1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. L'ACTONE

L'ACTONE

Kozmetik sektöründe lider olmayı hedefleyen L’actone bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

50000 ₺

L’actone Bayilik

L’actone mağazacılık konsepti Amerika’da oluşturulmuş olup ülkemiz kozmetik sektörünü yeni bir mağazacılık konsepti ile tanıştırmış bulunuyoruz. Türkiye’de kozmetik sektöründe bir ilk olan koku arındırma kabinimiz ve kişisel koku analizi testi uygulamalarımızla müşterilerimize farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor aynı zamanda da sektöre yön verecek yenilikleri getiriyoruz. Koku esanslarımızı markamız bünyesindeki Fransız uzmanlarımız üretiyor ve uluslararası parfüm markamızı Türkiye’deki tüketicilerin de beğenisine sunuyoruz. 3000 metrekare kapalı alana sahip olan markamız üretim tesislerinde en son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda üretim yapıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkeler için gerekli olan sertifikalara ve kalite belgelerine sahip bulunuyoruz. Güçlü AR – GE ekibimizin çalışmaları ve sıkı kalite kontrollerimiz sonucunda en üst kaliteye getirdiğimiz ürünlerimizi geniş kitlelere ulaştırabilmek için bayilik verme yolu ile büyümeyi hedefliyoruz.

L’actone Bayilik Şartları

L’actone bayilik almak için gereken yatırım miktarı 50.000 TL civarında olmakla birlikte bazı etkenlere göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle markamızdan bayilik almak isteyen girişimci adaylarımızın yatırım bedelleri ile ilgili olarak markamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. L’actone olarak girişimcilerin başarılı olabilmesi için yapılacak iş ile seçilen lokasyonun ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak davranıyor; açılacak olan işletmelerimizin lokasyonunun uygunluğu konusunda titizlikle yaptığımız araştırmalardan sonra karar veriyoruz. L’actone bayilik almak isteyen girişimcilerimiz ile yaptığımız bayilik görüşmelerinde; girişimci adayının markamızı özveriyle ve doğru iletişim yöntemleri benimseyerek temsil edebilecek ve marka imajımızı doğru bir şekilde yansıtabilecek olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca iş akdine bağlı kalacağına dair güven uyandıran yatırımcılar ile çalışmayı tercih ediyoruz. 

L’actone bayilik almak isteyen girişimcilerimize; kiosk, mağaza ve cadde mağazası olmak üzere üç farklı alternatif sunuyoruz. Yatırım bedelimiz seçilen lokasyona ve konsepte göre değişiklik gösterebiliyor. Açılacak işletmelerimizde tadilat, mobilya – dekorasyon, kurulum ve ürün yerleştirme aşamalarını tamamladıktan sonra açılışımızı gerçekleştiriyoruz. L’actone bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerini; yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde ya da alışveriş merkezlerinde konumlandırmalarını istiyoruz. 

L’actone Bayilik Avantajları

L’actone bayilik alan girişimcilerimiz içerisinde tamamen doğal koku hammaddeleri kullanılan ve bitkisel yağlardan üretilen ürünlerimiz sayesinde geniş kitlelere ulaşabiliyorlar. L’actone olarak koku esansları çözümü için % 100 bitkisel alkol kullanıyor, üretimimiz esnasında kesinlikle hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz. Doğaya ve insana saygı konusunda markamız ile aynı duyarlılığa sahip girişimciler ile çalışmayı tercih ediyor ve bu ilkemiz doğrultusunda söz konusu konularda hassasiyet sergileyen bilinç düzeyi yüksek geniş bir kitleye hizmet verebiliyoruz. 

A kalite ürünler üreten markamız sahip olduğu müşteri sadakati ve beğenisi sayesinde bayilerine de sektörde güçlü bir marka ismi ile adım atma fırsatını sağlıyor. Ürün kalitemiz, ambalajlarımız ve kendimize ait görsel çizgimiz yanı sıra müşteri memnuniyetini en önemli önceliğimiz yapmamız dolayısı ile de hizmet verdiğimiz müşteri kitlemizi sürekli olarak genişletebiliyoruz. 

L’actone Bayilik Destekleri

L’actone bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi konusunda destek veriyor ve en uygun lokasyonun seçilmesi noktasında bayilerimiz ile işbirliği içerisinde bir tutum sergiliyoruz. Özellikle yeni açılan işletmelerde markamızın doğru tanıtılması için girişimcilerimize gerekli destekleri sağlıyoruz. Mağazalarımızın hizmet kalitesinin ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyet oranlarımızın artırılabilmesi için işletmelerimizi; uzman ekibimiz aracılığı ile haftalık ve aylık periyotlarda denetliyoruz. Ayrıca; gizli müşterilerimiz aracılığı markamız mağazalarını ve satış standartlarını kontrol ediyoruz. 

Bunun yanı sıra L’actone bayilik alan tüm girişimcilerimize; reklam, yer seçimi, bölge koruması, eğitim, pazarlama ve personel konularında da destekler sağlıyoruz.

  1. Makyaj
  2. Parfüm & Deodorant

L'ACTONE Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

L'ACTONE Şartlar & Koşullar

L'ACTONE Fotoğraflar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör