1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. La Deliziosa

La Deliziosa

Gerçek İtalyan Peynirigı

Cafe

La Deliziosa, dünyanın en lezzetli ve kaliteli İtalyan peynirlerini üretmek amacıyla 2010 yılında İtalyan peynir tutkunları tarafından kurulmuştur. Sektörün öncülerinden olan firmamız, her yıl üretim hattına yeni İtalyan peynir çeşitleri eklemiştir. 2018 yılında ortaklık yapısı değişmiş ve tamamen Türk bir şirket haline gelmiştir.

İyi peynir yapmanın en önemli kısmının; kaliteli süt seçimi ile başladığının bilincinde olarak 2010 yılından bugüne kadar sektörünün lider kuruluşlarından biri olan ve yüzde yüz sermayesi yönetim kurulu üyelerimize ait Güven Süt Dağıtım Ve Paketleme ile uzun yıllardır anlaşmalı olduğumuz süt üretim çiftliklerinden her aşaması testlerden geçirilmiş günlük taze süt kullanıyoruz. Üretim sürecimizin her aşamasında ve ürünlerimizin son kullanıcılara ulaşana kadar geçen süreçlerinde bağımsız laboratuvarlar ile testleri ve kalibrasyonları yapıyoruz.

2022 yılı itibarıyla test ve kalibrasyon süreçlerini tamamladığımız Hollanda peynirleri de 2023 yılında üretim hattımıza dahil olmuştur.Mozzarella, Boconcini, Campana, Ricotta, Burrata, Caciocavallo, Scarmoza, Stracciatella, Cheddar, Edam, Emmental, Machego, Maasdam, Gouda Ve Mascarpone gibi geniş bir peynir çeşitlerini değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. İthal peynir çeşitlerimizi "İthal Peynir Grubu" olarak adlandırıyoruz ve hepsini kendi tesislerimizde uzman personellerimizle üretiyoruz. Ayrıca ünlü şefler için tadım etkinlikleri düzenliyoruz. Tüm peynir çeşitlerimizi sevgi ve tutkuyla hazırlıyoruz ve sıcak duygularımızla sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

La Deliziosa is a company that was founded by Italian cheese enthusiasts in 2010 with the aim of producing the world's most delicious and high-quality Italian cheeses. As one of the pioneers in the industry, our company has been adding new Italian cheese varieties to our production line every year. In 2018, our ownership structure changed and we became a fully Turkish company. We are aware that the key to making good cheese starts with selecting high-quality milk. Since our establishment in 2010, we have been one of the leading companies in our industry and have been using daily fresh milk from our trusted partner,

Güven Süt distribution and packaging, whose farms go through rigorous testing at every stage of production. We use this milk for every step of our production process, ensuring that the final product is of the highest quality. At every stage of production and throughout the processes until our products reach the end consumer, we conduct independent laboratory tests and calibrations. As of 2022, we have completed the testing and calibration processes for our Holland cheese varieties, which have been added to our production line in 2023. We are proud to offer our valued customers a wide range of cheeses, including Mozzarella, Boconcini, Campana, Ricotta, Burrata, Caciocavallo, Scarmoza, Stracciatella, Cheddar, Edam, Emmental, Machego, Maasdam, Gouda, And Mascarpone. We call our imported cheese varieties the "Imported Cheese Group" and produce them all in our own facilities with expert personnel. We also organize tasting events for renowned chefs. We prepare all of our cheese varieties with love and passion, and we are delighted to present them to you with our warmest feelings.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

La Deliziosa Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

La Deliziosa Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör