Lev Organizasyon

Lev Organizasyon Bayilik Açıklaması

Lev Organizasyon Bayilik

 Lev Organizasyon Film ve Sahne Sanatları Bayilik Şartları Lev Organizasyon Bayilik Hakkında : 2006 yılında Lev Organizasyon Film ve Sahne Sanatları olarak sektörde yerini alan şirketimiz okul öncesi, ilkokul ve ortaokul eğitim kurumlarına yönelik 3D, 4D, 5D ve 7D sinema gösterimi, hologram konser ve tiyatro gibi eğitsel etkinlikleri okullarda çocuklarla buluşturmaktadır.

Bayilik sistemi; firmamız ve tarafınızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenen il veya ilçede lev organizasyonu yani bizi temsil ederek, gerekli 3D, 4D, 5D, 7D sinema sistemleri ile freelancer çalışarak kazanç sağlıyorsunuz. Burdaki temel çalışma prensibi kazan kazandır mantığıdır. detaylı bilgi için ARAYINIZ. Hologram konser tiyatro ve palyaço hizmetleri alanında lev organizasyon Sinop, Trabzon, Giresun, Ordu, Gümüşhane ve Rize’de sizlerin hizmetindedir. 

Lev Organizasyon Film ve Sahne Sanatları Bayilik Şartları FİRMA İSMİ: Lev Organizasyon 

BAYİLİK KATEGORİSİ:Eğlence 

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 23

Lev Organizasyon Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Lev Organizasyon olarak eğitim kurumlarına yönelik 3D, 4D, 5D ve 7D mobil sinema sistemleri hizmeti sunmaktayız. Okullara yönelik 3D filmleri gerekli hak sahiplerinden yerli ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde daha önce okullarda gösterimi yapılmamış Kültür Bakanlığı Onaylı ve Milli Eğitim Müdürlüklenince Onaylatılan filmlerin gösterimini yapıyoruz. 

FİLM DETAYLARI;Temin ettiğimiz filmler, okullarda gösterime uygun olarak tamamı orjinal 3D olup, polarize ve red-cyan formatları mevcuttur. Fimler çocukların hem eğlenip hemde temel konular üzerinde bilinçlenmelerini ve birçok konuda yeni şeyler öğrenmeleri sağlıyor.

BAYİLİK DETAYLARI; Bayilik Nedir ? Bayilik denilen sistem firmamız ve tarafınızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenen bir il veya ilçede Lev Organizasyonu yani bizi temsil ederek, gerekli 3D – 4D – 7D sinema sistemleri ile freelancer çalışarak kazanç sağlıyorsunuz. Burdaki temel çalışma prensibi kazan kazandır mantığıdır. detaylı bilgi için lütfen bilgi isteyiniz.

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Lev Organizasyon Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR