1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Mekan Emlak ®

Mekan Emlak ®

Bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

Hizmet Sektörü

50000 ₺

Mekan Emlak Bayilik     

Mekan Emlak olarak 1997 yılında bir aile işletmesi olarak başladığımız gayrimenkul sektöründe kazandığımız bilgi ve deneyim sonucunda kurumsallaşma aşamasında hızlı bir ilerleme kaydediyoruz. % 100 Türk sermayeli olan markamız ile özellikle Marmara Bölgesi’nde Çanakkale, Bursa, Balıkesir, İstanbul şehirlerinde uzmanlaşmış bulunuyoruz. Bununla birlikte hizmet ağımızı Türkiye’nin pek çok ilinde ve ilçesinde verdiğimiz bayiliklerimiz ile genişletmeye ve gayrimenkul sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere iş olacağı sunmaya devam ediyoruz. 

Mekan Emlak Bayilik Şartları

Mekan Emlak bayilik almak isteyen girişimcilerimizin Türkiye’nin tüm illerinden ve ilçelerinden gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye alıyoruz. Bununla birlikte Türkiye genelinde sınırlı sayıda bayilik veriyor ve hem markamız hem de bayilerimiz için kontrollü ve karlı bir büyüme gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Markamızdan bayilik almak isteyen kişilerin doğru, dürüst, ticari ahlaka sahip, markamız değerlerine bağlı kalıp ismimizi koruyacak ve insan ilişkileri konusunda başarılı kişiler olmasını bir numaralı önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Mekan Emlak bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin en az 60 metrekare alana sahip olmasını istiyoruz. Ayrıca Mekan Emlak ofislerimizde WC lavabo bulunmasını ve en az iki bölümden oluşmasını talep ediyoruz. Ayrıca açılacak olan bayilerimizde Mekan Gayrimenkul tabelasının kullanılmasını zorunlu tutuyoruz. 

Mekan Emlak bayilik alacak girişimcilerimizin faaliyet gösterecekleri bölgedeki emlak faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmalarına ve bölge halkı arasında itibarlı bir kişi olmalarına özen gösteriyoruz. 

Mekan Emlak bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılaması gereken yatırım maliyeti pek çok farklı faktöre göre değişiklik gösterdiğinden, bayilik almak isteyen girişimcilerimizin bu konuda detaylı bilgi sahibi olabilmek için markamızla iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz. 

Mekan Emlak Bayilik Avantajları

Mekan Emlak bayilik alan girişimcilerimiz sektörde marka bilinirliği yüksek olan bir marka ile işbirliğine girerek itibarlı bir iş sahibi olma fırsatından yararlanabiliyorlar. İşlerinde bağımsız oldukları gibi gayrimenkul sektörünün ülkemizdeki potansiyeli sayesinde yatırımlarını hızlı bir şekilde geri kazanabiliyorlar. Aylık tatmin edici bir gelire ulaşan bayilerimiz denenmiş ve başarısı kanıtlanmış iş modelimiz sayesinde az riskli bir iş ve düşük maliyetle yüksek gelir elde etme olacağına sahip olabiliyorlar. Teknik altyapımız ve AR-GE çalışmalarımız sayesinde bayilerimiz için en uygun hizmet koşullarını sağlıyoruz. Aynı zamanda isabetli ekspertiz analizlerimiz ile hem alım hem satım yapmak isteyen tüm müşterilerimizin memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayabiliyoruz. Gayrimenkul sektörünün lider zincir markalarından biri olabilmek için tüm bayilerimizin başarılı olmasının gerektiğinin bilincinde davranıyor ve gerekli yönlendirmeler ile bayilerimizin performanslarını artırmalarına katkıda bulunuyoruz. Her geçen gün hizmet verdiğimiz yeni müşterilerimizin de katkısı ile büyümeye devam ediyor ve emlak sektörünün öncü markalarından biri olmak için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Mekan Emlak Bayilik Destekleri

Mekan Emlak olarak bayilik alan girişimcilerimize bölge koruması sağlıyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz yaşadıkları herhangi bir sorun karşısında arkalarında danışabilecekleri ve destek alabilecekleri güçlü bir kurum olmasının güvencesi ile sektörel rekabette avantajlı hale gelebiliyorlar. Gerektiğinde danışabilecekleri bir kadro ile bayilerimizin tüm sorunlarına kısa sürede çözüm üretiyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmeleri için marka merkezi olarak elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz. 

 

  1. Emlak Sektörü

Mekan Emlak ® Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Mekan Emlak ® Şartlar & Koşullar

  • Kendi işinin patronu olmak olmak istemesi

Mekan Emlak ® Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör