Afacanpark

Birçok Farklı Firmanın Önemli Projelerini Aynı Anda Yürütebilecek Alt Yapımızla, Türkiye’ Nin Her Bölgesinde Hizmet Vermenin Haklı Gururunu Yaşıyoruz.

AfacanPark Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Fiyatlar, Oyun parkı ve park & kafe seçeneklerine ve metre kare büyüklüklerine göre değişmektedir.

AfacanPark Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AfacanPark Bayilik Şartları

Kendi Hikayesinin Kahramanı Olmak İsteyen
Kendi İşini Yapıyor Olması Arzusuyla Zamanını Ve Enerjisini İşine Harcayabilecek
Fark Yaratmayı Seven
Kişisel Ve Kurumsal Anlamda İlerlemeyi Hedefleyen Franchisee Adayları İle Başarılı Bir İşbirliği Yapacağımıza Yürekten İnanıyoruz

AfacanPark Bayilik Açıklaması

KENDİ HİKAYENİZİN KAHRAMANI OLMANIZI İSTİYORUZ…

AfacanPark , 2007 yılından bugüne,  çocukların yaş grupları ve diğer çocuklarla sosyalleşmelerinde büyük etkisi olan oyun grupları üzerine çalışmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın,  başarılı, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olarak hayata hazırlanmalarının ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile çalışmalarına ülkemizde ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle devam etmekte olan AfacanPark , sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi’de başarmış bulunmaktadır.

15 yıldır, anahtar teslim oyunpark’ı kurulumunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, sizlerden gelen yoğun talepleri de değerlendirerek , ülkemizde ve dünyada yeni uygulanmaya başlamış olan harika ve yepyeni bir kafe konsepti ile bu kez ‘’oyun parkı ve kafe’’ anahtar teslim uygulaması yapmaya başlamış ve franchisee adayları ile görüşmelerini sürdürmeye devam etmektedir.

Doğru lokasyon seçme desteğinden, insan kaynakları ve personel eğitimi desteğine, açılış eğitimlerinden, menü ve işletme destek eğitimlerine kadar her detayı içeren ve mesleklerinde uzman ekiplerce hazırlanan bu proje’de , birlikte çalışacak olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Daha önceleri boş zamanlarını bahçelerde veya sokak aralarında oynayarak geçiren çocuklarımız , günümüzde gelişen teknolojinin ve değişen sosyal yapının da etkisiyle artık zamanlarını televizyon, bilgisayar yada telefon başında geçirmektedir.

Afacanpark , çocukların sıkılmadan güvenli ve sağlıklı bir ortamda günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirebilecekleri oyunları sunarken, aynı derecede güvenli ve sağlıklı gıdalar ile sizleri buluşturmayı hedeflemiş ve ‘’çiftlikten çatala’’ prensibiyle çalışan Afacan Park Kafe projesini geliştirmiştir.

Bu hareketsiz yaşama ,gıdalardaki bozulmaları ve beslenme alışkanlıklarındaki değişimi’de kattığımız’da bizler, sadece hareket etmemizin yetersiz olduğunu, bununla birlikte sağlıklı ve güvenli gıdalarla beslenmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Birlikte birçok güzel iş’e imza atmak dileğiyle..

AfacanPark Ailesi.

Franchise başvurusu ve bilgi almak için  0549 143 70 00 – 0256 212 10 10

Eposta  :  info@afacanpark.com.tr

Web sitewww.afacanpark.com.tr

AfacanPark Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR