1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Face To Face

Face To Face

Face To Face bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Face To Face bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hizmet Sektörü

Hakkında

Face To Face The Eventsetter, 2005’ten bu yana Ulusal & Uluslararası markalarla iş birliği yapan, başarılı projelere imza atmış, deneyimsel pazarlama odaklı çalışan ve kendini sürekli geliştiren bir etkinlik ajansıdır.

 Yaptığımız işler arasında festival, toplantı organizasyonu, açılışlar, lansman etkinlikleri, road showlar, alışveriş merkezi etkinlikleri, off/on trade kanallar ile hedef kitleye yönelik her türlü etkinlik yer almaktadır.

 Daha önce duyulmamış ve denenmemiş olanı tasarlayan, uygulamaya geçirip yöneten, müşteri ve tüketici memnuniyetini asla göz ardı etmeyen bir ekibiz. Trendleri ve teknolojiyi yakından takip eder, müşterinin beklentilerini anlar, sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz eder ve projelerimizi bu bilgilerin ışığında uygulamaya koyarız.

 Genç, dinamik, tutkulu, heyecanlı ekibimiz ve deneyimli yöneticilerimiz ile markanıza fark katacak işler için buradayız.

 

  1. Organizasyon

Face To Face Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Face To Face Şartlar & Koşullar

  • 35.000 TL LİK ÜRÜN ALIMI 1 ADET KENDİNİZE AİT PANELVAN ARAÇ GİYDİRME

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör