik Şartları

Paristore Parfüm bayilik alan girişimciler tercihleri doğrultusunda tüm mağaza konsepti ya da alış veriş merkezi stantları şeklinde yatırım yapabilmektedirler. Paristore Parfüm bayilik almak için gereken yatırım bedelinin ortalama 30.000 TL olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte tercih edilen yatırım şekline göre değişiklik söz konusu olabileceğinden kesin yatırım tutarı ile ilgili olarak marka yetkililerinden bilgi alınması önerilmektedir. Paristore Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerinden açılacak mağazaların yaya akışının yoğun olduğu bölgelerde konumlandırılmasını talep etmektedir. Paristore Parfüm kurumsal standartlarına uygunluk açısından açılacak olan mağazanın en az 10 metrekare alana sahip olması gerekmektedir. Paristore Parfüm bayilik alan işletmelerinde yalnızca kendi markasına ait ürünlerin satılmasına izin vermektedir. Ayrıca açılacak olan mağazaların Paristore Parfüm tarafından kararlaştırılmış olan mağaza dış cephe ve dekor konseptine maksimum düzeyde uygunluğuna büyük önem verilmektedir.

Paristore Parfüm Bayilik Avantajları

Paristore Parfüm bayilik alan girişimciler pek çok markanın bulunduğu bu sektörde ürün çeşitliliği fazla ve fiyatları ekonomik olan Paristore Parfüm ile çalışmanın avantajlarından yararlanmaktadırlar. Sağlık koşulları ön planda tutularak üretilen ürünlerin tedarik sürecinde oturmuş düzene bir sahip olan Paristore Parfüm girişimcilerinin bu alanda yaşama olasılığı bulunan sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ürünlerinin kalitesi ve her zevke hitap edebilecek çeşitliliğe sahip olması markanın sektörde kalıcı olmasını sağlamakta bununla birlikte Paristore Parfüm bayilik alan girişimcilerinin karlı bir işletmeye sahip olması için bayileri ile işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Markanın doğallığı ile insan sağlığına uygun olan parfümleri aynı zamanda kalıcılıkları nedeni ile de tüketicilerden büyük ilgi görmektedir. Paristore Parfüm bayilik alan girişimciler minimum işletme maliyeti ile maksimum kazanca ulaşabilmektedirler. Ayrıca Paristore Parfüm bayilik alan girişimcilerine ürün temini konusunda verdiği garanti ile müşteri memnuniyeti yaşanmasına engel olmaktadır. 

Paristore Parfüm Bayilik Destekleri

Paristore Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerine mağazalarını açacakları lokasyonun tespiti konusunda destek olmaktadır. Seçilen lokasyonun bayinin iş hacmi üzerindeki etkisinin ne kadar büyük olduğunun bilincinde olan Paristore Parfüm fizibilite çalışmaları ile Paristore Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerine yol göstermektedir. Yapılan reklam çalışmaları ile bayilerin müşteri kitlelerini ve satışlarını artırmaları hedeflenmektedir. Karlılığı oldukça yüksek olan Paristore Parfüm bayilik alan girişimcilerinin yatırım yaptıkları tutarı mümkün olan en kısa sürede geri kazanmasını ve karlı bir işletmeye sahip olmasına olanak sağlamaktadır.

Paristore Parfüm bayilik alan girişimcilerine ayrıca reklam desteği, eğitim ve teknolojik destekler de sağlamaktadır.

Siz de parfüm sektörü yatırımcıları arasında yer almak isterseniz kendi markanızı yaratma riskini almaktansa Paristore Parfüm bayilik koşullarını inceleyebilir ve markanın internet sitesi üzerinden firmaya başvurunuzu iletebilirsiniz. Uygun fiyatları sayesinde her bütçeye ve geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap eden ürünleri ile kısa zamanda karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

PariStore Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR