1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Coffeemania

Coffeemania

Nitelikli kahve denildiğinde akla gelen ilk marka olan Coffeemania ülke genelinde bayilikler veriyor.

Cafe

1000000 ₺

Coffeemania Bayilik     

Coffeemania olarak hem Türkiye’de hem Avrupa’da geçen 30 yıllık profesyonel hayatımızın ardından İzmir’de kurduğumuz işletmenin büyük ilgi görmesinin haklı gururunu yaşıyoruz. İstanbul’daki şubemizin ardından Türkiye’nin dört bir yanından gelen talepler üzerine bayilik vererek şube ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında verdiğimiz bayiliklerimiz ile kahve sektöründe marka bilinirliğimizi ve pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz. Dünyanın kahve denilince ilk akla gelen ülkelerinin en kaliteli kahve çekirdeklerini her gün büyük bir özenle hazırlıyor, en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve eğitimli baristalarımız aracılığı ile ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmek adına kahve sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize de iş imkanı sağlıyoruz.

Coffeemania Bayilik Şartları

Coffeemania bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Doldurulan başvuru formundaki bilgiler ışığında bayi adayımızın talebini değerlendirmeye alıyor ve tüm koşulların uygun olması durumunda bayi adayımıza ön görüşme için bir randevu veriyoruz. Belirlenmiş olan günde marka yetkililerimiz ile yatırımcı adayımızı bir araya getiriyoruz. Görüşme esnasında markamız franchising koşulları ile ilgili tüm bilgileri en detaylı şekilde yatırımcı adayımız ile paylaşıyor, eğer kendilerinin soruları varsa yanıtları en açık şekilde kendilerine veriyoruz. Karşılıklı olarak tüm şartlarda mutabık kalınması durumunda 5 + 5 yıl geçerli olacak ve süre sonunda karşılıklı memnuniyet ve talep olması durumunda 5 + 5 yıl olarak yenilenecek bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Markamız uzman ekibi aracılığı ile bayilik alan girişimcimizle birlikte, mağaza açmak için uygun özelliklere sahip mekanları değerlendiriyoruz. Doğru mekanın belirlenmesinin ardından mimarlık bölümümüz rölöveyi alıyor ve proje çizimlerini gerçekleştiriyor. Henüz inşaat sona ermeden bayilik alan girişimcilerimize mağazalarının bitmiş halinin sunumunu yapıyoruz. Uygulama ekibimiz ve proje üzerinde çalışan mimarlarımız aracılığı ile yatırımın bütçesini paylaşıyoruz. Uzman ekibimizin çalışmaları ile öngörülen tarihte işletmeyi anahtar teslim olarak bayilik alan girişimcimize teslim ediyoruz.

Coffeemania bayilik almak isteyen girişimcilerimize mağaza ve Bean olmak üzere iki farklı konseptte bayilik imkanı sunuyoruz. Mağaza konseptimizin franchise bedeli 29.500 USD olup bu konseptte açılacak işletmelerimizin 250 - 1000 metrekare arası alana sahip olmalarını istiyoruz. Bean konseptimiz kapsamında ise girişimci adaylarımıza farklı alternatifler sunuyoruz. 

Bean Kiosk: 10 - 12 metrekare alana ihtiyaç duyulan konseptin maliyeti 250.000 TL olup franchise bedeli almıyoruz.

Bean Shop: WC ve depo dahil olmak üzere 25 - 28 metrekare alana ihtiyaç duyulan  ve 200.000 TL maliyeti olan konseptimizde franchise bedelini 50.000 TL olarak uyguluyoruz.  

Bean Shop in Shop: 6 metrekare alanın yeterli olduğu bu konseptimizin maliyeti 150.000 TL olup bu konseptimizden de franchise bedeli almıyoruz. 

Ben Station: 33.500 TL maliyeti olan Bean Station konseptimizden de franchise bedeli almıyoruz. 

Coffeemania Bayilik Avantajları

Coffeemania bayilik alan girişimcilerimiz sağladığımız farklı konseptlerdeki bayilik imkanları ile bütçelerine en uygun yatım olanakları ile yüksek karlılıkta bir işyeri sahibi olabiliyorlar. Ülkemizde büyük potansiyele sahip bir sektör olan kahve sektöründeki payımızı hızla artırmamız bayilik alan girişimcilerimizin de işletmelerini büyütmelerini ve  geniş kitlelere hizmet vermelerini sağlıyoruz. Nüfusu 100.000 ve üzerinde olan tüm il ve ilçelerde bayilik vermemizin yanı sıra belirli koşullar sağlandığı takdirde marka yetkililerimizin onayı ile bölge imtiyazı da verebiliyoruz. 

Coffeemania Bayilik Destekleri

Coffeemania bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinde görev alacak personelin işe alımlarını gerçekleştiriyor hem teorik hem pratik eğitimleri tamamlayarak işletmeyi açılışa hazır hale getiriyoruz. Operasyon ekibimiz aracılığı ile şubeyi açılışa hazırladıktan sonra açılış organizasyonunu planlıyoruz.

  1. Kahve Dükkanları

Coffeemania Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Coffeemania Şartlar & Koşullar

Coffeemania Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör