Coffeemania

Coffeemania Kaliteli Kahve Kültürünü Dünyanın Ulaşılabilecek Her Noktasına Taşımak Amacıyla, Bir Grup Kahve Sevdalısı Tarafından 2009 Yılında Kurulmuştur.

Coffeemania Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Standart Coffeemania mağazası 45.000 USD+KDV Corner(Mutfaksız) Coffeemania mağazası 35.000 USD+KDV

Coffeemania Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Coffeemania Bayilik Şartları

-

Coffeemania Bayilik Açıklaması

Coffeemania Tanıtım

Coffeemania kaliteli kahve kültürünü dünyanın ulaşılabilecek her noktasına taşımak amacıyla, bir grup kahve sevdalısı tarafından 2009 yılında kurulmuştur.30 yılı aşkın mesleki birikimin ardından bir araya gelen profesyonel ekip, 2013 yılında kendi kavurma tesisini açmıştır.

Coffeemania, kaliteli kahvenin yanında, her şubesinde aynı standart lezzeti yakalamayı hedefleyerek oluşturduğu menüsüyle, dünya mutfağından farklı tarifler ve enfes tatlılar sunmaktadır.

Coffeemania, franchising veren firmalar arasında hızla rakiplerini geride bırakarak yıllara göre yüksek büyüme hızı göstermiştir. Bunun sebebi ise, bayiliklerini dikkatli lokasyon tercihi, güvenilir hizmet anlayışı ve sorunsuz iş ortaklığı ile seçmesidir. Bayilik verme sürecinden, şubenin açılış aşamasına kadar her prosedürü titizlikle yürüten Coffeemania ekibi, franchising veren diğer coffee shoplardan her alanda ayrılarak dünya standartlarında bir hizmet anlayışı yürütür.

2009 yılında 4 şube ile başlayan bayilik verme süreci 2016 yılı itibariyle 60 şubeye ulaşmıştır ve hızla büyüme göstermeye devam etmektedir.

Malezya’da 3, Kıbrıs’ta 1 şubesi bulunan, aynı zamanda Azerbaycan, İran ve Suudi Arabistan ile Master Franchise anlaşması yapan Coffeemania yurtdışı yatırımlarına da oldukça önem vermektedir. Coffeemania, 1160 toplam çalışanı, ortalama 989.000 yıllık sabit müşterisi ile güvenle büyüyen ve gelişen bir marka olma özelliğini korumakta ve sürekli gelişmektedir.

Coffeemania Bayilik Şartları ve Süreçler

İş etiğine uygun, üretmeyi, öğrenmeyi, insanları ve çalışmayı seven herkesin kolaylıkla başarabileceği bu iş kolunda, bilgi ve iş modeli yapılandırma deneyimleri ile hep ileriye giden bir ailenin üyesi olmak ister misiniz? O halde aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli!

Coffeemania Başvuru Yatırımcı internet sitemizde bulunan formu doldurur. Aklına takılan bir soru olursa SSS bölümümüze göz atar.

Coffeemania Çağrı Danışmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda eğer tüm koşullar uygunsa yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir.

Coffeemania Ön Görüşme  Belirlenen günde ön görüşme için danışmanlarımızla yatırımcı bir araya gelir.

Coffeemania Bayilik Sözleşmesi Mutabakat sonucu uzun sürecek iş birliği için 5+5 yıl geçerli olacak ve 5+5 yılda bir yenilenecek sözleşme imzalanır.

Coffeemania Alan Değerlendirmesi ve Mimari Çalışma Ekibimiz mağaza açmaya uygun ölçütteki seçenekleri yatırımcıyla birlikte değerlendirir. Doğru mağaza belirlendiğinde Mimarlık Bölümümüz rölöve alıp, proje çizimlerini gerçekleştirir. Daha inşaat başlamadan bitmiş halinin sunumunu yapar. Uygulamacı ekiple proje üzerinde çalışan mimarlarımız yatırım bütçesini çıkarır.

Coffeemania Tadilat ve Teslimat Mimar ve uygulamacı ekibimiz öngörülen tarihte işletmeyi “anahtar teslim” olarak yatırımcıya teslim eder.

Coffeemania Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR